عکس جنجالی بهنوش بختیاری برای حمایت از تغییر جنسیت افراد ترنس! پارس ناز : بهنوش بختیاری عکس و متن زیر را منتشر و اعلام کرد که حامی افرادترنس و کسانی که به دلیل نقص ژنتیکی مشکل دارند, خواهد بود. لوسی والندر بیست وهشت ساله سرباز سابق نیروی زمینی ارتش انگلستان به دلیل نقص ژنتیکی و ترنس بودنش, عمل تغییر جنسیت انجام داد و بعدها با یک فرد مسلمان ازدواج کرد و به دین اسلام پیوست. او اولینتراجنسی مسلمان انگلستان است و این اتفاقات رو تولدی دوباره در زندگیش نامید. ترنسها روح مردانه دارند در کالبد زن و ...

عکس جنجالی بهنوش بختیاری برای حمایت از تغییر جنسیت افراد ترنس!

عکس جنجالی بهنوش بختیاری برای حمایت از تغییر جنسیت افراد ترنس! پارس ناز : بهنوش بختیاری عکس و متن زیر را منتشر و اعلام کرد که حامی افرادترنس و کسانی که به دلیل نقص ژنتیکی مشکل دارند, خواهد بود.

 

لوسی والندر بیست وهشت ساله سرباز سابق نیروی زمینی ارتش انگلستان به دلیل نقص ژنتیکی و ترنس بودنش, عمل تغییر جنسیت انجام داد و بعدها با یک فرد مسلمان ازدواج کرد و به دین اسلام پیوست.

 

او اولینتراجنسی مسلمان انگلستان است و این اتفاقات رو تولدی دوباره در زندگیش نامید

 

ترنسها روح مردانه دارند در کالبد زن و یا برعکس.. قضیه این عزیزان رو با همجنسگراها یکی ندونید..

 

در کشور ماهم خوشبختانه اجازه تغییر جنسیت در مواردبسیار لازم داده شده..این افراد اوا خواهر یا دلقک نیستند که خوشی زیر دلشان زده باشه..

 

نیاز روحی و ژنتیکی انها ایجاب میکند که زندگی خودشونو تغییر بدن..اگر لایق باشم حامی این عزیزان خواهم بود..یاعلی

 

تغییر جنسیت و مسلمان شدن سرباز انگلیسی

عکس جنجالی بهنوش بختیاری برای حمایت از تغییر جنسیت افراد ترنس!

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه