خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130). افراد مشهور ایرانی اعم از بازیگران و ورزشکاران و خواننده ها در فضای مجازی حسابی فعال هستند و عکس های آنان را به وفور می توان مشاهده کرد. در این مطلب جالب ترین عکس ها که این افراد به اشتراک گذاشته اند را خواهیم دید. شروع می کنیم با این عکس از افسانه خانم پاکرو و نگاه شاکیانه اش در نمایی از کار جدیدشان که اگر اشتباه نکنم آخرین فیلم محسن توکلی است که بعد از دو سال به صورت محدود اکران شده است. دانیال حکیمی و صبا کمالی پس ار درگیری پیش آم ...

خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)

خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)

افراد مشهور ایرانی اعم از بازیگران و ورزشکاران و خواننده ها در فضای مجازی حسابی فعال هستند و عکس های آنان را به وفور می توان مشاهده کرد. در این مطلب جالب ترین عکس ها که این افراد به اشتراک گذاشته اند را خواهیم دید.

 

شروع می کنیم با این عکس از افسانه خانم پاکرو و نگاه شاکیانه اش در نمایی از کار جدیدشان که اگر اشتباه نکنم آخرین فیلم محسن توکلی است که بعد از دو سال به صورت محدود اکران شده است.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)دانیال حکیمی و صبا کمالی پس ار درگیری پیش آمده بر سرِ اینکه کدام یک از آن ها دیالوگ قشنگه ی نمایش را بگویند. تنشی که فعلاً بی نتیجه بوده است!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)حمید جان، داداش، داری تو فصل اشتباهی خودتو به آب میزنی!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)گویا در مسافرت اخیر استاد کیمایی و پسرش که عکسی از آن را شاهد هستید، پولاد بیش از حد معمول شلوغی کرده و خط روی اعصابِ متزلزل جناب کیمیایی انداخته است و ایشان هم مجبور شده با یک تیزی پسرِ عصیانگرش را کمی ساکت کند که آثار این تنبیهِ جزئی را روی دست پولاد میبنید.

 

بله، چنین مواردی از تنبیه های جزئیِ جناب کیمیایی به حساب می آیند، وگرنه سابقه نداشته ایشان کارد را از جیب بیرون آورد و نامِ کمتر از سه نفر از تیتراژ فیلم حذف شود!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)دُر دُرِ رز رضوی و نفیسه روشن در خیابان فرشته. دیگر هیچ کسی نداند ما خوب میدانیم که دو نفری بدون هیچ همراه ذکوری و این قدر شاد و شنگول در خیابان فرشته مشغول به چه کاری هستید! آفرین! دقیقا! مشغول رستورانگردی و تفریحاتِ سالم!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)ساره بیات قابی به یادگار از پشت صحنه سریالِ در حال ساخت “عاشقانه” به اشتراک گذاشته است. در کنار آقای کارگردان و همسر محترم و این یکی عزیز.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)سعید کشن فلاح، یکی از چهره های ارزشمند و تاثیر گذار تئاتر مدرن و استاد بسیاری از ستاره های امروز تئاتر کشورمان در سکوت خبری چشم از جهان فروبست و تئاتر را تنها تر از گذشته کردند. این اتفاق تلخ را به خانواده محترم ایشان و جامعه تئاتر کشورمان تسلیت عرض میکنم. پستِ سرشار از افسوس و همدردی رضا ایرانمنش را شاهد هستید.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)سلفی فرناز خانم رهنما و شبنم خانم قلیخانی در پشت صحنه سریال جدید عزیزان به نام “هشت و نیم دقیقه” که به زودی از شبکه یک پخش خواهد شد.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)من هم جای جناب عرب نیا بودم و هر سال بدون استثنا سریالم را به صورت همزمان از 30 شبکه استانی پخش میکردند، اینگونه کلافه و رَدّی میشدم و دست به چنین پست هایی میزدم!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)زانیار پس از یک هفته غیبت با این عکس به اینستاگرام بازگشت. عکسی که او را از توضیح درباره این غیبت هفت روزه بی نیاز کند و به خوبی دلیل نبودنش را توضیح دهد. طبقِ عکس؛ او در این یک هفته درگیر مسافرت و خرید عینک جدید بوده و همچنین وقتِ لمینیت دندان داشته است. یک سر هم به آرایشگاه زده تا دستی به سر و رویِ استایل اش بکشند.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)چقدر ذوق کردم وقتی صفحه استاد کوروش یغمایی، پدر موسیقی راک ایران را در اینستاگرام پیدا کردم. صفحه خلوت و بدون هیاهو که استاد روزمرگی های خویش را بدون هیچ اعتراض و گلایه ای در آن پست میکند و همچنان دغدغه راکِ ایران را دارد.

 

هر چه باشد باید فرزندش را تا جایی که میتواند تیمار کند و برای رشدش بکوشد، حتی اگر 37 سال به او اجازه خواندن ندهند. امیدوارم هرکجا هستند سلامت باشند و این پیپ هم جنبه تزئینی و یا حداقل جنبه تفریحی داشته باشد.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)پیمان معادی و پسرش رایان بر سر مزار استاد عباس کیارستمی.”حال ما خوب بشو نیست، فقط خشم و لج و سوزشمون روز به روز بیشتر میشه”. در تکمیل حرف های پیمان باید عرض کنم که ما کماکان منتظر حکم نهایی پزشکِ سهل انگار و دردسازِ استاد کیارستمی هستیم.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)ترانه در آسانسور. میتواند عنوان یک فیلم سینمایی تلفیقی در ژانر وحشت – رومنس باشد. خودش هم از آن رومنس های نزدیک به سینمای قرن نوزدهم فرانسه! البته بعید است به آن مجوز دهند و باید هالیوودی ها زحمت ساخت آن را بکشند. هر چه باشد آسانسور فضای امنی برای فعالیت های هنری و غیر هنری نیست!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)رضا جان بار ها گفته ام که لباس های بافت و پولیور کاموایی خود را با آب داغِ لباس شویی نشور! هیچگاه گوش ندادی و همه پولیور هایت حال و روزشان مثل لواشکِ آفتاب خورده است!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)نام مریم کاویانی قبلا در لیست “چیزی برای از دست دادن نداشتگان” درج شده است، ولی این پست مجبورمان میکند بار دیگر لیست را باز کنیم و جلوی نامشان یک ضربدر بزنیم!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)بهنام تشکر در کپشن از بهار و باران و بابونه گفته ولی در عکس شاهد کاکتوس و کویر و کرکس هستیم. این چه کاریست خب؟ :))
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)سلفی یاس و اشکان دژاگه در دیداری که اخیراً در تهران با هم داشته اند. دو عزیزِ تلاشگر و خستگی ناپذیر، یکی در مستطیل سبز و دیگری پشت میکروفن. هوشمندی و دوندگی اشکان در زمین فوتبال بی شباهت با دوندگیِ خودکارِ یاسر روی کاغذ و هوشمندی اش در چیدن کلمات در کنار هم و وزن دادن به آن ها نیست.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)سلفی بازی محسن یگانه و نگاهِ موفرفری اش در اسپانیا.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)پست پاییزی و طلایی رنگ الهه خانم رضایی، شخصت محبوب کودکان دهه شصت و هفتاد.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)عزیزانی که میخواهند از نکات آموزنده ماهان بهرام خان درباره تفاوت تغییر و رشد نُت برداری و جزوه نویسی کنند میتوانند به صفحه ایشان در اینستاگرام مراجعه کنند.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)در عجبم که آینه چگونه توانسته در مقابل این حجم از خلاقیت دوام بیاورد و تَرَک برندارد! خودِ فریدون محرابی این را میداند که در عالم عکس های خلاقانه تاریخ ساز شده است.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)مگر کار دیگری از دستت بر می آمد مهران جان؟ همین حالا از کنفدراسیون جهانی”خنده” خبر رسید که از این لحظه “لبخند آل کاپونی” به “لبخند مهرانی” تغییر نام داد. این افتخار بزرگ را به همه هم میهنان عزیز تبریک عرض میکنم.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)شراره رخام این عکس را پست کرده و نوشته “تست گریم کار جدید”. ای کاش شراره کلمه “کار” در این پست را کمی بیشتر باز میکرد و شرح میداد تا بدانیم دقیقاً چه کاری نیاز به چنین گریمی در حد یک پلنگِ شمالی* دارد!

 

* منظورمان پلنگ های مازندران و جنگل های شمال نیست، در اینجا به گونه ای دیگر از پلنگ هایی اشاره شده که در شمال تهران حضور دارند و برعکس آن یکی پلنگ ها، خطر انقراض این گونه را تهدید نمی کند و روز به روز در حال زیاد تر شدن هستند! لذا شکارشان در برخی ایام سال – مثل همین ایامی که گذشت – مجاز و بلامانع است!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)از پست حافظ مشخص است که با مجوز کنسرت های جدیدش موافقت شده است. چون اگر عکس این موضع اتفاق میافتاد، شاهد پستی پر از تاسف و ذلت و اهانت بودیم.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)محسن افشانی عکسی از دیدار خود با امام جمعه ایلام به اشتراک گذاشت. بله.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)تا یادم نرفته اشتباهم در مطلب دیروز که جیوانی البر را مدافع تیم ملی برزیل خوانده بودم را تصحیح کنم. ایشان مهاجم بودند و امیدوارم این قصور ما توسط هوادران و متعصبینِ هیدِنِ ایشان که ناگهان همگی از حالت هیدن درآمده و به روش های مختلف بنده را مورد لطف بی پایان خویش قرار دادند، بخشیده شود! همچنین خانواده محترم اِلبر و سایر اهالی برازیلیلا، سانتوس و شمالِ غربِ سائوپائولو!

 

بله این توضیحات ربطی به این عکس سارا بهرامی ندارد. سارا با این پست بیش از اینکه بخواهد پیام سلامتی و تندرستی به مردم بدهد، دل و جرأت اش را به رخ کشیده است! دوچرخه سواری در روز روشن؟! وامصیبتا!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)لیلا ایرانی و دختر اخمالویش روز خوبی را برای شما آرزومندند.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)نوید عبداللهی پسر بزرگ ناصریا به دیدار محمد علی بهمنی شاعر و ترانه سرای نامی کشورمان رفته بود که این عکس یادگاری مربوط به این دیدار است. استاد مح��دعلی بهمنی کسی بود که زنده یاد ناصر عبداللهی را از بندرعباس به تهران آورد و چهره کرد.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)گویا اسبِ محترم رفتاری از خود نشان داده که بهرام نتوانسته آن را تاب بیاورد و اینگونه به در حال قهر کردن و ترک صحنه است. معلوم نیست چه دیالوگی بین دو عزیز رد و بدل شده و یا چه عملی رخ داده که بهرام هیچ جوره و با هر وساطتی حاضر با همکاری دوباره با این دوست به ظاهر نجیبمان نیست!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)عکس خاطره انگیز خسرو احمدی در کنار ارگ زیبا و با ابهت بم، پیش از آنکه توسط آن زلزله نحس خراب شود.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)لبخندِ افسانه چهره آزاده و شاهرخ فروتنیان که آن را نثار مهردوستان فضای مجازی کرده اند!مهردوست؟! در اینستاگرام؟! افسانه خانم بهتر بود مینوشتید” نثار فحش پراکنان فضای مجازی” تا شامل جامعه آماری وسیع تری میگردید و لایک بیشتری میگرفت.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)سلفی آقا رضا عطاران و رفیقِ فسقلی و سبز رنگ اش که در عکس های زیادی همراه رضا بوده و هست.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)محسن کیایی با این پست تولد همسر مهرماهی اش را تبریک گفت.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)عکسی از کامران تفتی در مسیر اجرایی کردن نقشه ای که با محوریت بانک سرکوچه شان کشیده بودند که متاسفانه بر خلاف برنامه ریزی ها، در روز عاشورا بانک ها بسته بود و برای اینکه کسی شک نکند خود را قاطی دسته عزاداری کرد.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)سلفی یوسف تیموری در کنار عزیزی که از خود یک کپی گرفته و یک عدد هم شورتکات ساخته است!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)رستاک جان هر چقدر هم اعتماد و صداقت بین طرفین رابطه وجود داشته باشد باز با هیچ عقل و منطقی جور در نمی آید که بخواهی کارت ملی و شناسنامه ات را به طرف مقابل بدهی! به یک تَقّی رابطه وا میرود و باید اینگونه به افق خیره شوی و چند روز از کار و زندگی بزنی بخاطر یک کارت ملی.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)سولماز حصاری طوری در حس فرو رفته که برای بازگشتن از حس باید دربست بگیرد.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)عکسی از استانبول گردیِ هادی کاظمی و رفقا، در کنار کامنتی از هومن حاجی عبداللهی که تضمینی برای خوش گذشتن به عزیزان خواهد بود! واقعاً هموطنانی که هنوز بیخیال استانبول و آنتالیا نشده اند دل و جرأت عجیبی دارند!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)خاطره بازی مختار سائقی با این عکس قدیمی در کنار جمشید خان هاشمپور در پشت صحنه فیلم “زخمی” در سال 76.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)مهدی امینی خواه در گرجستان. با برزخی شدن اوضاع ترکیه، گرجستان و ارمنستان سهم بیشتری نسبت به قبل در لوکیشن عزیزان در اینستاگرام را به خود اختصاص داده اند.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)وقتی شلوارک پایت است و عکاس گیر داده که باید عکس بگیری و اینستاگرام را آپدیت کنی!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)سلفی پرواز همای در میلانِ ایتالیا. همان طور که شاهد هستید سهم فالوئر های سعید از میلان و زیبایی هایش، تنها یک چتر دخترانه است!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)فاطمه گودرزی و عکسی قدیمی مربوط به مراسم حنابندانِ یکی از اقوام، در سال هایی که مُد شده بود با لباس محلی در حنابندان شرکت می کردند.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)ای بابا، سحر جان زودتر میگفتی برنامه چیست تا اینگونه دست خالی نمی آمدیم، سر راه از سوپر مارکت کمی خرت و پرت می گرفتیم!
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)حرکت زیبای سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس و سایر سرخپوشان عزیز به یاد پیشکسوت تیم رقیب که این روز ها بیش از هر زمان دیگری محتاج دعاهای مردم است. با ذکر دعا و آرزوی سلامتی برای منصور خان پورحیدری مطلب را به پایان میبریم. أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ.
خبرهای داغ جنجالی از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (130)

 

برترین ها

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه