جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175). بازیگران و افراد مشهور ایرانی که در اینستاگرام فعالیت دارند،همیشه تصاویر جذاب خود را برای طرفداران به اشتراک می گذارند و ما هم گلچین آن ها را برای شما به نمایش می گذاریم. حسین کعبی را یادتان هست؟! دفاع ریز نقش تیم ملی که با استوک مبارکش یک یادگاری دائمی پای چشم لوئیس فیگو نواخت. اگر هم یادتان نباشد با این عکس و این مدل مو و ابرو مطمئناً دیگر هیچوقت او را فراموش نخواهید کرد! سلفی حسین کعبی در کنار یکی از عزیزان در رستوران هوشنگ کثیف در ...

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)

بازیگران و افراد مشهور ایرانی که در اینستاگرام فعالیت دارند،همیشه تصاویر جذاب خود را برای طرفداران به اشتراک می گذارند و ما هم گلچین آن ها را برای شما به نمایش می گذاریم.

 

حسین کعبی را یادتان هست؟! دفاع ریز نقش تیم ملی که با استوک مبارکش یک یادگاری دائمی پای چشم لوئیس فیگو نواخت. اگر هم یادتان نباشد با این عکس و این مدل مو و ابرو مطمئناً دیگر هیچوقت او را فراموش نخواهید کرد! سلفی حسین کعبی در کنار یکی از عزیزان در رستوران هوشنگ کثیف در کیلومتر 120 جاده اهواز – شیراز.

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)

بهنام تشکر با این پست هم به قهرمان شدن پسرش در مسابقات تکواندو افتخار کرد و تولد او را تبریک گفت. تبریک بی پایان به بهنام عزیز، امیدواریم تا سالیان سال سایه اش بالای سر پسر عزیزش باشد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عکس دسته جمعی عوامل تئاتر جدید حسین کیانی، کارگردان خوب تئاتر کشورمان. نمایش «تئاتر سعدی، تابستان سی و دو» هر عصر با بازی علیرضا آرا، خاطره اسدی، حمید حسینی، شهرام حقیقت دوست، امیررضا دلاوری، اشکان دلاوری، مجید رحمتی، علی سلیمان�� و رویا میرعلمی در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی در کنار سحر دولتشاهی در شب اکران خصوصی «وارونگی». گویا رسانه ای نکردن اخبار زندگی شخصی نظیر ازدواج و طلاق یک رسم جدید در دنیای چهره هاست. آن ها را خاص تر و خفن تر جلوه می دهد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عزیزان کماکان در حال فیل بازی هستند و هیچ علاقه ای به گذاشتن عکس هایی از سایر تفریحات و زیبایی های جذاب و تکان دهنده ی کشور دوست و برادرِ تایلند ندارد و یک هفته ای میشود فقط داریم فیل لایک می کنیم!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عکسی ناب و فوق العاده زیبا از یلدای دو نفره استاد ناصر تقوایی و همسر عزیزش در یک کافه. شما آرزو کن ارزش ات را بدانند جناب تقوایی، ما آرزو می کنیم در کافه که نه روی پرده ها باشی، آن ها هم که کلا «آرزو» نمی دانند…
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)جناب لولایی اگر دایی خوبی بودی هرگز اجازه نمیدادی خواهر زاده ات با این جوراب های جلف در مقابل دیدگان بقیه تردد کند و با دو عدد چک افسری حالی اش میکردی!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)ای بابا، ما منتظر عکس های جدید تری هستیم، شما هم که روز به روز دارید پس رفت میکنید!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)کوروش سلیمانی و هندوانه خوردنی اش در شب یلدا.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)نام: گوهر خیراندیش

پیشه: بازیگر

سن واقعی: 63 سال

سن ظاهری: 13 سال و دو ماه
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)سلفی متین ستوده و رفیقش از زاویه ی محبوبِ تازه ماشین خریده های اینستاگرام.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)ارغوان رضایی تنیسور نامی و ایرانی الاصل تیم ملی تنیس فرانسه در کنار بنری که برای خوشامد گویی به ایشان در مراسمی در رشت نصب کرده بودند. عکس های صفحه ارغوان به دو دسته اصلیِ قابل درج در مطلب و غیر قابل درج در مطلبمان تقسیم میشوند، که این دسته بندی رابطه ی مسقیمی به جایگیری ایشان در این ور و یا آن ورِ آب دارد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عقاب و جوجه ی پر و بال گرفته اش در کنار یک پل زیبا در لیسبون، پایتخت کشور پرتغال.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)واقعا هم حالت گریه دار است!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)خدا خیرت بدهد رضا جان! تا یک ماهِ دیگر ما را از دست کامنت های “تروخدا از تهی عکس بذارین” راحت کردی.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)کاوه آفاق آماده برای حضور در کنسرت رضا صادقی.

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)چهره های عزیز تنها زمانی بیخیال استانبول و تکسیم خواهند شد که در عملیاتی انتحاری به 700 تکه نامساوی تبدیل شوند (دور از جانشان)، وگرنه بساط استانبول تا ابد به راه خواهد بود.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)گویا هر چقدر که ملیکا در این یک سال وزن کم کرده، مهراوه میخواهد جبرانش کند تا چگالی چربی در منزلشان به هم نخورد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)آیا میدانستید که شانه کشیدن موها باعث پارگی عضله کتف دست راست میشود؟!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)سلفی سارا خوئینی ها در کنار یک اسبِ خوش ژست!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)دیا میرزا ستاره سینمای هندوستان طی سفری یک روزه برای اکران ویژه فیلم “سلام بمبئی” به تهران آمده بود که توسط آزاده نامداری و همکارانِ برنامه آبان، خِفت شد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)پست آزاده صمدی برای اعلام حضورش در برنامه دورهمی شب گذشته. آزاده به خود زحمت نداده متنی که ادمین صفحه دورهمی در اینستاگرام برایش دایرکت کرده است را یک دور بخواند و بعد پست کند، همان را قلفتی کپی و آپلود کرده است!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)این پستمان هم اگر از آزاده زارعی میشد جنس آزاده ها را جور کرده بودیم که متاسفانه نشد! علی الحساب این سلفی از حمید گودرزی و سحر قریشی را داشته باشید، تا بعد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)جشن شب یلدای چلچراغ مثل هر سال پرشور و پرستاره برگزار شد. با حضور ستارگانی چون پیمان معادی، ساره بیات، شهاب حسینی، رخشان بنی اعتماد، کمال تبریزی، ستاره اسکندری، مهراب قاسمخانی و خیلی های دیگر.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)– پیشت، قضیه اون خزنده هه رو شنیدی؟!

+ مگه تکذیب نشد؟!! تکذیب شدا

– نه مثل اینکه قضیه جدیه.

+ ولمون کن تو رو جان عزیزت!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)سلفیِ چهل و سه درصدی هستی مهدوی، بدون هیچ دلیلی. البته این سلفی استثنائاً در دسته “خودشیفترینگ” ها قرار میگیرد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)مسعود خودش متوجه شده که دیگر از فوتبالش بخاری بلند نمیشود، خیلی هوشمندانه دارد میرود سراغ فعالیت های مدنی و دغدغه های اجتماعی! کمی هم تاسف و روشنفکری را چاشنی کارش بکند دیگر همه چی تمام است و نانش در روغن!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)مهرناز جان گربه بیچاره خوف کرده! با دیدن آن حجم از رنگ قرمز خیال کرده میخواهی او را هم بخوری!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)مهدی مهدوی گویا قصد مهاجرت خانوادگی دارد و از قرار معلوم قرار است به روش کارل فردریکسِن در انیمیشن Up این کار انجام بدهد. البته چون در یکی از برج های سعادت آباد زندگی میکند، کمی کارش سخت است و نیاز به بادکنک بیشتری دارد.

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)رضا عطاران و برادران قاسمخانی در بخشی از جشن شب یلدای چلچراغ که با دو روز تاخیر برگزار شده بود. جای کودک فهیم هم که بسیار در آن خالی بود. کودک فهیم خودش خوب میداند که منتظر آمدنش هستیم و تنهایش نخواهیم گذاشت.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)باشه بابا! جذااااب! ساندویچتو بخور سرد نشه جذاب خان!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)تشکر اینستاگرامی دیا میرزا از مردم ایران و لطفی که نسبت به او داشتند. خداراشکر که خانم میرزا خیلی روی فارسی مسلط نیست و کسی هم نیست که کامنت های زیر پستش را برایش ترجمه کند. واقعاً در این یک مورد حسابی شانس آورده ایم!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)هندوانه شب یلدای بهداد سلیمی هم یکی از خوردنی ترین ها بود.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عزیزان در نشست خبری “سلام بمبئی”. نگرانی رضا در این عکس بخاطر این است که نکند خدایی نکرده آن خبرنگارِ مضمحل با سوال های وقیحانه اش که چند وقت پیش در هندوستان از خجالت این دو عزیز درآمده بود، دو��اره بر ایشان ظاهر گردد!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)سلفی پر نورِ علی زند وکیلی و خواهر عزیزش. یک پرده دیگر نور را بیشتر میکردند با عکسی کاملاً سفید در خدمتتان بودیم.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)نترس ارسلان جان! بپر پایین! بپر امید جهان این پایین مواظبت است!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)سلفی بهاره افشاری در حال آشکاره کردنِ شکنجه ی پنهان سکوتش.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)سلفی علی ضیا در کنار حامد همایون و سایر دوستان در حال تماشای یک کنسرت.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)امیرعلی دانایی در کنار عموی عزیزش. مطمئناً منظور امیر علی از Rock در کپشن، نه دواین جانسون بازیگر گولاخ هالیوود است، نه سبک موسیقی محبوب جهانیان، بلکه منظورش صخره است! یعنی عموی عزیزش مثل کوه و صخره حامی و تکیه گاه اوست!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)سلفی علیرضا جهابنخش در کنار مستر بازیگوش.

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)فرشته صدرعرفایی ، بازیگر توانمند و خوش اخلاق سینما و تئاتر در حاشیه اکران خصوصی فیلم “وارونگی”.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)سلفی آینه ای افسر مین گُلابِنگو در مسیر سفر به گوگوریو برای تجارت نمک.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)علیرام نورایی و همسر جان در حال رستورانگردی.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)– الو، کجایی مامان؟

+ آرایشگاهم عزیزم.

– چرا؟ مگه جایی دعوتی؟!

+ نه گلم، قراره عکس یلدایی بگیرم واسه اینستاگرام.

_ 😐
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)– آقا این اناراتون همشون از دم خراب بود، جنس خوب به دست مردم بدین که پولتون برکت داشته باشه!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)– حاجی پهپادمونو با ضد هوایی زدن! بدبخت شدیم!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)یلدای شما هم که از قرار معلوم مبارک است مهدی جان، نیازی به گفتن ما نیست!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)بیژن امکانیان چکار کرده با خودش؟! چگونه یک ساله میتوان خاکستری را اینطوری جو گندمی کرد؟! چرا انقدر خوشتیپ و خوب شده؟!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)الناز جان وقت کردی دایرکتت را چک کن، بروشور کامل نحوه استفاده صحیح از مبل و صندلی را برایت فرستاده ام، در کنار اندگی چیزهای دیگر!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)یک توصیه جدی؛ هیچگاه وقتی این طوری شیشه ماشین پایین است، با دستِ رو به شیشه با تلفن و موبایل حرف نزنید، چون این کار شما برای قاپ زن ها نقش فست فود را دارد! بار ها دیده ایم و شنیده ایم؛ پس حواستان باشد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)وحید جان پنجاه سال است که میلیون ها نفر همین طوری با جدیت به کشتی زل زده اند و چیز بخصوصی نیافته اند، خودت را خسته نکن عزیزِ دل.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عکس اینستاگرامی احسان خواجه امیری و هومن نامداری، به افق هالیوود.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عکس یادگاری سحر صباغ سرشت در کنار دکتر عارف در یک مراسم فرهنگی هنری. دکتر عارف در حاشیه این مراسم چیز خاصی نفرمودند و سکوت کردند.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)گویا رابطه ای بین خوب بودن هنرِ بازیگری و بدتیپی یک بازیگر وجود دارد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)مهراب و شقایق در حاشیه جشن چلچراغ.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عکسی جالب از کودکی های مرتضی پاشایی عزیز و برادرش در حال هنرنمایی رزمی. ای کاش مرتضی همانجا با نانچیکو از خجالت برادرش در می آمد، در حدی که نتواند در سال های بعد در اینستاگرام عضو شود.
روح مرتضیِ عزیز همیشه شاد باشد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)پست یلدایی کامبیز دیرباز با این عکس زیبا از دختر عزیزش نیاز خانم.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)عکسی دیگر از آرشیو بهمن کیارستمی. پدر و پسر در قابی صمیمی. روح عالیجناب سینما در آرامش.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)استاد محمود دولت آبادی در مراسم تشییع پیکر استاد جعفر والی. یعنی خودِ استاد به تنهایی بیست، سی واحد شاخص آلودگی هوای تهران را بالا برده است!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)با این عکس دیدنی و مفرح از جوانی های عباس قادری مطلب امروز را به پایان میبریم. شباهت بی حد و حصر جناب قادری با سجاد رضایی فرزند اکبر کلاس دوم ب دبستان سیف، از سوژه های جذاب این چند روز اخیر در شبکه های اجتماعی بود که حیفم آمد آن را در مجموعه قرار ندهم. تا روزی دیگر شاد و سلامت باشید.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)

اخبار چهره ها و هنرمندان در شبکه های اجتماعی (173)

اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)

اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)

خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)

جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه