خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170). بازیگران همیشه در شبکه های اجتماعی برای طرفداران خود تصاویر شخصی منتشر می کنند. ما در این پست گزیده عکس های بازیگران را به نمایش گذاشته ایم. مهران ضیغمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون این عکس از کودکی هایش را به اشتراک گذاشته و اعلام کرده که از کودکی عاشق فوتبال بوده است. جای دارد از او بخاطر این آگاه سازی و اطلاع رسانی مهم و به موقع تشکر و قدردانی کنیم. محصول مشترک حسین رفیعی و سهراب سپهری، به همراهِ سر سوزن لایکی از پرستو صالحی که یک تنه ا ...

خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)

خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)

بازیگران همیشه در شبکه های اجتماعی برای طرفداران خود تصاویر شخصی منتشر می کنند. ما در این پست گزیده عکس های بازیگران را به نمایش گذاشته ایم.

 

مهران ضیغمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون این عکس از کودکی هایش را به اشتراک گذاشته و اعلام کرده که از کودکی عاشق فوتبال بوده است. جای دارد از او بخاطر این آگاه سازی و اطلاع رسانی مهم و به موقع تشکر و قدردانی کنیم.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)محصول مشترک حسین رفیعی و سهراب سپهری، به همراهِ سر سوزن لایکی از پرستو صالحی که یک تنه انگیزه بخشِ چهره ها برای فعالیت در اینستاگرام است.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)عکس زیبای سارا عبدالملکی کاپیتان مصدوم تیم ملی راگبی کشورمان که امیدواریم روند بهبودی اش ادامه دار باشد و هر چه زودتر از بند ویلچر رها گردد.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)بهنام محمودی ستاره تکرار نشدنی والیبال کشورمان با این عکس زیبا در کنار پدر و مادر عزیزش، زادروز پدرش را تبریک گفت. آرزوی سلامتی و شادکامی داریم برای همه پدر های نازنین.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)وقتی میبینیم جوانک خوش تکنیک، زودجوش و ریزنقش سال های نه چندان دور فوتبالمان حالا در قامت بازیکن پیشکسوت قرار گرفته و شمع تولد 34 سالگی را فوت میکند، میفهمیم که خودمان هم با شتابی عجیب در حال پیر شدن هستیم! تبریک به محمدرضا خلعتبری عزیز.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)خب، از امروز به لطف منوچهر هادی و همسر عزیزش، با گزارش لحظه به لحظه از روند رشد و نموِ سوفیا خانم در جای جای اینستاگرام در خدمتتان خواهیم بود! آخرین خبر رسیده به دستمان این است که عزیزان کماکان در بیمارستان هستند و احتمالاً فردا صبح پس از انجام آزمایشات و معاینه نهایی ترخیص خواهند شد. اخبار و عکس های تکمیلی متعاقباً ارسال میگردد!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)روزها از پس یکدیگر می گذرند و رنگها رنگ میبازند، ولی این تنها تویی که هیچ وقت رنگ نگرفتی و رنگ نباختی، گذر زمان هم حریف تو نشد و نتوانست تو را بدست فراموشی بسپارد. در هر ثانیه یکبار متولد میشوی و یاد و خاطره ات در ذهن و روح این مردمِ عاشق همیشگی است.

 

ناصر خانِ عزیز، به همه ما ثابت کردی که عقاب تیزپر دشت های استغنا، حتی اگر هم اسیر پنجه ی تقدیر شود، ولی هیچگاه مردنی و رفتننی و فراموش شدنی نیست. تولدت مبارک ای گلبرگِ مغرورِ ما.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)میلاد کی مرام خیلی جدی تر و حرفه ای تر از گذشته دارد مدلینگ و فعالیت در عرصه مد و پوشاک را ادامه میدهد که برای این بازیگر مردمی و خوشتیپمان آرزوی موفقیت داریم.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)سهراب مرادی وزنه بردار طلایی کشورمان در دوحه ی قطر است و این عکس را با ویوی پر نور و رنگِ این شهر گرفته است.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)رامین جان گمان می کنم این دوست عزیزت فقط آرایشگر نیست و میتوانی در مواقع لزوم به جای مربی بدنسازی هم ازش استفاده کنی. در ضمن اگر یک موقع کارَت در باشگاه پرسپولیس و جای دیگری لنگ ماند، چِک هم نقد می کند، نگران هیچی نباش!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)ملیکا زارعی در کنار دو تن از دوستان قدیمی اش، زوجِ هنرمند، آقا و خانمِ ماوس.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)این زمستانِ زانیار با همه ی زمستان های قبلی اش فرق می کند! دلیلش هم یک چیز بیشتر نیست!
فقط پیش از مصرف حسابی تکان دهید و پس از حسابی تکان دادن، یک شبانه روزِ کامل به آن دست نزنید تا با خطر انفجار رو به رو نشوید!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)گوهر خیراندیش، کمند امیرسلیمانی، لاله اسکندری و سایر عزیزان در همایش مربوط به بیماری ایدز که در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شده بود.خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)چرخ گردون است دیگر، یک روز در عرشی روز دیگر زیرِ فرش! یک روز برای قمیشی و ناصریا شعر میگویی، روز دیگر برای این کیوتی پاپی!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)سفره دانشجویی امیر دژاکام و هنرجوهایی عزیزش. البته این چیزی که ما می بینیم دلخراش تر از سفره های موسوم به دانشجویی است و آدم یاد مستند های نشنال جئوگرافیک از قبایل جنوبِ شرق اتیوپی می افتد.
شیرین بینا هم با کامنتش سعی داشته از شدت فاجعه بکاهد که متاسفانه چندان موفق نبوده است!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)به شماره افتادنِ نفس مهران احمدی در دقایقی از مراسم اکران خصوصی فیلم نفس در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)وقتی کارگردانِ کار گرفتارِ بچه داری شده و کار و فیلمبرداری را به امان خودش رها کرده است و هیچکس هم پاسخگو نیست!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)نمایی از پشت صحنه فیلم “ساعت 5 عصر” آخرین ساخته مهران مدیری که با حضور سیامک انصاری و نگین معتضدی و با دوربین محمود خان کلاری در حال ساخت است.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)در روزهایی که خیلی از چهره های عزیزمان هیچ فعالیتی در شبکه های اجتماعی ندارند، برخی دیگر از عزیزان هستند که پست جدید را با پستِ قبلی روشن میکنند (جان؟! آن سیگار بود؟! بیخیال حالا) و این که ما عکس های آن ها را مرتبا در مجموعه قرار می دهیم،

 

هیچ ارتباطی به علاقه یا عدم علاقه ما به چشم و ابروی این عزیزان ندارد، بلکه فقط و فقط از روی ناچاری و نداشتنِ سوژه است! پس لطفا ما را از این اتهام سنگین مبرا کنید!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)فیلمِ بی هویت، شونه تخم مرغی، جشنواره پسند، ماقبلِ بد، بدون فرم و داستانِ “فروشنده” که کارگردانی بی سواد و بی [بووووق] آن را ساخته است، نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شد و جامعه هنری و فرهنگی و کل مردم ایران را در بهت و عزا فرو برد. پیشاپیش این مصیبت عظمی را بر همه ی مردم این سرزمین تسلیت عرض میکنم. [دستی به ریش هایش میکشد و کت قهوه ای خود را در می آورد]
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)سلفی سام درخشانی و دختران مدرسه ای در حاشیه همایشی که در جهت آگاه سازی کودکان درباره بیماری شایع دیابت برگزار شده بود. سام دل و جرأت عجیبی دارد که در چنین اماکنِ ترسناک و دلهره آوری حضور پیدا می کند! قطعا بر همگان مبرهن و اثبات شده است

 

که جمع و گروهی ترسناک تر و کشنده تر از دختران دبیرستانی و مدرسه ای وجود ندارد! با متلک و جملاتِ خانمان برانداز چنان تا مغز استخوان فرد را می سوزانند که غیر ممکن است بتواند به زندگی سابق خود بازگردد!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)حمیده عباسعلی و دستکش های بوکس اش روز خوبی را برای شما آرزومند هستند.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)ممنون آرمین جان، ما نیز از ته دل و صمیم قلبمان تمدید لمینیت دندان هایت را تبریک عرض می کنیم.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)دست خودش نیست، از همان بچگی زاویه افق بدن اش نسبت به دوربین ها خیلی خوب جور میشده است.
پ.ن: این عکس توسط پرستار گرفته شده است.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)سلفی عباس غزالی و ناهید کوچولو، یکی از عزیزانش.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)وقتی به مرحله ای میرسی که دیگر هیچ چیزی برای عرضه نداری و روی به چنین عکس های بی محتوایی می آوری.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)پاییزِ بیچاره اگر میدانست قرار است به چنین وقایعِ جلف و مسخره ای متهم شود، هزار سال سیاه نمی آمد!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)عکسی متفاوت از عالیجناب سینما، زنده یاد عباس کیارستمی، مربوط به سال های حضورشان در خط مقدم جبهه. عکسی از آرشیوِ ناب و دیدنی بهمن کیارستمی در صفحه اینستاگرامِ وی که حتما به تماشای آن دعوتتان می کنم.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)“سن تنها یک عدد است”.
این را سلفی های جینگول پبنگول و تینیجریِ یک بازیگر 49 ساله به من آموخت.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)مونا برزویی، فریدون آسرایی و بابک زرین در یک قاب. قابی که خبر از یک کار جدید با همکاری این سه عزیز میدهد.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)بی سوژگیِ خود را با این عکس از نیما کرمی و همسرش زینب زارع در مراسم اکران یک فیلم در باغ فردوس ادامه میدهیم.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)کریستیانو رونالدو چهارمین توپ طلای خود را هم بدست آورده و بسیار از این قضیه خوشحال بود که پیام تبریک مرتضی پورعلی گنجی شیرینی این موفقیت را برای اون چند برابر کرد. در حدی که لیونل مسی در پیامی اعلام کرد که حاضر است هر پنج توپ طلایش را پس بدهد و یک پیام تبریک از مرتضی دریافت کند. جان؟! کم چرت و پرت بگویم؟! چشم!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)بالاتنه: آقا سهراب، سی و هفت ساله، سابقه 9 سال ورزش حرفه ای.
پایین تنه: کوشا جان، نوزده ساله، از طرفدارانِ مشترک جاستین بیبر و مجید خراط ها.
پ.ن: چرا با خودت اینطوری کرده ای بابک جان؟!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)عکسی از زوج هنرمند و متشخص سینما و تئاتر، یعنی فلورا سام و مجید اوجی در حال خارجگردی.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)نگران نباشید! هر چقدر هم بی سوژگی و کمبود عکس باشد، هیچ جوره نمیگذارم مطلب بدون آزاده نامداری بماند!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)سلفی بهاره رهنما در کنار سمانه پاکدل، سیروس خان گرجستانی و آذین رئوف در پشت صحنه سریال “همسایه ها” ساخته مهران غفوریان که این شب ها از صدا و سیما در حال پخش است. سریالی کاملاً در حد انتظار از مهران غفوریان و گروه طنز و اجتماعیِ صدا و سیما، یعنی کاملاً آبکی و لوس!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)امیر جان حالا شما بیا و از این به بعد بدون تصویرِ مرتبط پند و نصیحت بده. چه اشکالی دارد؟! نه خودت را اذیت کن و نه بقیه را!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)از سری عکس های برفیِ سیداحمد خمینی و برادرش آقا هادی که امروز وارد چهار سالگی اش شده و این عکس هم به همین مناسبت به اشتراک گذاشته شده است. تبریک بی پایان به خانواده عزیز سیدحسن خمینی و بیت محترمِ امام راحل (ره).
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)شهرام جان تنها کاری که باید بکنی این است؛ حفظش کن! خیلی خوب لاغر کرده ای و الآن فقط باید در همین حد نگه داری و نگذاری دوباره به حالت قبلی بازگردد. کاری که بسیار دشوار است!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)– سلام محسن جان، داداش کجا موندی پس؟ بر و بچ اومدن منتظرناا!
+ سلام دادا، من یه جایی گیر کردم، نمیرسم.
– چی شدی؟ کجا؟
+ هیچی، دارم دهنمو سرویس می کنم!
– بازم کمیته انظباطی؟! یا اینستاگرام؟
+ نه داداش، هیچکدوم، واقعاً دارم دهنمو سرویس می کنم!
– ای بابا… اوکی، مزاحم نمیشم.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)داستانِ خیلی جالب و آموزنده ای بود علیرضا جان، ولی جسارتاً هر طور که می خواهیم ارتباطی بین داستان و عکس پیدا کنیم کار به جا های باریک می کشد و شرم مانع بیان آن می گردد!
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)سلفی هادی کاظمی در کنار عزیزانش، پست پایانی مطلب امروز ماست، تا روزی دیگر خداوند همراهتان.
خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)

اخبار جنجالی بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (168)

اخبار جدید چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (167)

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان و ستاره ها در ایران (166)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (164)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه