فرزاد حسنی در جشن تولد خانم بازیگر و کیک تولد جالبش. لیلا بلوکات بازیگر سینمای ایران به گزارش پارس ناز همچنان در حال تولد گرفتن است ! لیلا بلوکات متولد ۱۳۶۰ یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. از کارهای او می توان به نقش نفرتیتی در سریال یوسف پیامبر اشاره کرد. این بازیگر زن پس از حضور موفق در سریال یوسف پیامبر و بازی در نقش همسر اخلاتون بیشتر دیده شد و دارای شهرت خاصی گردید. به گزارش پارس ناز بتازگی لیلا بلوکات عکسی از کیک جالب و سینمای اش را منتشر کرد و نوشت :. “سلام…آذرماهیها هیچو ...

فرزاد حسنی در جشن تولد خانم بازیگر و کیک تولد جالبش

فرزاد حسنی در جشن تولد خانم بازیگر و کیک تولد جالبش

لیلا بلوکات بازیگر سینمای ایران به گزارش پارس ناز همچنان در حال تولد گرفتن است ! لیلا بلوکات متولد ۱۳۶۰ یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. از کارهای او می توان به نقش نفرتیتی در سریال یوسف پیامبر اشاره کرد.

این بازیگر زن پس از حضور موفق در سریال یوسف پیامبر و بازی در نقش همسر اخلاتون بیشتر دیده شد و دارای شهرت خاصی گردید.به گزارش پارس ناز بتازگی لیلا بلوکات عکسی از کیک جالب و سینمای اش را منتشر کرد و نوشت :

“سلام…آذرماهیها هیچوقت تولدشون تمومی نداره مخصوصا که خانواده و دوستای گلی داشته باشن که هرسال غافلگیرش کنن بسیار ممنونم از عزیزانم کیکم با اون اسکار روش هم که اصلا یه چیزی بود خلاصه دلم نیومد با شما دوستانم تو اینستا شٍر نکنم کلی حال کردم دم همتون گرم.”

فرزاد حسنی در جشن تولد خانم بازیگر و کیک تولد جالبش

همچنین بعد از انتشار تصاویر دیگری از جشن تولد خانم بازیگر ،لیلا بلوکات با انتشار عکس زیر نوشت:

سلام باز هم تولد بازي سر تمرين نمايش خانه عروسك در فرهنگسراي نياوران گفتم كه اين تولد آذرماهيها تمومي نداره …بسيار ممنونم از گروه نمايش خانه عروسك #ليلابلوكات #تولدم

فرزاد حسنی در جشن تولد خانم بازیگر و کیک تولد جالبش

فرزاد حسنی در جشن تولد لیلا بلوکات

مطالب مرتبط:

جشن تولد لیلاد بلوکات با حضور رضا عطاران + عکس

بیوگرافی لیلا بلوکات +عکس

عکس های جالب سلفی لیلا بلوکات

اولین مصاحبه با فرزاد حسنی مجری مشهور پس از طلاق

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه