قلقلی سکوت 27 ساله خود را شکست. قلقلی نوستالژی بچه های دهه شصت و هفتاد است که خاطرات بسیاری برای ما دارد. قلقلی در طول دوران هنرمندی خود یک کلمه هم حرف نزد. شهرام لاسمی هنرمند دوست داشتنی همه دهه شصتی ها درکنار بچه های زندگی آنلاین لحظه های خوب و به یاد ماندنی را ثبت کرد. روزی که از یادآوری خاطراتش لبخندی از سر کودکی بر لبانمان نقش می بندد و ناگزیر یاد کودکی های شیرین خود میافتیم. شهرام لاسمی بازیگر توانمند و دوست بچه ها در نقش قلقلی، هنرمندی که سخن نگفت ولی همه با دیدن او شاد می شدند. تک ت ...

قلقلی سکوت 27 ساله خود را شکست

قلقلی سکوت 27 ساله خود را شکست

قلقلی نوستالژی بچه های دهه شصت و هفتاد است که خاطرات بسیاری برای ما دارد.قلقلی در طول دوران هنرمندی خود یک کلمه هم حرف نزد. شهرام لاسمی هنرمند دوست داشتنی همه دهه شصتی ها درکنار بچه های زندگی آنلاین لحظه های خوب و به یاد ماندنی را ثبت کرد.

 

روزی که از یادآوری خاطراتش لبخندی از سر کودکی بر لبانمان نقش می بندد و ناگزیر یاد کودکی های شیرین خود میافتیم.شهرام لاسمی بازیگر توانمند و دوست بچه ها در نقش قلقلی، هنرمندی که سخن نگفت ولی همه با دیدن او شاد می شدند.تک تک هم سن و سال های ما دهه ی شصتی ها خوب ایشان را به یاد دارند.

قلقلی سکوت 27 ساله خود را شکست

امروز ما در کنار ایشان بودیم تا با او بعد از مدت‌ها سکوت و پانتومیم به صحبت بنشینیم و صدای دلنشین ایشان را بشنویم.خیلی سخت بود با ایشان حرف زدن و باور اینکه قلقلی کودکی‌های ما واقعا حرف میزند.چیزی که شاید همه در ذهن داشتند این بود که زندگی واقعی او نیز در سکوت و پانتیومیم می‌گذرد.

 

چه خوب که آمد و شایعه فوت کردن خود را تکذیب کرد.

و سخن گفت تا بدانیم از کودکی تا بزرگ شدنمان از خیال تا واقعیت مسیری هست بس بزرگ و طولانی…

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه