عکس سلفی عاشقانه آزاده نامداری و همسرش در بین بازیگران. بازیگر و مجری 31 ساله تلویزیون در کنار همسر جدیدش در جشنواره فیلم فجر شرکت کرد . به گزارش پارس ناز خانمآزاده نامداری که به گزارش پارس ناز با سجاد عبادی همسر جدیدش که فرزند رحیم عبادی رییس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی از فعالان جبهه مشارکت است ، در فرش قرمز جشنواره فیلم فجر امسال شرکت کرده بود، با انتشار عکس زیر از خودش و همسرش در کنار همکاران در جشنواره، در اینستاگرام شخصی اش نوشت :. “مالاریا فیلمی در روایت زندگی جوا ...

عکس سلفی عاشقانه آزاده نامداری و همسرش در بین بازیگران

عکس سلفی عاشقانه آزاده نامداری و همسرش در بین بازیگران

بازیگر و مجری 31 ساله تلویزیون در کنار همسر جدیدش در جشنواره فیلم فجر شرکت کرد .به گزارش پارس ناز خانمآزاده نامداری که به گزارش پارس ناز با سجاد عبادی همسر جدیدش که فرزند رحيم عبادي رييس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فريده ماشيني از فعالان جبهه مشاركت است ، در فرش قرمز جشنواره فیلم فجر امسال شرکت کرده بود، با انتشار عکس زیر از خودش و همسرش در کنار همکاران در جشنواره، در اینستاگرام شخصی اش نوشت :

عکس سلفی عاشقانه آزاده نامداری و همسرش در بین بازیگران

“مالاريا فيلمي در روايت زندگي جوانان امروزست،حركت تند اين نسل به سمت فردگرايي وشايد پررنگ شدن سطحي نگري و بي تفاوتي كه نتيجه ي گسست فرهنگي و البته نبود ارتباط و درك متقابل خانواده ها و فرزندان است. بيتفاوتي مرتضي وحنا دربرابر اتفاقاتي كه مي افتد آشناست و حتي نااميدي سميرا در يكي از سكانسهاي فيلم نسبت به تلاش براي تغيير وضعيت سخت زندگي آنان را نيز با كمي نگاه به دور و برمان مي توانيم به وفور ببينيم. اينده اي مبهم، زندگي بدون هدف و برنامه، دچار روزمرگي شدن، دورشدن از تفكر و كيفيت زندگي و محدوديتهاي اجتماعي و اقتصادي همه و همه عوامل مهم و ريشه داري هستند كه پرداختن به مسايل اين نسل را به دغدغه مهم كارگردانان و روشنفكران جامعه تبديل نموده و در اين فيلم هم با نگاهي متفاوت، خالق اثر به آن پرداخته است… پ.ن.من به عنوان يه بيننده نظر دادم نه جزيي از عوامل فيلم. #آزاده_نامداري #پرويز_شهبازي #مسعود_راديي #مالاريا”

مطالب مرتبط:

عکس آزاده نامداری و همسر جدیدش در جشنواره فیلم فجر

عکس سلفی شب جمعه آزاده نامداری و همسر جدیدش

 

اولین عکس دو نفره آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی

 

درخواست کمک آزاده نامداری برای شناسایی این مرد +عکس

 

عروسی آزاده نامداری در دی 94 و عکس حلقه های ازدواجشان

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه