رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟. دریک خواننده ای که به اندازه جنیفر لوپز مشهور نیست،تا چند ماه پیش با ریحانا در ارتباط بود و اکنون به سوی لوپز آمده است و چراغ سبز را هم گرفته است. اخیرا آتش رابطه جنیفر لوپز و دریک روشن شده است اما برای خیلی ها سوال است که این دو چرا یا چگونه وارد این رابطه شده اند. اگر برای شما هم جالب است که پاسخ این سوالات را بدانید، در ادامه مطلب همراه ما باشید. 1. آنها همکار بوده اند. جنیفر لوپز و دریک کارهای مشترک هنری زیادی با هم کرده اند و این طور ...

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟

دریک خواننده ای که به اندازه جنیفر لوپز مشهور نیست،تا چند ماه پیش با ریحانا در ارتباط بود و اکنون به سوی لوپز آمده است و چراغ سبز را هم گرفته است. اخیرا آتش رابطه جنیفر لوپز و دریک روشن شده است اما برای خیلی ها سوال است که این دو چرا یا چگونه وارد این رابطه شده اند. اگر برای شما هم جالب است که پاسخ این سوالات را بدانید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

1. آنها همکار بوده اند

جنیفر لوپز و دریک کارهای مشترک هنری زیادی با هم کرده اند و این طور به نظر می رسد که واقعا هم از این همکاری خوشحال و راضی هستند. آنها روزها و ساعات زیادی را با هم سپری می کردند و می توان گفت که تا حدودی رابطه کنونی آنها به خاطر شرایط کاری شان است.

 

جنیفر و دریک به تازگی در حال ضبط یک موزیک ویدیو از خودشان هستند. احترامی که میان آنها وجود دارد غیر قابل توصیف است و نمی توان گفت که ارتباط آنها تنها جنبه عاطفی و عاشقانه دارد.

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟

2. جنیفر لوپز به دنبال آرامش است

جنیفر لوپز در حال برنامه ریزی برای اجرای سال نوی خود در میامی بود،پ اما در مصاحبه ای اعتراف کرد که دوست دارد زمان خود را در کنار خانوده اش بگذراند. به همین دلیل کنسرت خود را لغو کرد و ترجیح داد که زمان خود را در کنار عزیزانش در لاس وگاس، که مطمئنا دریک نیز یکی از آنهاست، بگذراند.

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟

3. هر دوی آنها از شکست عشقی باز می گردند

جنیفر لوپز در اوت 2016 پس از گذشت 5 سال از نامزدش کاسپر اسمارت جدا شد. البته گزارشات حاکی از آن است که این جدایی دوستانه و توافقی بوده است.رابطه دریک با ریحانا، اگر چه سالها به طول انجامید اما رابطه سالمی نبود. آنها با هم درگیری های زیادی داشتند و هیچوقت هم به طور رسمی به رابطه عاشقانه شان اعتراف نکردند.

 

بنابراین، از آنجا که هر دوی آنها در دوران مجردی خود به سر می برند، شاید بتوانند زوج خوبی برای هم باشند.

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟4. دریک به عشق چندین ساله اش اعتراف می کند

علاوه بر این که این دو ستاره در زمینه موسیقی با هم همکاری می کنند، گزارشات حاکی از آن است که دریک دو بار به کنسرت جنیفر لوپز در لاس وگاس رفته است. او همچنین یک بار کل یک رستوران را کرایه و جنیفر را به یک شام دو نفره دعوت کرد.

 

این دو ستاره برای شروع سال نو هیجان زده هستند و این طور به نظر می رسد که سال 2017 را در کنار یکدیگر خواهند گذراند. آنها نه تنها به عنوان همکار، بلکه به عنوان دو دوست نیز از کنار یکدیگر بودن لذت می برند. از آنجا که اخلاق دریک مورد تایید همگان است و او با جنیفر نیز با احترام زیادی برخورد می کند، حتما جنیفر نیز از این رابطه راضی خواهد بود و رابطه اش را جدی و جدی تر خواهد کرد.
رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟5. اختلاف سنی برای آنها اهمیتی ندارد

جنیفر لوپز 47 و دریک 30 سال دارد اما این اختلاف سنی برای آنها کوچک ترین اهمیتی ندارد، به خصوص برای جنیفر که نامزد قبلی اش هنگام جدایی تنها 29 سال داشت. آنها هفته هاست که یکدیگر را ملاقات می کنند و آنچه برایشان مهم است نه اختلاف سنی، بلکه لحظات خوشی است که با یکدیگر تجربه می کنند.

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟

6. دریک در تصمیم خود جدی است

گزارشات حاکی از آن است که دریک در تصمیم خود برای برقراری یک رابطه عاشقانه با جنیفر جدی است. او حتی قبل تر از اینها با مادرش نیز در این باره صحبت کرده است. او می گوید: «من احساس می کنم که مرد زندگی جنیفر هستم و تمام لحظه هایی را که کنار او هستم، از ته دلم خوشحالم. من به مادرم هم گفته ام که تا به حال اینگونه از ته دل نخدیده بودم.

 

جنیفر زندگی مرا دگرگون کرده است.» مهمتر از همه این که او به مادرش گفته که دوست دارد با جنیفر رابطه جدی تر داشته باشد. مادر دریک نیز که تا به حال همچین چیزی را از زبان پسرش نشنیده بود، با این تصمیم کاملا موافق است.
رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟7. آنها از انتشار این خبر واهمه ای ندارند

دریک و جنیفر، هر دو عکس های مشترک خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. در 11 دسامبر 2016، جنیفر عکسی از خودشان را منتشر کرد و زیر آن نوشت: «دوستش دارم». دریک نیز همان عکس را در صفحه اش به اشتراک گذاشت. تمام اینها نشان دهنده آن است که این دو آگاهانه شروع رابطه عاشقانه و رمانتیک شان را اعلام کرده اند.
رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟8. عکس العمل «ریحانا» به این ماجرا

ریحانا، نامزد قبلی دریک، پس از دیدن عکس مشترک دریک و جنیفر، هر دوی آنها را از صفحه شخصی خود در اینستاگرام حذف کرد. طرفداران ریحانا می گویند که او به شدت از این ماجرا عصبی است زیرا که تا چند ماه قبل با دریک در ارتباط بود.
رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟اگر چه ریحانا در ماه مارس برای جنیفر یک کفش پاشنه بلند و یادداشتی دوستانه فرستاده بود اما احتمالا با این ماجرا به شدت سورپرایز و پشیمان شده است. منبع موثقی می گوید: «ریحانا می دانست که دریک عاشق جنیفر است اما دیدن آن دو در کنار هم حسادت اش را برانگیخته است.»

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟

9. نظر «دیدی» در مورد رابطه آنها

شان کامز، یا همان دیدی، که یکی از نامزدهای قبلی جنیفر لوپز بوده است، در مورد رابطه این دو ستاره با هم نظر مثبتی ندارد. او می گوید: «جنیفر لوپز یکی از بهترین ستاره های جهان است، من زنی به زیبایی او ندیده ام. دریک انتخاب خوبی برای او نیست. او تنها می خواهد از جنیفر سو استفاده و با او بازی کند.

 

من مطمئنم که رابطه آنها دوام نخواهد داشت فقط امیدوارم که جنیفر هر چه زودتر این موضوع را بفهمد و قبل از این که از این رابطه ضربه ای بخورد، او را از زندگی اش بیرون بیاندازد.»

رابطه جدید جنیفر لوپز با دریک چقدر دوام می آورد؟

 

مطالب مرتبط :

خواننده جنجالی عشق جدید جنیفر لوپز شد

عکسهای خفن جنیفر لوپز در اینستاگرام

راز خوش اندامی جنیفر لوپز از زبان خودش

شکایت مردی از جنیفر لوپز به اتهام سوء استفاده جنسی

همراه جدید جنیفرلوپز و عکس جنجالی از لوپز و معشوقه قبلی اش

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه