سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196). آخرین تصاویر به اشتراک گذاشته شده بازیگران ایرانی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی را می توانید در زیر مشاهده کنید و از آن لذت ببرید. عکسی تمام قد و زمین به هوا از یاس عزیز، رپرِ محبوب همه ی سلیقه ها و صدای دردمندِ زیرزمین. امروز تولد روح الله داداشی است. قهرمان قوی هیکل چند دوره مسابقات مردان آهنین که نامش با یکی از تلخ ترین مرگ های ورزشکاران در دهه اخیر گره خورده است. فرود چاقوی توحش و جهل بر سینه ی وسیعِ پسر با اخلاقِ آهنی، هیچگاه از خاطرم ...

سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)

سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)

آخرین تصاویر به اشتراک گذاشته شده بازیگران ایرانی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی را می توانید در زیر مشاهده کنید و از آن لذت ببرید.

 

عکسی تمام قد و زمین به هوا از یاس عزیز، رپرِ محبوب همه ی سلیقه ها و صدای دردمندِ زیرزمین.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)امروز تولد روح الله داداشی است. قهرمان قوی هیکل چند دوره مسابقات مردان آهنین که نامش با یکی از تلخ ترین مرگ های ورزشکاران در دهه اخیر گره خورده است. فرود چاقوی توحش و جهل بر سینه ی وسیعِ پسر با اخلاقِ آهنی، هیچگاه از خاطرمان نخواهد رفت. روحش شاد.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)بچه داری به سبک حسین ماهینی، بازیکن تاثیرگذار این روز های پرسپولیس. سوالی که همیشه برایم پیش می آید این است که در تمام دنیا فوتبالیست ها با پیراهن تیمشان در خانه حاضر میشوند یا فقط در لیگ برتر ما اینگونه است؟!
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)عکسی از صبحانه معمولی آرمین جان در حیات خلوت منزلش. آرمین جان فکر کرده ای ما صبحانه ندیده ایم که هر صبح عکس آن را پست میکنی؟! (ساقه طلایی را در چای نرم میکند)
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)حسن یزدانی قهرمان کشتی کشورمان در کنار یکی از عزیزانش در یکی از بقاع متبرکه کشورمان که بنظر میرسد حرم امام رضا (ع) باشد.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)آخرین تلاش های یک بازیگر برای دیده شدن، برای در صدر اخبار بودن به هر قیمتی. مخالف تمامی گفته های پرستو نیستم و نمیگویم تمامی حرف هایش ناحق است، ولی افراط در زاویه ی نگاه به هر مسئله ای و یک طرفه دیدن آن به این صورت که همیشه مسئولین مقصر هستند، نگاه صحیحی نیست.

 

البته با شناختی که از خانم صالحی داریم، میدانیم که خیلی با این حرف ها کاری ندارد و هدفش چیز دیگری است، هدفی که در این مورد هم به آن دست یافته، یعنی شو آف و دیده شدن! به جای انداختن همه تقصیرات به گردن مسئولین، به فکر ایمن سازی و بیمه ی سازه های خود باشیم.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)کاریکاتوری که حمید حامی در واکنش به اتفاقات تلخ و پوشش خبری آن در چند روز اخیر نشان داده است. پست بدون متنی که خیلی خیلی گویا تر و تاثیر گذار تر از طومارِ پرستو صالحی است. بیایید به جای زیاد بودن و بیهوده بودن، کم باشیم و تاثیرگذار باشیم.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)سلفی علی ضیاء و سعید عزت اللهی در پشت صحنه برنامه فرمول یک، آخرین سنگرِ جناب ضیا در تلویزیون. تجربه نشان داده که صدا و سیما علاقه عجیبی به این مجریِ نه چندان محبوب و نچسب دارد و او را بیکار نمیگذارد، حتی اگر به پیشکسوتِ ورزش کشور توهین علنی بکند.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)اعتراض محترمانه آیدا پناهنده کارگردان سینما به طرح پوستر جشنواره فیلم فجر. البته ناگفته نماند که استاد کیارستمی اعتنای زیادی به جشنواره فجر نداشتند و کلا دو بار با فیلم های “خانه دوست کجاست؟” و “کلوز آپ” در آن حضور پیدا کردند (که هر دو جایزه ویژه بهترین فیلم هیئت داوران را از آن خود کردند)، حتما این موضوع در انتخاب طراحان جشنواره برای پوستر، بی تاثیر نبوده است.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)آقا مهدی قربانی، بازیگر نوجوان سینما که با درخشش در “ابد و یک روز” خود را به کارگردانان و تهیه کنندگان سینما تحمیل کرد و نشان داد کارش حرف ندارد. مهدی پس از “ابد و یک روز” در چند پروژه سینمایی دیگر حاضر شده که قطعا سکوی پرتاب او به سوی موفقیت های بیشتر خواهد بود.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)محسن افشانی با این سلفی برای مادر عزیزش ابراز دلتنگی کرد.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)سلفی پرستاره در یک کافه. حمید فرخ نژاد، مصطفی کیایی، بهرام رادان، مهرداد صدیقیان و این عزیزی که نقش مونوپاد را ایفا کرده است. در کنار توضیحاتی موهوم از مصطفی کیایی.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)اشکان دژاگه در کنار برادر عزیزش اردشیر دژاگه. ممنون از ذکاوت اردشیر جان که خیلی صحیح و به جا، طرح منکراتی تیشرت خود را پوشانده است. البته بعید بنظر میرسد خیلی از این کار راضی بوده باشد و احتمالاً اشکان مجبورش کرده است!
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)سفارش شما با موفقیت ثبت شد و انشاالله به زودی اخبار خوب منتشر خواهد شد.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)سلفی مهران ضیغمی و علیرضا رئیسی، کوچولو های خاطره سازِ دیروز و گنده بک های در التماسِ نقشِ امروز.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)امروز تولد بهمن خان فرمان آرا هم هست. تبریک بی پایان به کارگردان خوش فکر و تاثیر گذار سینمای کشورمان.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)خاطره بازی امیرحسین صدیق با این عکس قدیمی در کنار زنده یاد استاد داود رشیدی، به همراه کوروش تهامی و رامبد جوان. روحشان شاد.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)مهرناز دبیرزاده در کنار فریدون آسرایی، پس از نواختن در کنسرت شب گذشته فریدون.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)طرح جالب همکار خوبم شهاب جعفرنژاد بمناست تمدید کنسرت علیرضا عصار. از سیامک انصاری عاجزانه تقاضا داریم هیچگونه تلاشی در راستای دعوت مردم به کنسرتِ علیرضا نکند :))
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)با دیدن عکس ابتدا خیال کردم باز انتخابات شده که ناگهان کوه عقاب را در بک گراند تصویر دیدم.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)ستاره اسکندری در نمایی از حضورش در فیلم توقیف شده ی “ناخواسته”، ساخته برزو نیک نژاد که هیچگاه رنگ اکران عمومی را ندید. شاید برای ما مردم ایران این موضوع که فیلمی با مجوز ساخته شود و اکران نگردد موضوعی عادی باشد، ولی در سینمای دنیا و هالیوود این یک موضوع خنده دار است!
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)عکسی جدید از نگار بانو بخاطر جبران عکسی که دیروز از او گذاشته بودیم و گویا سهواً عکسی قدیمی بوده است.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)واکنش الهام حمیدی به ابراز احساسات مردم در کنسرت محسن یگانه پس از گفته شدن نامش توسطِ محسن.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)امروز تولد عمو بهزاد فراهانی هم هست. پیشکسوت خوش قلبِ هنر کشورمان و یکی از قدیمی های سینما و تئاتر. سایه شان مستدام.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)عمو تتلِ سوخته در سولار، در حال سوختگیری!
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)ساره بیات و بیربط ترین پی نوشتِ تمام دوران! گویا خانم بیات معنی پی نوشتِ یک متن را نمیداند.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)عکسی از هانیه توسلی در یک رستوران. پ.ن: هنگام سفر به جاده های شمالی کشور، قفل فرمان را فراموش نکنید.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)کمند امیرسلیمانی در یک مراسم خیریه. پ.ن: هنگام خریدِ لبنیات، به تاریخ تولید و انقضای آن حتما توجه کنید.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)پس از بازیگر، موزیسین، وکیل پایه یک دادگستری، دارای ارتباطات گسترده با پلیس اینترپل، ردکننده پیشنهاد بازی در نقش الویس پریسلی به کارگردانی باز لورمان، تعطیل کننده ی شبکه های ماهواره ای، رکورددار بزرگترین یقه ی لباس در گینس و … در این لحظه، عنوان تحلیلگر تاریخ معاصر ایران هم را به عناوین استاد حسام نواب صفوی اضافه میکنیم.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)احمد جان به جای این که این همه خودت و ما را خسته کنی یک کلام میگفتی پسرم به یک تیم پرتغالی پیوسته است، بخدا خیلی ها این متن را نمی خوانند و متوجه موضوع نخواهند شد!
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)با بدون شرح ترین عکسِ فریبرز چه کنم؟!
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)خاطره بازی بابک کریمی با این عکس قدیمی در کنار پدر هنرمندش نصرت کریمی بازیگر و کارگردان نامی سینمای قبل انقلاب و همچنین استاد عباس کیارستمی. و باد همه ی ما را با خود خواهد برد. با یک فوت!
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)پست عشقولانه آزاده نامداری از همسر و فرزندش گندم خانم.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)عکسی که بنیامین و خانواده اش در کنار ملانی آوانسیان پس از تماشای اجرایشان در گروه “پُک” گرفتند. ملانی همان نوازنده ای است که چند وقت پیش از حضورش روی سن در کنسرت بنیامین ممانعت شد.مطلب امروز هم به پایان رسید. تا فردا، یا حق.
سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)

 

مطالب مرتبط :

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)

اخبار جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (194)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان (193)

خبرهای جنجالی اینستاگرام بازیگران و هنرمندان (192)

اخبار داغ اینستاگرامی از بازیگران و هنرمندان مشهور (191)

اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه