چاقی,یک بیماری همه‌گیر در جهان

 

به گزارش سرویس سلامت خبرگزاری طبنا، بعد از تصادفات جاده‌ای، سیگار و الکل، نوبت با درمان چاقی است که باید با آن مبارزه کرد؛ چاقی به یک بیماری همه گیر در جهان تبدیل شده است؛ حدود 1.400.000.000 جوان در جهان مبتلا به این بیماری (چاقی) هستند.

 

چاقی,یک بیماری همه‌گیر در جهان 

یک مرد جوان 32 ساله به علت اضافه وزن دچار ایست قلبی می‌شود و به بیمارستان و اتاق عمل منتقل می‌شود؛ این نشان می‌دهد چاقی نوعی خودکشی است و باید افراد چاق را با چنین مشکلاتی آشنا و آگاه کرد و آنها را برای لاغر شدن تشویق کرد.

 چاقی,یک بیماری همه‌گیر در جهان

باید مردم از خطرات این بیماری مطلع شوند و بدانند چاقی با بیماری و سکته قلبی مرتبط است؛ اغلب خطرات چاقی به چشم نمی‌آیند اما بسیار واقعی هستند.

 

 چاقی,یک بیماری همه‌گیر در جهان

 

در فرانسه 6.7 میلیون نفر اضافه وزن دارند؛ متخصصان معتقدند باید به آنها کمک کرد تا عادت‌های بد مانند تنبلی، زیاده روی در خوردن غذا، ورزش نکردن و بی تحرک بودن را ترک کنند.

 

 چاقی,یک بیماری همه‌گیر در جهان

 

فعالیت بدنی کم یکی از عوامل اصلی است که منجر به چاقی می‌شود؛ پدرها و مادرها نیز در این موضوع نقش مهمی دارند و باید بیشتر به تغذیه کودکان خود توجه داشته باشند؛ حتی باید برخی از آنها توسط پزشک کودکان آموزش ببینند تا موجب بیماری کودکان خود نشوند.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه