سامیه لک بازیگر معروف هم از ایران رفت +عکس. سامیه لک بازیگر سینمای ایران است و همگی نقش او را در سریال مرگ تدریجی یک رویا اثر فریدون جیرانی به یاد داریم. مادرسامیه لک بازیگر جوان مجموعه «مرگ تدریجی یک رویا» با اشاره به دوری این بازیگر از دنیای بازیگری گفت: دختر من به دلیل فضای باند بازی و دسته‌بندی در سینما ترجیح داد بازیگر نماند و به اروپا رفت. سامیه قصد دارد به آمریکا سفر کند تا زندگی‌ش را در آن‌جا ادامه دهد. وی در ادامه با انتقاد از فضای حاکم بر دنیای بازیگری تصریح کرد: در این فضای خاص ا ...

سامیه لک بازیگر معروف هم از ایران رفت +عکس

سامیه لک بازیگر معروف هم از ایران رفت +عکس

سامیه لک بازیگر سینمای ایران است و همگی نقش او را در سریال مرگ تدریجی یک رویا اثر فریدون جیرانی به یاد داریم. مادرسامیه لک بازیگر جوان مجموعه «مرگ تدریجی یک رویا» با اشاره به دوری این بازیگر از دنیای بازیگری گفت: دختر من به دلیل فضای باند بازی و دسته‌بندی در سینما ترجیح داد بازیگر نماند و به اروپا رفت.

 

سامیه قصد دارد به آمریکا سفر کند تا زندگی‌ش را در آن‌جا ادامه دهد.وی در ادامه با انتقاد از فضای حاکم بر دنیای بازیگری تصریح کرد: در این فضای خاص انگار کسی با استعداد بازیگری کاری ندارد و هرکس توانایی برقراری ارتباط و لابی را دارد موفق می‌شود و جلو می‌رود. متاسفانه هیچ‌کس هم پاسخگوی این مسئله نیست.

[img2]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه