دستمزد هرشب رامبد جوان در خنداونه. رامبد جوان که برنامه موفق خندوانه را روی آنتن شبکه نسیم دارد دستمزد خوبی بایت مجری گری این برنامه عاید خود می کند. درآمد 30 میلیونی رامبد جوان از هر شب اجرای خندوانه به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است. آیا رامبد جوان برای هز شب اجرای برنامه خندوانه مبلغ 30 میلیون تومان دستمزد می گیرد؟. رامبد جوان مجری برنامه «خندوانه» در خصوص شایعات پیش آمده در یکی از روزنامه‌ها و فضای مجازی مبنی بر دریافت درآمد 30 میلیون برای هر اجرا در «خندوانه» گفت: مدتی است که روزنا ...

دستمزد هرشب رامبد جوان در خنداونه

دستمزد هرشب رامبد جوان در خنداونه

رامبد جوان که برنامه موفق خندوانه را روی آنتن شبکه نسیم دارد دستمزد خوبی بایت مجری گری این برنامه عاید خود می کند. درآمد 30 میلیونی رامبد جوان از هر شب اجرای خندوانه به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است. آیا رامبد جوان برای هز شب اجرای برنامه خندوانه مبلغ 30 میلیون تومان دستمزد می گیرد؟

 

رامبد جوان مجری برنامه «خندوانه» در خصوص شایعات پیش آمده در یکی از روزنامه‌ها و فضای مجازی مبنی بر دریافت درآمد 30 میلیون برای هر اجرا در «خندوانه» گفت: مدتی است که روزنامه‌ای با شیطنت‌هایش روی من زوم کرده که ترجیح می‌دهم آن را نادیده بگیرم چون تمامی حرف‌های آنها بی‌پایه و اساس است و دروغ مطلق.

 

وی افزود: قراردادهای من بسیار شفاف و به دور از هرگونه حاشیه‌ای است و چنین رقم‌هایی که در مورد دستمزد من بیان می‌شود کذب محض است و تلویزیون چنین رقم‌هایی را به هیچ عنوان پرداخت نمی‌کند.

 

جوان در ادامه به تولید فصل چهارم «خندوانه» اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مشغول تدوین قسمت‌های پایانی فصل سوم هستیم و پس از آن روی فصل چهارم تمرکز خواهیم کرد. به گزارش پارس نازدر فصل چهارم با تغییر دکور و آیتم‌های جدیدی روبه رو خواهیم شد و سعی می‌کنیم تمام مواردی که توانست مورد قبول مخاطبان قرار بگیرد را پوشش بیشتری دهیم.

 

وی در مورد لباهنگ مردمی اظهار داشت: در مورد لباهنگ مردمی هم صحبت‌هایی شده و دوست داریم که در فصل جدید آن را عملی کنیم که آن هم بستگی به موافقت شبکه دارد.وی خاطرنشان کرد: «خندوانه» تا پایان هفته آینده پخش می‌شود و بعد از پایان محرم و صفر با فصل جدید مهمان خانه‌های مردم خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه