نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها. بازیگران و افراد سرشناس مشهور ایرانی که در اینستاگرام خود تصاویر جذاب و جالبی به اشتراک گذاشته اند را گرد هم جمع کرده ایم تا در مجموعه زیر همه آن ها را ببینید. مهناز افشار در کاخ جشنواره. مهناز افشار که چندی پیش به خاطر مشکل قلبی روانه بیمارستان شده بود، خبر سلامت خود را در کانال تلگرامش اعلام کرد. جدید ترین اینستا نوشته مهناز افشار به حضورش در کنفرانس خبری مربوط به اکران عمومی فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” اختصاص پیدا کرده است. اینستانوشته ...

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

بازیگران و افراد سرشناس مشهور ایرانی که در اینستاگرام خود تصاویر جذاب و جالبی به اشتراک گذاشته اند را گرد هم جمع کرده ایم تا در مجموعه زیر همه آن ها را ببینید.

 

مهناز افشار در کاخ جشنواره

مهناز افشار که چندی پیش به خاطر مشکل قلبی روانه بیمارستان شده بود، خبر سلامت خود را در کانال تلگرامش اعلام کرد. جدید ترین اینستا نوشته مهناز افشار به حضورش در کنفرانس خبری مربوط به اکران عمومی فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” اختصاص پیدا کرده است.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

اینستانوشته ای که مهناز افشار یک روز پیش از بستری شدن در بیمارستان منتشر کرد.

 

مهناز افشار با بیش از ۵.۳ میلیون مخاطب، در کنار بهنوش بختیاری و الناز شاکردوست یکی از پر بیننده صفحات اینستاگرامی ایرانیان را در اختیار دارد.

 

روایت قطام از جشنواره امسال

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

ویشکا آسایش که با کاراکتر قطام در سریال امام علی دهه هفتاد وارد عرصه سینما شد، جدید ترین اینستا نوشته خود را به روایتی از جشنواره فیلم فجر امسال اختصاص داده است. وی این دوره با فیلم:‌ “خوب، بد، جلف” در جشنواره حضور دارد.

 

چه خبر از اینستا نوشته های استاد پرستویی؟

پرویز پرستویی، هنرییشه نامدار عرصه تئاتر و سینمای ایران که سبک زندگی دیجیتالی او با اینستا نوشته های مفهومی زبانزد شده است، این هفته نیز در حسابش مطالب جالبی منتشر کرد.جدید ترین پست استاد مربوط به پیام تسلیتی برای درگذشت حسن جوهرچی بود که سینمای ایران را در دومین جمعه بهمن شوکه کرد.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

استاد، این هفته در ادامه اینستا نوشته های مفهومی خود، عبارتی از آلبر کامو را منتشر کرد:

 

“من از آن تافته های جدابافته نبودم که هر توهینی را ببخشایم، اما همیشه در آخر کار آن را از یاد می بردم. آن کس که تصور می کرد که من از او نفرت دارم چون می دید که با لبخندی صمیمی به او سلام می گویم غرق در شگفتی می شد و نمی توانست باور کند. در این حال، بر حسب خلق و خوی خودش، یا بزرگواریم را تحسین و یا بی غیرتی ام را تحقیر می کرد، بی آنکه فکر کند که انگیزه من ساده تر از اینها بوده است، من همه چیز حتی نام او را از یاد برده بودم.”

 

او شعری هم از آلن گینزبرگ با نام گل یاس، در اختیار هواردانش گذاشت که به این شرح بود:

 

“چشم را خیره می‌ کند

تیغ آفتاب پژواک پریان

پرده آسمان را می‌ درد

بوق تاکسی‌ ها در خیابان

منعکس می‌ شود بوق خراب ماشین‌ ها

صدای بزغاله می‌ دهد ‌ آسمان با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست روز با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست شب با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست خدا با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست ‌ آگاهی با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست ذهن با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ ست مرگ و زندگی با کلمه‌ ها

پوشیده‌ ست کلمه‌ ها با کلمه‌ ها

پوشیده‌اند عشاق با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند قتل‌ ها با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند جاسوس‌ ها با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند دولت‌ ها با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند گاز خردل با کلمه‌ ها

پوشیده است بمب‌ های هیدروژنی با کلمه‌ ها

پوشیده شده‌ اند «اخبار» جهان با کلمه‌ ها

 

یکی از پست های جالب پرستویی در هفته گذشته،‌ اینستا نوشته ای درباره پل ورسک بود که بازتاب های گسترده ای پیدا کرد. او نوشت:

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

“پل ورسک را دریابید. ورسک از بزرگترین پل های راه آهن سراسری ایران است که در ارتفاعات روستای ورسک در شهرستان سوادکوه در استان مازندران قرار دارد. این پل از شاهکارهای مهندسی به حساب می آید و در سال هزار و سیصد و پانزده بازگشایی شده است.”

 

“پل ورسک که راه آهن سراسری تهران شمال را به هم متصل می کند در ارتفاع صد و ده متری از ته دره با دهانه شصت و شش متری و با وسائل ابتدایی ساخته شد. پل ورسک در شمار مهمترین آثار فنی مهندسی راه آهن شمال ایران محسوب می شود و در مهر ماه هزار و سیصد و پنجاه و شش با شماره هزار و پانصد و سی و چهار ثبت آثار ملی شده است.”

 

“ورسک ازجمله پل های استراتژیک ایران است که توسط شرکت سوئدی دانمارکی کاکامپساکس و با تضمین هفتاد ساله احداث شد. این پل فقط مخصوص عبور قطار است ودر حال حاضر قطارهای مسافری تهران و ساری و تهران گرگان پس از گذشت هفتاد سال هر روز چندین مرتبه از روی آن می گذرند. همچنین قطارهای باری و سوختی نیز از روی آن عبور می کنند.”

 

“امروزه پل ورسک علاوه بر اهمیت ویژه در صنعت حمل و نقل، ازجاذبه های سیاحتی ایران محسوب می گردد. نام ورسک در کتاب رکوردگینس، دربخش پل های با ارتفاع بیش از شصت و یک متر به ثبت رسیده است. همانگونه که در متن بالا ملاحظه نمودید ،عمر قانونی پل ورسک هفتاد سال بوده و الان ده سال هم از عمر آن می گذرد.”

 

اینستا نوشته های جشنواره ای نیکی کریمی

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

نیکی کریمی که اخیراً شمار مخاطبانش از مرز ۲.۲ میلیون نفر فراتر رفته، در چند وقت اخیر، اینستا نوشته های جشنواره ای در صفحه خود به اشتراک گذاشته است:

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

سلفی نیکی کریمی با دو تن از دوستان در عصر جمعه در راه تماشای اکران مردمی فیلم آذر که با نقش آفرینی او همراه شده است.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

اینستا نوشته نیکی کریمی که دو تصویر از مراسم افتتاحیه فیلم آذر را در جشنواره فیلم فجر نشان می دهد. نیکی کریمی‌ برای نخستین بار، به معرفی آرایشگر های خود هم پرداخت. این رویه مدتی ست بین هنرپیشه های سینمای ایران متداول شده است.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

اینستا نوشته ابری نیکی کریمی که خبر از هوای خوب این روزهای تهران می دهد.

 

پژمان بازغی از حسن گفت

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

پژمان بازغی، هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان که اخیراً ۱ میلیون فالووری شده است، در جدید ترین پست خود با انتشار عکسی قدیمی به خبر درگذشت حس جوهرچی واکنش نشان داد.

 

او به خاطر تراژدی ساختمان پلاسکو در ۳۰ دی ماه ۹۵، به نشانه همدردی با آتش نشانان شهید، عکس خود را تغییر و تصویر کلاه آتش نشانان را در پروفایل خود قرار داد.

 

از ارتش بهنوشی ها چه خبر؟

بهنوش بختیاری، هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون که در چند ماه اخیر با استفاده از ارتش ۵.۴ میلیون نفری خود در اینستاگرام، فعالیت های تبلیغاتی هم انجام می دهد، در اینستا نوشته های جدیدش چنین گفته است:

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

“خانم چمنی بچه ها…..محله گل و بلبل عین بهشته….میون قیل و قال زندگی…میون آدمایی که چند صباحی میان و تو رو پر میکنن از احساسات منفی…..تنها همینجاست که می چسبد….هرچند سه بار چای میارن و من وقت نمی کنم چایم رو بنوشم….اما هرجا حرف از کودک است…حال من هم خوب است….و از کارگردان خوبم آقای احمد درویش علی پور که نسل بچه های امروز خیلی مدیون ایشونن….و تهیه کننده نازنین آقای مسلم آقاجانزاده….و نویسنده نابغه مون آقای محمد درویشعلی پور تشکر میکنم….”

 

وی در جای دیگری در ادامه اینستا نوشته های تبلیغاتی خود از بزرگ ترین سلفی اش با مردم رونمایی کرد و نوشت:

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

“افتتاح سی و سومین شعبه پاندورا در ایران، شهر بندر عباس.”

 

رضا گلزار روی استیج

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

رضا گلزار که این روزها با سلام بمبئی، فروش ۱۲ میلیاردی را در اکران زمستانی تجربه می کند، در صفحه ۴.۶ میلیون فالووری خود، پیام تسیلتی برای درگذشت حسن جوهرچی منتشر کرد.

 

گلزار که به زودی پس از سالها در تهران کنسرت برگزار می کند، در این باره نوشت:

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

“اولین کنسرت من بعد از سالها در تهران، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در ۲۰ اسفند برگزار می شود.”

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

تصویری جدید از گلزار که او را در کنار خودرویی در یکی از کشورهای همسایه مشاهده می کنیم.

 

سوگ نوشته بهرام رادان از رفتن حسن جوهرچی

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

بهرام رادان، یکی دیگر از سوپراستار های این روزهای سینمای ایران نیز که اخیرا شمار فالوورهایش از مرز ۲.۵ میلیون نفر فراتر رفته است، جدید ترین اینستا نوشته خود را به سوگ نوشته ای در وصف مرحوم جوهرچی اختصاص داد و گفت:

 

“حسن جانم، يادته تابستان ٧٩ سكانس هاى آخر فيلم “آبى”، تو تأتر شهر؟ كل كل جك داشتيم، اينقدر واسه هم جك تعريف كرديم و غش غش خنديديم كه حميدخان لبخنده(كارگردان) دعوامون كرد، ساكت شديم و خنده مونو نگه داشتيم جورى كه رنگمون بنفش شده بود.”

 

“سالها بعد ديدمت، حوالى همون تئاتر شهر، همون صورت مهربون، ريش سفيد كرده بودى، شماره تلفن هامونو به هم داديم، قرار شد زنگ بزنى، زنگ بزنم، نزديم، حيف، حيف، حيف….”

 

او در اینستا نوشته ای دیگر درباره جشنواره فجر گفت:

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

“امروز افتتاحيه سى و پنجمين جشنواره فيلم فجر است، سينمايى كه بى شك بهترين معرف فرهنگ و هنر ايران زمين است، گرچه بر خلاف دوره سى و چهارم در اين دوره حضور نخواهم داشت، اما اميدوارم اين جشنواره هم مانند گذشته استعدادهاى بى نظيرى را معرفى كند، سال نوى سينماى ايران بر همه مبارک.”

 

سوگ نوشته باران کوثری از درگذشت جوهرچی

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

“انگار هرچه قدر هم مى پذيرى مرگ حقيقته و همه جا هست ، باز با داس نحسش جايى رو مى زنه كه شوكه ات كنه … براى من و هم نسلان من ، بعد از سريال ” در پناه تو ” حسن جوهرچى نماد مرد خوب بود ، مرد باوقار ، مرد متين ، عاشق صبورى كه در سكوت و متانت منتظر ماند و حتى يك بار صدايش را از آن صداى آرام و خجالتى ، بالاتر نبرد.”

 

“همه اين سال ها ، بعد از آن كه گرد سفيدى هم روى موهايش نشست چيزى از آن تصوير و متانت كم نشد و همچنان تصويرش يادآور عشق جوانى بود و شور و شوق رسيدن در كنار نجابت … باورم نمى شود. زمان كمى صورتش را افتاده كرده بود و موهايش سفيد شده بود ، اما مرگ ؟! خيلى زمان داشت ، خيلى نقش ها ، خيلى تصويرهاى ديگرى از عشق مانده بود كه در آستانه ميانسالى رقم بزند.”

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

رونمایی از تیزر فیلم سد معبر باران کوثری در جشنواره فیلم فجر

 

رضا کیانیان و تقدیر از فرهادی و ترانه

رضا کیانیان که این روزها مجموعه تصاویر خود را در گالری آرت سنتر تهران رونمایی کرده است، در جدید ترین اینستا نوشته خود گفت :

 

“موضع گیری ترانه علیدوستی در برابر حماقت ترامپ عالی بود و افتخارآمیز. در این مدت منتظر موضع گیری اصغر فرهادی بودم. مطمئن بودم حتماً فکر خلاقانه ای دارد. تا اینکه امروز موضع قاطع و شجاعانه او منتشر شد.”

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

“ترامپ دستور احمقانه ای داد و سیستم اجرایی احمقانه تر عمل کرد و البته غیرقانونی ، که بلافاصله دستور را اجرا کرد. هر دستوری برای اجرایی شدن قاعدتاً باید یک زمان بندی داشته باشد. نه اینکه امروز دستور بدهند و همان روز اجرا کنند، چون کسانی هستند که مدت ها قبل بلیط تهیه کردند.”

 

“عده ای حتماً از قبل قرار و مدارهایی برای تجارت و همکاری گذاشته اند. عده ای برای دیدارهای خانوادگی پس از ماه ها و شاید سال ها راهی آنجا بودند. باید به آن ها خبر می دادند و یک مهلت می گذاشتند. میلیون ها دلار صرف این بی تدبیری شده. چه کسی باید جوابگو باشد؟”

 

الناز شاکردوست و رونمایی از مانتوهای جدید

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

الناز شاکردوست که امسال با فیلم خفه گی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد، در اینستا نوشته های جدید خود،‌ تصاویری از مدل های مانتویش منتشر کرد.

 

 

چه خبر از جادوگر آسیا؟

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

علی کریمی که از زمان تراژدی پلاسکو در ۳۰ دی ماه امسال، همچنان تصویر پروفایل خود را به عکسی سیاه رنگ تغییر داده است، وی در جدید ترین پست اینستاگرامی خود تصویر بالا را منتشر کرد.

 

شهریار پرسپولیسی ها ۲ میلیونی شد

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

شمار مخاطبان علی دایی این هفته از مرز ۲ میلیون نفر فراتر رفت. او اکنون به فهرست پر بیننده ترین ورزشکاران ایرانی در اینستاگرام ملحق شده و به همین خاطر از هوادرانش تشکر کرده است.

 

وی در پست دیگری گفت:

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

»سلام عزیزان، آرزوی موفقیت دارم برای تیم پرسپولیس که با شایستگی تمام در لیگ می جنگد و امیدوارم با کمک بازیکنان و کادر فنی خوب خود ، همین نتایج درخشان را در آسیا هم تکرار کند تا باعث خوشحالی همه مردم ایران شود.”

 

“متاسفانه از صحبت های من سو برداشت شده و بعضی ها آن را به نفع خود به گونه هاى مختلف تعبیر کردند تا بين من و هواداران پرسپوليس شكاف ايجاد نمايند؛ كارهاى زشت و نخ نمايى كه گويا تمامى ندارد، بدون شک جایگاه فعلی پرسپولیس، شایسته این تیم و هوادارانش است.”

 

“در پایان از همه شما عزیزان و دوستانی که در صفحات مختلف تولد من را تبریک گفتند تشکر می کنم و برای همه بهترین ها را آرزومندم.”

 

فرهاد خان در پاریس

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

جدید ترین پست در صفحه فرهاد مجیدی.

 

فرهاد مجیدی، کاپیتان محبوب سابق استقلالی های تهران، اکنون با ۹۸۱ هزار فالوور، در فهرست پر فالورهای ورزشکار ایرانی در اینستاگرام قرار گرفته و اکنون در پاریس به سر می برد.

 

از خواننده نوستالژی چه خبر؟

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

رضا یزدانی، خواننده پاپ کشورمان پس از برگزاری چند کنسرت در تهران و شهرستان ها، فرصت کرده تا دوباره به زندگی دیجیتالی اش در اینستاگرام برگردد و پست هایی را به اشتراک بگذارد.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

افتتاحیه جشنواره سی و پنجم فیلم فجر.

 

اینستا نوشته آقای خندوانه درباره قرعه کشی ها

رامید جوان با ۴.۸ میلیون فالوور، یکی از پر مخاطب ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد.

وی اخیرا نوشت:

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

“سلام عزیزان

 

واقعا چه جورى جا بندازيم كه ما برناممون زنده نيست و نمى تونستيم قرعه كشى رو زنده پخش كنيم. ولى در اينستاگرام و سايت ٧٨٠ زنده نشون داديم. در ضمن اون تعداد عزيزان اندكى هم كه معتقدن ما در قرعه كشى تقلب كرديم اگه به ما اعتماد ندارن خوشحال مى شيم نگاهمون نكنن چون رابطه ى بدون اعتماد به درد نمى خوره و ما همه ى اتكامون به اعتماد تماشاچيهاى عزيزمونه.”

 

“بعضى وقتها خجالت چيز خوبيه.

 

جشنواره فجر رو از دست ندين چند فيلم خوب رو مى تونين تماشا كنين مثل ماجراى نيمروز سد معبر,خفگى اِو و چند فيلم ديگه و من جمله فيلم ما”نگار” يه نكته هم اضافه كنم كه بد نيست درگوشى بهتون بگم بعضيها هم خوبه دماغشون رو از زندگى بقيه بكشن بيرون . . . .”

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

کول بری. . . سردشت

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

سکانس هایی از فیلم جدید رامبد جوان: نگار.

 

چه خبر از برترین خواننده پاپ جشنواره فجر؟

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

محسن چاوشی که در جشنواره موسیقی فجر امسال، جایزه باربد برترین خواننده پاپ جشنواره را بخاطر آلبوم امیر بی گزند کسب کرد، بیش از ۴۰۰۰ هزار فالور در اینستاگرام دارد. پست های اخیر ایشان که در ادامه مشاهده می کنیم، اکثرا بدون نوشته است.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

از آرات کوچولو چه خبر؟

درباره آرات، نابغه آکروباتیک ایران قبلا در گزارشی صحبت کردیم. صفحه او اکنون بیش از ۶۸۱ هزار مخاطب دارد.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

جدیدترین پست هایی که پدر ایشان منتشر کرده است را در تصویر بالا مشاهده کنید.

 

چه خبر از نخستین سریال ایرانی اینستاگرام

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

خبر بعدی اینکه اخیراً سریالی توسط گروهی از هنرمندان جوان کشورمان درست شده است که تنها در اینستاگرام به صورت فایل های ویدئویی منتشر و به اشتراک گذاشته می شود و ظرف چند ماه اخیر نیز با بیش از ۵۱ هزار مخاطب همراه شده است.

 

اخیراً نیز خبر دار شدیم قرار است برای نخستین بار در کشور، یک فیلم ۱۰۰ دقیقه ای سینمایی به طور کامل در اوایل سال آینده، فقط از طریق کانال اختصاصی اینستاگرامش منتشر شود.

 

چه خبر از جشنواره فیلم فجر؟

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

در این صفحه می توان گوشه هایی از فیلم های راه یافته به بخش سودای سمیرغ (بخش مسابقه سینمای ایران) را مشاهده کرد و حتی با مسئولین جشنواره به طور مختلف از طریق دایرکت و چت، در تعامل بود.

 

چه خبر از صفحه رسمی رئیس جمهور؟

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

آقای روحانی رئیس جمهور نیز در اینستاگرام دارای صفحه ای است که توسط دفتر ایشان مدیریت می شود و بیش از ۹۳۷۷ هزار فالوور دارد. جدید ترین پست های این صفحه مربوط به بازدید اخیر آقای روحانی از بیمارستانی در تهران و اعطای گل به پرستاران به مناسبت روز پرستار است.

 

چه خبر از خواهران طلایی ووشو ایران؟

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

الهه منصوریان، ارشد خواهران مصنوریان که مثلث آتشین و طلایی ووشو ایران و جهان هستند، در جدید ترین پست خود در اینستاگرام، از مستندی که مهتاب کرامتی درباره فعالیت آنان ساخته خبر داد.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

چه خبر از بانوی بی رقیب بوکس ایران؟

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

صدف خادم، بانوی بیست و دو ساله بوکس ایران است که اخیراً در اینستاگرام، تصاویری از تمرینات خود را منتشر کرده است.

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

چه خبر از کافه وی؟

نگاهی به پست های جنجالی اینستاگرام ستاره ها

کافی شاپ سیار ایران، این روزها در هوای سرد بهمن ماه، همچنان با نوشیدنی های داغ، میزبان رهگذران و هواردانش است که به ۷۰ هزار نفر رسیده است.

 

روزیاتو

 

مطالب مرتبط :

گالری تصاویر بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام

زیباترین عکس های بازیگران و ستاره ها در اینستاگرام

آخرین عکس های بازیگران خارجی و ستاره ها در اینستاگرام

عکس های داغ بازیگران خارجی و ستاره ها در اینستاگرام

مقایسه اینستاگرام ستاره های ایرانی و خارجی

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه