زن سوپراستار هالیوودی و زندگی با یک حیوان وحشی. تیپی هدرن بازیگر و مدل مشهور آمریکایی در زندگی شخصی خود بسیار عجیب است او در کنار یک شیر وحشی زندگی می کند! آن ها در کنار هم می خوابند و غذا می خورند. حیوان خانگی عجیب بازیگر , تیپی هدرن بازیگر و مدل سرشناس آمریکایی است کهسابقه همکاری با آلفرد هیچکاک را در چند فیلم دارد. تیپی هدرن که هم اکنون حدود 86 سال سن دارد در جوانی اش یک حیوان خانگی عجیب داشت. این بازیگر خوش چهره یک شیر را بعنوان حیوان خانگی اش انتخاب کرده بود و با آن شیر زندگی می کرد. ...

زن سوپراستار هالیوودی و زندگی با یک حیوان وحشی

زن سوپراستار هالیوودی و زندگی با یک حیوان وحشی

تیپی هدرن بازیگر و مدل مشهور آمریکایی در زندگی شخصی خود بسیار عجیب است او در کنار یک شیر وحشی زندگی می کند! آن ها در کنار هم می خوابند و غذا می خورند. حیوان خانگی عجیب بازیگر , تیپی هدرن بازیگر و مدل سرشناس آمریکایی است کهسابقه همکاری با آلفرد هیچکاک را در چند فیلم دارد.

 

تیپی هدرن که هم اکنون حدود 86 سال سن دارد در جوانی اش یک حیوان خانگی عجیب داشت. این بازیگر خوش چهره یک شیر را بعنوان حیوان خانگی اش انتخاب کرده بود و با آن شیر زندگی می کرد.

زن سوپراستار هالیوودی و زندگی با یک حیوان وحشیحیوان خانگی تیپی هدرن بازیگر و مدل سرشناس

 

به گزارش پارس ناز در همان زمان نیز این موضوع با واکنش های متفاوتی همراه شد و مجلات مختلفیبه ارائه گزارش های تصویری از زندگی این بازیگر پرداختند.

زن سوپراستار هالیوودی و زندگی با یک حیوان وحشی

حیوان خانگی تیپی هدرن بازیگر و مدل سرشناس

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه