چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکس

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکس

مجموعه : گالری عکس های بازیگران

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکس

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و … ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

 

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را با عکسی زیبا از فرهاد قائمیان در حال خدمت به زائرین حرم امام رضا (ع) آغاز می‌کنیم. آقای قائمیان مفتخر به عنوانِ «خادم» در حرم رضوی هستند.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکساحترام نظامی سید مهدی رحمتی به حرم امام رضا (ع)، یکی دیگر از عکس های زیبای هفته گذشته بود.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسرضا صادقی فعالیت در صفحه خود را بیخیال شده و این روز ها فقط به جای تیارا و از صفحه او پست می‌گذارد. صفحه ای که نام “پرنسس تیارا صادقی” را برای آن انتخاب کرده است! احتمالاً رضا جان خود را شاه فرض کرده اند که لقب شاهزاده را به تیارا خانم داده اند!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکساز هنرنمایی های الهه حصاری می‌توان به «قاعده تصادف» اثر بهنام بهزادی، «انتهای خیابان هشتم» اثر علیرضا امینی، «آزاد راه» اثر عباس رافعی و «زنان ونوسی، مردان مریخی» اثر کاظم راست گفتار اشاره کرد.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسلیلا اوتادی این عکس را سر صبح گرفته است! خودش زیر عکس هشتگ زده و این موضوع را بیان کرده است.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسجواد رضویان است و عکس‌های متفاوت اش!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسبهاره کیان افشار در کنار حدیث مدنی و سارا بهار لو، دو بازیگر نوجوان در پشت صحنه فیلم “ع ش ق” یا همان عین شین قاف. حتماً بازی سارا کوچولو را در فیلم “هیس دخترها فریاد نمی زنند” به یاد دارید.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسیاوش خیرابی و حسین سلیمانی در تله کابین.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی زیبای سیروان خسروی و کاوه یغمایی، دو موزیسین موفق در دو سبک متفاوت.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسشهرزاد کمالزاده در روز های اخیر روند صعودی شگفت انگیزی از لحاظ فعالیت و جذب فالوئر در اینستاگرام داشته است. عکس های آتلیه ای، سلفی های خاص و خلاقانه و بعضاً عکس هایی بدون شرح که نمونه ای از آنها را در زیر مشاهده می‌کنید!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعلیرضا دبیر در حال هرس کردن درختان حیاطشان. این درختی که ما می‌بینیم، علیرضا جان بیشتر ضربه فنی اش کرده تا هرس! خسته نباشی دلاور… خدا قوت پهلوان!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسخدا را شکر اکبر عبدی عزیز از بیمارستان مرخص شده و به آغوش خانواده بازگشته است. امیدواریم هرچه زودتر آقای عبدی را دوباره در پرده سینما یا قاب تلویزیون ببینیم. همان طور که میبینید عمو پورنگ هم به عیادت اکبر عبدی رفته بود.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس آتلیه ای علی لهراسبی با ژستِ « متفکرِ بی حوصله»!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکس

- من و کانگورو، همین الآن، یهویی!

- من، کلی خسته، پس از پاس گل!

- من و داورِ بییییییب که پنالتی نگرفت.

- من و هاشم وقتی داریم فوش می‌خوریم!

و …

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسچالش عکس با مادر ادامه دارد. کمند امیر سلیمانی این عکس را در کنار مادر محترم گذاشت و در اقدامی عجیب برادرش سپند و برزو ارجمندِ داغدار را به چالش دعوت کرد.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسپند هم بلافاصله پاسخ خواهرش را داد و این عکس را به اشتراک گذاشت، فقط مادر عزیز در این عکس یک مقدار کلافه به نظر می‌رسد!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکس
سلفی تلویزیونی ها، شاهین جمشیدی، محمدرضا احمدی و احسان حق شناس.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسباید بگوید این جای سرخاب و سفیدابِ یار است و با سرعت نور مکان را به مقصد «درک اسفل السافلین» برای همیشه ترک کند! چون اگر ترک نکند خودِ «طرفش» زحمت این عزیمت را می‌کشد!

در ضمن ما متوجه نشدیم هدف حسام جان از مطرح کردن این سوال چیست!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمازیار فلاحی و رفقا در حال خواباندن درِ گوش آبگوشت، با نان سنگک و ترشی مخلوط و سایر مخلفات.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسغیر ممکن است یکی از چهره های ما به لندن برود و در کنار این باجه تلفن های قرمز عکس یادگاری نگیرد!شهری با این همه جاذبه و مکان دیدنی، چرا گیر داده اید به این زبان بسته ها!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمحمد علیزاده دارد خود را برای کنسرت هایش آماده می‌کند.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی وحشت زده نادر سلیمانی و فرزندانش، آقا هومان و بارسین خانم.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسآرامش ساحلیِ علی پهلوان.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسویشکا آسایش و دوستان پس از فتح بلند ترین نقطه ایران. تبریک به ویشکا خانمِ ورزشکار.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی با بدنه ماشین هم کشف شد، البته نه با هر ماشینی! با پراید هاچ‌بک نقره ای عکس برای کارت ملی هم نمی‌شود گرفت چه برسد سلفی!

با تشکر از مریم خانم معصومی.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمعلوم است علیرضا مبلغ گزافی را برای اجاره این استخر پرداخته است که انقدر دلش پر است!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسشیرین کاری بهاره رهنما با مجسمه ای در یکی از بازار های ترکیه.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسنفیسه روشن و ببر بنگال، همین الان، یهویی!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسلاله صبوری با این عکس و متن، یکی از دغدغه های مهم زندگی اش را مطرح کرد. این که پاریس بهتر است یا استامبول؟! و پس از کلی بحث، خودش و ما را همچنان بلاتکلیف گذاشت که پاریس خوب است یا استامبول؟!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکساحتمالاً محسن افشانی با این عکس و قانون شکنی اش خیلی حال کرده است، یا شاید خواسته سرعت و قدرت خودوی لوکس اش را به رخ بکشد! هر چه باشد، نه خود این اقدام، نه عکس اش و نه به اشتراک گذاشتنش قابل قبول نیست، مخصوصاً از شخصی که لقب هنرمند را به دوش می‌کشد.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس آتلیه ای نیلوفر پارسا.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس نسبتاً قدیمی خانم های بازیگر، مربوط به فیلم توقیف شده سپید و سیاه در 4 سال پیش که بالاخره مجوز اکرانش صادر شد. مهشید افشار زاده، آزاده مهدیزاده، فریبا طالبی، شهرزاد کمالزاده، فریبا نادری، نگین معتضدی و حنانه شهشهانی در عکس دیده می‌شوند.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسلیلا بلوکات در حال اسکی در پیست دربندسر.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس یادگاری علی آقا کریمی و جناب زرافه که برای اینکه بهتر در عکس بیافتد، نیمرخ شده است!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکستبریک کریسمس به سبک پولاد کیمیایی!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسوقتی همه در کنار مادرشان عکس می‌گذارند، چرا امیر تتلو نگذارد؟!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسخانم زاهدی اگر اشتباه نکنیم همین اینستاگرامی که هر روز در آن عکس می‌گذارید هم اپپلیکیشنی برای موبایل است!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس بدون شرح نیوشا ضیغمی و عروسک دوران بچگی اش!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکساین هم عکس جدید نگاه خانمِ یگانه همراه با قربان صدقه های بابا در زیر عکس.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسبالاخره آقا ساتیارِ ما از خواب بیدار شد!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکساین هفته دو تن از والیبالیست های تیم ملی، شهرام محمودی و آرمین تشکری به خانه بخت رفتند. شبکه های اجتماعی هم پر شده بود

از عکس های لو رفته از این جشن‌های عروسی . بخاطر این که نمی‌توانیم خود عکس ها را بگذاریم، به گذاشتن عکس کارت عروسی آرمین تشکری بسنده می‌کنیم!

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکس


مصطفی پاشایی که پس از مرگ برادرش به خوبی از فضای ایجاد شده استفاده کرده و خود را پرزنت کرده بود، با خوانندگی و بیرون دادن آهنگ با صدای معمولی اش، روند صعودی خود را به اوج رساند. مصطفی پاشایی صرفاً مشهور است، ان هم زیر سایه برادرش. به هیچ وجه محبوب نیست. این نتیجه گیری را میتوانید از نظرات و کامنت های هواداران برادرش در زیر عکس ها دریابید.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس عجیب و غریب الناز شاکردوست. باور کنید که خودِ الناز این عکس را به اشتراک گذاشته بود، ما دستکاری نکردیم!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکساحسان خواجه امیری و دوستش در توچال.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسآرش برهانی علاقه ای به حضور در عکس های خود ندارد و در بیشتر عکس هایش کلاً 10 پیکسل هم اشغال نکرده! در این عکس هم ما کلی گشتیم تا آرش را پیدا کنیم!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسافسانه پاکرو.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی نیکی کریمی در کنار بابک کریمی، مینا سلیمی، مروارید کاشیان، علی افشین راد و سایر عوامل فیلم «مرگ ماهی».
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی امین حیایی و آرش پولادخان، همسر نیوشا ضیغمی. آرش خان تاجر و کارشناس جواهرات هستند.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسیما خضر آبادی پشت رُل نشسته و منتظر است پیست کارتینگ آماده شود. نام خودش را هم هشتگ زده که اگر کسی نامش را جستجو کرد، این عکس بالا بیاید!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسبحث های عرفانی – فلسفی سمیرا حسینی به عقل ما معمولی ها قد نمی‌دهد. روشن فکر ها بخوانند و تفسیر کنند. ما که رفتیم!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی مژده لواسانی و فلامک جنیدی در فرودگاه شیراز.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس بامزه ارشان، پسر توپولوی احسان خواجه امیری که پدر را در خرید همراهی می‌کند!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی یهویی صدف طاهریان و دوستش.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسنیوشا ضیغمی با این عکس کریسمس را به هموطنان مسیحی عزیز تبریک گفت.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسفقط امیدواریم جشن تولد نیما فلاح به خیر بگذرد و نیازی به آمدن آتش نشانی نباشد! احتمالاً سحر ولد بیگی همسرش را هنگام ورود با کوکتل مولوتف سورپرایز کرده است!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسپگاه آهنگرانی با گریم جدیدش، منتظر و خیره به آن سوی پنجره.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسآن قدر که چهره های ما کریسمس را پوشش داده و تبریک گفتند، عید نوروز را تبریک نگفته اند! این هم تبریک فلور نظری.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسبهنوش طباطبایی در ساحل یکی از جزایر خلیج فارس.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسخُب به سلامتی ارسلان قاسمی هم در کابین خلبان عکس گرفت.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسهفته گذشته تولد سحر قریشی بود که سیل پست های تبریک را به سوی خود روانه کرد. سحر هم این عکس را به بهانه تشکر از پیام تبریک ها به اشتراک گذاشت.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس پرشی زهرا عاملی و دوستان. ژست پرشی یکی از قدیمی ترین و جالب ترین ژست های عکس، مخصوصاً در عکس های همگانی در تمام ملت ها است. این هم از اطلاعات عمومی امروزمان!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسخاطره اسدی در خواب خوش در هواپیما. البته بیشتر به نظر می‌رسد فشارش افتاده باشد!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسجشن تولدِ “نیل”، دختر نیما کرمی در کنار سید جواد یحیوی و محمد سلوکی. چهره های ما در انتخاب نام های عجیب و غریب برای فرزندانشان رقابت تنگاتنگی دارند!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسعکس یادگاری نادر سلیمانی، مرجانه گلچین و شراره رخام در یک قنادی!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسرضا عنایتی، مهاجم کهنه کار لیگ برتر در کنار پسرانش. اخیراً هم آقا رضا به آرزوی دیرینه اش رسیده و به استقلال بازگشته است. ماشاالله رضا عنایتی و پسرانش خودشان یک تیم هستند!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی دو یار غار و جدا نشدنی، عادل غلامی و مهدی مهدوی و دختر زیبای مهدی، گل‌بو خانم.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسسلفی مهتاب کرامتی، مهناز افشار و دوستان در یک کافه.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسفرهاد مجیدی این روز ها سخت درگیر درس و مشق است تا امتحان مرحله 3 مربیگری را با موفقیت پاس کند. می‌بینید که معلم خصوصی هم به خانه آورده است!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمریم طوسی، سریع ترین دختر ایرانی در لباس سنتی بانوان کره ای.
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسمهراوه شریفی نیا در پاسخ به چالش «عکس با مادر» عکسی از دوران کودکی خودش در آغوش مادرش، آزیتا حاجیان به اشتراک گذاشت که نکته جالب تر از خود عکس؛ نظرات زیر آن بود که میبینید:

مژده لواسانی که با اینستاگرام قراردادِ حضور همیشگی امضا کرده است، ابراز احساسات و دعای خیرش را در یک کامنت آورده است. نفر بعدی نوبت رستاکِ حلاج، خواننده نیمه مجاز کشورمان بود که ابراز احساسات کند.

در انتها از شما عاجزانه درخواست دارم که این کامنت ملیکا شریفی نیا را برای ما به زبان فارسی ترجمه کنید: “فشششششم فششششششششم جوشگل من :* :* :* خوذسیییییییییییییی”!!!!!

با تشکر!!
چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسچهره ها در حاشیه اکران خصوصی فیلم «چند متر مکعب عشق». علی شادمان، فرزاد حسنی، نیلوفر پارسا، نازنین پیرکاری و فاطیما بهارمست در عکس حضور دارند.

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکسو در پایان سلفی خلاقانه هستی مهدوی فر و گریمورش.به علت تعدد کاندیدا، انتخاب برنده جایزه «بدون شرح ترین» عکس این شماره را به شما عزیزان واگذار می‌کنیم.

با سپاس بی پایان از همراهی تان

چهره های جنجالی در شبکه‌های اجتماعی +عکس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه