معرفی داستان های کوتاه زیبا و خواندنی. برخی از داستان ها از نویسندگان دنیا هستند که باید در طول عمر حتما داستان آنان را بخوانیم و از آن لذت ببریم. داستان کوتاه بهترین شکل ادبی است چون علی رغم وقت کمی که می گیرد شما را سرگرم، مطلع و شگفت زده خواهد کرد. غرق داستان می شوید و تا پایان داستان آن را ادامه می دهید و جذب مفهوم داستان می شوید. تمام این ها در ۳۰ دقیقه رخ می دهد. پارس ناز چند مجموعه داستان معرفی کرده است که زندگی شما را تبدیل به یک ماجراجویی فراموش نشدنی و کوتاه می سازد. یک درمان بر ...

معرفی داستان های کوتاه زیبا و خواندنی

معرفی داستان های کوتاه زیبا و خواندنی

برخی از داستان ها از نویسندگان دنیا هستند که باید در طول عمر حتما داستان آنان را بخوانیم و از آن لذت ببریم. داستان کوتاه بهترین شکل ادبی است چون علی رغم وقت کمی که می گیرد شما را سرگرم، مطلع و شگفت زده خواهد کرد. غرق داستان می شوید و تا پایان داستان آن را ادامه می دهید و جذب مفهوم داستان می شوید. تمام این ها در ۳۰ دقیقه رخ می دهد.

 

پارس ناز چند مجموعه داستان معرفی کرده است که زندگی شما را تبدیل به یک ماجراجویی فراموش نشدنی و کوتاه می سازد.

معرفی داستان های کوتاه زیبا و خواندنی

یک درمان برای مالیخولیا اثر ری بردبری

بردبری یک داستان نویس شگفت انگیز است. هر کدام از داستان های این مجموعه پر از غم ها و شادی ها در دنیای خودش وجود دارد. این کتاب درباره آینده ای است که ممکن است مالیخولیایی باشد

معرفی داستان های کوتاه زیبا و خواندنی

چیزهای شکننده اثر نیل گیمن

این کتاب مجموعه ای از داستان های عجیب، منحصر به فرد و سرگرم کننده است. داستان ها مانند پروانه می مانند. قلب انسان ها و رویاهای آنان که در این داستان نقاشی شده اند بسیار ظریف هستند. داستان هایی که از چیزی جز تعدادی کلمات و مشتی نقطه گذاری ساخته نشده اند. این ها کلماتی نامرئی هستند که از صداها و خلاصه باورهایی که زمانی بیان شده اند تشکیل شده است.

معرفی داستان های کوتاه زیبا و خواندنی

چشم های سگ آبی رنگ اثر گابریل گارسیا مارکز

زنی زیبا تبدیل به گربه می شود، نابو فرشتگان را در ان��ظار می گذارد، اتفاقات عجیبی در شهر Macondo در فصل باران می افتد. مارکز شیوه ها و ژانر متفاوتی را به کار برده است و سرانجام استاد رئالیسم می شود.

معرفی داستان های کوتاه زیبا و خواندنی

درست بعد از غروب اثر استیون کینگ

این کتاب از ۱۳ داستان در ژانر وحشت تشکیل شده است. هر کدام از این داستان ها می تواند شجاع ترین خواننده را به ترس وادارد. ۱۳ عدد نحسی است. آیا می توان از ۱۳ ملاقات با شخصی که به سختی او را می شناسید جان سالم به در ببرید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه