عکس جالب صداپیشه فامیل دور با همسر و فرزند واقعیش. صدا پیشه ی مجموعه ی جذاب و دوست داشتنی کلاه قرمزی عکسی زیبا از همسر و فرزندش منتشر کرد . به گزارش پارس ناز بهادر مالکی صداپیشه عروسک فامیل دور در مجموعه کلاه قرمزی که در آن همسرش دوره نام دارد !, عکس جدیدی از همسر و فرزندش را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرده است. ناگفته نماند بهادر مالکی متولد 1361 در تهران می باشد. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش عروسکی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و فعالیت در تلویزیون را به عنوان صداپیشه، در برنا ...

عکس جالب صداپیشه فامیل دور با همسر و فرزند واقعیش

عکس جالب صداپیشه فامیل دور با همسر و فرزند واقعیش

 

صدا پیشه ی مجموعه ی جذاب و دوست داشتنی کلاه قرمزی عکسی زیبا از همسر و فرزندش منتشر کرد . به گزارش پارس ناز بهادر مالکي صداپيشه عروسک فاميل دور در مجموعه کلاه قرمزي که در آن همسرش دوره نام دارد !, عکس جديدي از همسر و فرزندش را در اینستاگرام شخصی خود منتشر کرده است.

عکس جالب صداپیشه فامیل دور با همسر و فرزند واقعیش

ناگفته نماند بهادر مالکي متولد 1361 در تهران مي باشد.او فارغ‌التحصيل رشته نمايش عروسکي از دانشکده هنرهاي زيباي دانشگاه تهران است و فعاليت در تلويزيون را به عنوان صداپيشه، در برنامه «خانم حنا» آغاز نمود. اين هنرمند، در آثاري چون «من و بابام و باباش»، «امداد حشرات» و «مخ‌آبادي‌ها» به جاي شخصيت‌هاي عروسکي صحبت کرده‌است. بيشتر شهرت او به دليل صداپيشگي او به جاي فاميل دور در مجموعه کلاه قرمزي بوده است.

معرف بهادر مالکي به گروه کلاه‌قرمزي مرضيه محبوب بود. محبوب که استاد مالکي در دانشگاه بود و در گذشته به واسطه همکاري‌هاي مشترکشان کارهاي مالکي را ديده بود وي را به گروه کلاه‌قرمزي معرفي کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

حرف فامیل دور درباره آدمهای نفهم خبر ساز شد

 

 

اسم شخصیت‌های مجموعه کلاه‌قرمزی +عکس

 

مجموعه کلاه‌قرمزی +عکس

 

 

بنیامین بهادری و دخترش بارانا مهمان کلاه قرمزی شدند!


 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه