پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال. کتاب خواندن و وقت گذاشتن برای آن کاری است که در ایران به آن بها داده نمی شود اما کشورهای دیگر به خواندن کتاب بسیار زیاد علاقه نشان می دهند. تابستان رو به اتمام است. درست است که صبح ها سرد، شب ها تاریک و روزها کوتاه تر می شوند. حسی در ماه سپتامبر هست که حاکی از شروعی تازه می باشد. اگر تمایل به تغییری بزرگ یا شروعی تازه در زندگی دارید این کتاب ها را بخوانید. بین دنیا و من اثر تا نهیسی کوتز. این کتاب را نویسنده برای پسرش نوشته است. بین دنیا و من کتابی است ...

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

کتاب خواندن و وقت گذاشتن برای آن کاری است که در ایران به آن بها داده نمی شود اما کشورهای دیگر به خواندن کتاب بسیار زیاد علاقه نشان می دهند. تابستان رو به اتمام است. درست است که صبح ها سرد، شب ها تاریک و روزها کوتاه تر می شوند

 

حسی در ماه سپتامبر هست که حاکی از شروعی تازه می باشد. اگر تمایل به تغییری بزرگ یا شروعی تازه در زندگی دارید این کتاب ها را بخوانید.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

بین دنیا و من اثر تا نهیسی کوتز

این کتاب را نویسنده برای پسرش نوشته است. بین دنیا و من کتابی است غیر داستانی و دربردارنده نامه های نویسنده به پسرش در رابطه با تبعیضات نژادی در آمریکا می باشد.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

سیگنال و پارازیت: چرا بیشتر پیش‌بینی‌ها غلط از آب در می‌آیند، اما برخی نه؟ اثر نیت سیلور

در این کتاب نظرات پیشگویان برتر در رابطه این که چرا برخی پیشگویی ها اشتباه از آب در می آید آمده است. در هر بخشی نمونه های واقعی از پیشگویی ها آورده شده تا بدترین و بهترین روش پیشگویان را نشان دهد. سیلور در این کتاب به خوبی توانسته است آمار بیزی را که باورکردنش سخت است اما واقعیت دارد به خواننده معرفی کند.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

چرچیل: یک زندگی اثر مارتین گیلبرت

این کتاب یکی از بهترین بیوگرافی های چرچیل است که توسط مارتین گیلبرت نوشته شده است. این زندگی نامه چشم اندازی به برخی از مهم ترین وقایع قرن بیستم از دیدگاه چرچیل است.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

نیمی از یک خورشید زرد اثر چیماماندا نگوزی آدیچی

نیمی از خورشید زرد شرح سه زندگی در نیجریه در سال ۱۹۶۰ در روزهای سخت جنگ های داخلی می باشد. شخصیت های این داستان خیلی خوب به تصویر کشیده شده اند.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

زندگی کوچک اثر هانیا یاناگی هارا

این کتاب داستان زندگی چهار دانشجوی دانشگاه ماساچوست که در نیویورک راه زندگی خود را ادامه می دهند می باشد. این کتاب مطالعه دوستی ها و آسیب های روحی است و خواننده طوری هدایت می شود که بتواند ذهن شخصیت ها را بخواند.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

محل کار سالم اثر لی استرینگر

این کتاب نشان داده است که تغییرات کوچک در محیط کار تا چه اندازه می تواند بهره وری کارمندان را بالا ببرد، هزینه های پزشکی را پایین بیاورد و کارمندانی سالم و شاد خلق کند. هر کارمندی می تواند یک موضوع اصلی را بیان کرده و نتیجه ها و پیشنهادات را از نظر صحت ارزیابی کند.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

اسلحه، میکروب، فولاد: سرگذشت جوامع انسانی اثر جارد دیاموند

تمدن های اروپایی توانسته اند بر تمدن های دیگر غالب شوند. اما چه تفاوتی بین تمدن غالب و تمدن های مغلوب وجود داشت؟ این کتاب شرح می دهد که دلیل غالب شدن تمدن های اروپایی برتر بودن یا دون تر بودن نژادهای خاص نیست بلکه موقعیت جغرافیایی و زیست محیطی است

 

که باعث برتریت تمدن های اوراسیا شده است. به عنوان مثال در اوراسیا گیاهان و حیوانات اهلی زیادی وجود دارند که بتوان آن ها را با تمدن های دیگر مبادله و سهیم شد.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

معکوس کردن هرم: تاریخ تاکتیک فوتبال اثر جاناتان ویلسون

این کتاب برای طرفداران و علاقمندان فوتبال نوشته شده که مراحل تکامل تاکتیک های فوتبال را شرح داده است.

پیشنهاد چند کتاب برای پاییز امسال

نظم جهانی اثر هنری کیسینجر

هیچ کس بهتر از هنری کیسینجر نمی تواند دنیای سیاست و دیپلماسی را بشناسد.

 

منبع : بدونیم

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه