چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعی

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعی

مجموعه : گالری عکس های بازیگران

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعی

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعی,در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است،
ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و …

 

ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

 

*******
همانطور که ملاحظه می‌کنید، آیین خان جعفری، پسر امیر جعفری و ریما رامین فر هم عضو اینستاگرام شده و برای پدر آبرویی باقی نگذاشته است!

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیخنده‌های مادر و دختر هنرمند و دوست داشتنی در حاشیه یک مراسم. گلاب آدینه و نورا هاشمی.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسیروان خسروی به شدت مشغول ورزش و تمرین بود که ناگهان شدت ورزش‌اش خیلی زیاد شد و همانطور که می‌بینید به آسمان پرت شده و از مدار زمین خارج گردید.

طبق آخرین خبر تمامی کنسرت های آینده سیروان در کره زمین لغو گشته و به زودی بلیط های کنسرت مریخ اش پیش فروش خواهد شد.

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس نوستالژیک محمد علیزاده از روز هایی که مرتضی پاشایی با گیتارش روی صحنه غوغا می‌کرد.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی مونا فرجاد و گربه اش «غنچه». تا بحال مورد مشابهی دیده نشده است که آدم اسم به این لطیفی را روی گربه بگذارد! این که این اسم تا به حال به خود جناب گربه بَرنخورده است جای تعجب دارد!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمهسا کامیابی که طی یک سفر 3 روزه به کیش رفته بود، با 12 عکس _البته تا به این لحظه_ پدر سِروِر های اینستاگرام را در آورده است!

البته رفتار مشابه مهسا خانم در بین چهره های ما زیاد دیده شده. توصیه می‌کنیم عزیزانی که به مسافرت داخلی و یا خارجی می‌روند سعی کنند
در کنار خانواده یا دوستان از مسافرت لذت ببرند و انقدر خودشان را درگیر شبکه های اجتماعی نکنند! به خاطر خودشان می‌گوییم!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکسی زیبا از حسین سلیمانیِ خردسال در آغوش مادر عزیز. درد تمامی مادران دنیا به جانِ ما.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیترانه علیدوستی در حال آماده شدن است برای حضور در سنِ نمایشنامه خوانی آناکارنینا. همانطور که می‌بینید ترانه خودش متبحر شده است و نیازی به گریمور ندارد.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسریال تکراری درج تبلیغات روی صفحه های شخصی یا هواداریِ چهره ها. این بار نفیسه روشن. موضوعی که گویا دارد به یک اپیدمی در بین چهره ها تبدیل می‌شود. نوش جانشان!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس ترسناک و بدون شرحی که حمید حامی روی اینستاگرامش گذاشت و البته خودش کاملاً احساس کرد که عکسش یک مقدار غیر عادی است، و بلافاصله عکس را پاک کرد!
ولی متاسفانه نتوانست از دام ما فرار کند! نام این گونه عکس ها را می‌گذاریم
“سلفیِ هیجانی!” که چهره مورد نظر یک لحظه تحت تاثیر هیجان و جَو قرار گرفته و عکس را آپلود می‌کند و چند لحظه بعد به خود می‌آید که “اوه اوه اوه! این چی بود دیگه!” و عکس را پاک می‌کند.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکسی جالب از دوران نوجوانیِ عباس غزالی و حسین مهری که نشان می‌دهد از همان موقع بچه محل و رفیق بودند.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی امیرمحمد با حرم امام علی (ع). زیارت قبول!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیهومن برق نورد مژده داد که باز هم زوج خودش و بهنام تشکر را در یک سریال خواهیم دید. حالا کدام سریال است، معلوم نیست!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمهراب قاسمخانی با دل نوشته های پسر 6 ساله اش کلی حال کرده است! واقعاً هم حس فوق العاده لذت بخشی است.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیابراز محبت بهنوش بختیاریِ محبوب، با ادبیات منحصربه فردش طی این سلفی‌ای که زحمتش را نیما شاهرخ شاهی کشیده است.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیتصویری که آنا نعمتی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و از هواداران خواست که تفاوت های بین دو تصویر را پیدا کنند!

البته شوخی می‌کنیم و این عکس را یکی از هواداران خانم نعمتی برایشان ساخته بود و جرم آنا خانم صرفاً بازنشر تصویر است!
نگرانیم یک موقع اعتماد به نفس آنا نعمتی زیر سوال برود، به همین خاطر دیگر چیزی نمی‌گوییم!

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیبهنوش طباطبایی و باز هم جمله ای پر از یآس و غم. امیدواریم هر چه زود تر این فازِ بهنوش خانم به اتمام برسد!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیشوخی بامزه میترا حجار که در عکس می‌بینید. اینشاالله خودتان هم 120 ساله شوید میترا خانم، البته نه اینجوری!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیخانواده مهراب فاسمخانی در کنار جمشید خان هاشمپور. مهراب جان هر کسی دیگری هم بود دست و پایش را گم می‌کرد. جذبه و صلابت یک چیز ذاتی است، که جمشید آریا آن را در ذاتش دارد. والسلام.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسحر قریشی در رستوران، منتظر برای آمدن غذا. خیلی هم شیک و مجلسی.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیجواد جان به شما دیگر این حال و احوالات نمی آید. همه مردم جواد رضویان را با خنده های شیرینش دوست دارند، البته می‌دانیم که عکس یک فضای هنری دارد و غمِ ظاهری اش، صرفاً ظاهری است!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیو خبر خوب احسان خواجه امیری برای هواداران. بالاخره مجوز آلبومش آمد، پس از گذشتن حدود یک سال از وعده قبلی!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمازیار فلاحی در کنار بهترین آرشیتکت های دنیا! مازیار چون می‌داند که غیر ممکن است این پستش را ظاها حدید و یا رنزو پیانو ببینند، همچین جسارتی کرده است!

البته منکر کار خوبِ دوستان مازیار نمی شویم، ولی صفتِ مطلق بهترین در زمین، اغراق محض است!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیامیر آقایی این عکس از مهدی پاکدل را به اشتراک گذاشت و نوشت که مهدی در حال تلاش برای عکس اینستاگرامش است.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیما حصل تلاش های عکس بالا، شد این پستِ مهدی پاکدل که ملاحظه می‌کنید!

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعی
سهراب پورناظری زلف ها را پریشان کرده تا این عکس هنری بگیرد. خیلی هم عالی!

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعمو پورنگ و زیباترین اتفاق زندگی اش! عمو جان واقعاً اتفاقِ زیباتر از این در زندگی ات نداشته ای؟! چه زندگی کم هیجانی!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیفقط زانیار جان حواست باشد که اگر خدایی ناکرده اتفاقی رخ داد، چیزی از قیمت کلاه نیافتد! حیف است!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیطناز طباطبایی، علی مصفا و روح الله حجازی در پشت صحنه فیلم “مرگ ماهی”.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیهانیه توسلی در صحنه فیلمبرداری تمرکز کرده و احتمالاً دارد دیالوگ هایش را با خود مرور می‌کند.

اینکه هانیه توسلی از اینستاگرام خداحافظی کرده، دلیلی بر این نمی‌شود که هانیه در سایر شبکه های اجتماعی فعالیت نکند.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعینیما کرمی در گذر زمان.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیخُب بچه را بدعادت کرده اید عماد جان. اگر یک روز تشریف نداشتی طفل معصوم چگونه آرام شود؟
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیچارتار. گروهی خاص، با سبکی خاص و طبیعتاً مخاطبانی خاص. با همان آلبوم اول هواداران خود را از تولد یک گروهِ همیشه موفق در موسیقی کشور مطمئن کردند.
چارتاری ها با این عکس نوید کار جدیدی به هواداران دادند.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی روناک یونسی و حدیث میرامینی به همراه شکلک های بامزه و همیشگی حدیث خانم!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیهمان لوکیشن و پوزیشن، فقط زاویه فرق کرده! البته آپلود کننده عکس هم تغییر کرده است. قبلی را حدیث گذاشته بود، این عکس را روناک خانم.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیدر میان والیبالیست ها عادل غلامی و مهدی مهدوی صمیمیتی فراتر از مرزهای تیم ملی و اردوهای باشگاهی دارند.

در اکثر عکس ها به اتفاق خانواده در کنار هم هستند این دو عزیز. انشاالله دوستی شان تا ابد پا بر جا بماند.

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیامیر نوری، شهرام زمانی و مجید صالحی به عیادت اکبر عبدی عزیز رفته بودند. از صمیم قلب آرزوی سلامتی برای اکبر عبدی دوست داشتنی داریم. از صمیم قلب.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس بامزه امیررضا دلاوری و دختر زیبایش، دیار.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی محمدعلی ابطحی و آیت الله موسوی خوئینی با روایت جالب اقای ابطحی زیر عکس.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی صابر ابر در کنار خواهر محترم. خیلی از چهره ها، چه ایرانی چه هالیوودی، یک استایل خاص برای خود انتخاب می‌کنند و اکثراً تا آخر آن را به عنوان امضایی در ظاهر و شخصیت خود حفظ می‌کنند.

مثلاً موهای تراشیده استایلِ خاص ویل اسمیت است، و یا غیر ممکن است یک روز تام کروز موهایش را از ته بتراشد!
از نمونه های داخلی هم میتوان به شالِ مسعود کیمیایی، دستمال گردن محمود دولت آبادی و موهای فرق وسطِ فرهاد مجیدی اشاره کرد که بدون توجه به مُد روز، آن را حفظ می‌کنند.
همه این توصیفات برای این بود که بگوییم، این عینک های گرد، استایلی برای صابر ابر شده است. که مورد مشابه اش و البته ساده‌تر اش را خدا بیامرز استیو جابز داشت!

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیتوصیه صمیمانه رامبد جوان به مردم عزیز.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیبهاره رهنما کل تئاتر ایران را قبضه کرده است! هنوز عرق تئاتر قبلی خشک نشده پوستر تئاتر جدیدش منتشر شد! تئاتری با نام عجیب ” تو دهنتو میبندی یا من؟”.

احتمالاً نام تئاتر بعدی بهاره خانم”خ…ه شو آش…الِ عو…ی!” خواهد بود!

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیمحسن افشانی با خلاقیتی تحسین برانگیز توانست عکسی بگیرد که هم آیفون 6 اش در آن معلوم باشد، هم آیفون 5S اش! تبریک به محسن عزیز به خاطر این ابداع!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکسی که بابک جهانبخش در ششمین سالگرد ازدواج خود به اشتراک گذاشت. تبریک به بابک عزیز و همسر محترم.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعادت جالب پوریا عالمی موقع سلفی این است که خودش نباید کامل در عکس باشد! همیشه یک قسمت از صورتش در کادر قرار ندارد! روحیه طنز او در زیر عکس هم متبلور شده است.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیبا هزار مصیبت رضا گلزار را از اخم کردن هنگام عکاسی ترک دادیم که ارسلان قاسمی هم عکس های اخمالو را شروع کرد. البته چندان هم مهم نیست. اخم کن پسرم. از این هم بیشتر اخم کن!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیروایت تراژیکِ هانیه توسلی از کوچه شان.

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیامضای قرارداد همکاری بین سیدجواد هاشمی و میشل سالگادو، کاپیتان اسبق رئال مادرید! به جانِ مسعود ده نمکی عکس فتوشاپ نیست!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیسلفی دو فرد موفق پرسپولیس. فرشاد پیوس و پژمان جمشیدی. اولی موفق در گلزنی، دومی موفق در حضور در هر فضایی!
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیپویا امینی به همراه خانواده در رستوران گردانِ برج میلاد.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیفرهاد آئیش و همسرش، مائده طهماسبی در کنار یکی از هواداران.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیعکس بدون شرح دریا مرادی دشت و این آقا پسرِ بانمک.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیماهچهره خلیلی در زیر درخت کریسمس.
چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعیو در پایان چهره ها در حاشیه نشست خبری فیلم “پرده نشین”. ویشکا آسایش، سارا رسول‌زاده و سارا بهرامی. مژده لواسانی هم که همیشه و در هر نشستی هست.

جایزه “بدون شرح ترین عکس” این شماره هم بر عهده شما عزیزان. در قسمت نظرات رای خود را بنویسید. ممنون از همراهی همیشگی تان.

چهره های مطرح و محبوب ایرانی در شبکه‌های اجتماعی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه