پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس

پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس

مجموعه : گالری عکس های بازیگران

پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس

پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014,مجله فوربس فهرستی از پولسازترین بازیگران هالیوود را در سال 2014 منتشر کرده که در راس این فهرست جنیفر لاورنس قرار دارد.

 

1. جنیفر لاورنس بازیگر جوان و برنده اسکار با فروش 1/4 میلیارد دلاری دو فیلم«بازی‌های بقاء: زاغ مقلد» و «مردان ایکس؛ روزهای گذشته آینده» پولسازترین بازیگر سینما در سال گذشته میلادی است.
پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس2. کریس پرت بازیگر نقش اصلی فیلم «نگهبانان کهکشان» و انیمیشن «فیلم لگو» با فروش 1/2 میلیون دلاری این دوفیلم به جایگاه دوم دست یافت.
پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس3. اسکارلت یوهانسن نیز در جایگاه سوم این فهرست قرار دارد.
پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس4. مارک والبرگ بازیگر فیلم «ترانسفورمرها: عصر انقراض» که با یک میلیارد دلار فروش، پرفروش‌ترین فیلم سال 2014 سینمای جهان است، در مکان چهارم قرار دارد.
پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس5. پنجمین بازیگر پولساز جهان کریس ایوانز است که دو فیلم‌ «کاپیتان آمریکا» و «برف» با بازی او به مجموع فروش 800 میلیون دلاری دست یافته است
پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس6. اما استون هم با فروش 764 میلیون دلاری فیلم‌های «مرد عنکبوتی شگفت انگیز2»، «جادو زیر نور ماه» و «مرد پرنده» در رده بعدی قرار گرفته است.
پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس7. آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان هالیوودی نیز هفتمین بازیگر پولساز سال 2014 است که فیلم «شریر» با بازی او به فروش 758 میلیون دلاری دست یافت. جیمز مک‌آوی، مایکل فاسبندر و هیو جکمن سه بازیگر دیگری هستند که رده‌ها بعدی فهرست پولسازترین بازیگران هالیوود در سال 2014 را از آن خود کرده‌اند.
پولسازترین بازیگران هالیوودی از دیدگاه مجله فوربس در سال 2014 +عکس
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه