جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179). آخرین تصاویر بازیگران ایرانی در اینستاگرام را می توانید در این مطلب ببینید و از بازیگران و ستاره های مورد علاقه خود با خبر و مطلع شوید. سلام از ماست! ارادتمندیم سحر خانم!. علی پهلوان با ظاهری تابستانی (استرالیا الآن چله تابستان است) در حال غذا دادن به این جانور بلاتکلیف که نه کانگورو است و نه خرگوش! علی جان مراقب جهش های ناگهانی این حیوانات باش و سعی کن همیشه زاویه ای امن و مناسب هنگام مواجهه با این حیوانات انتخاب کنی!. هر گاه دیدید که سردار ...

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)

آخرین تصاویر بازیگران ایرانی در اینستاگرام را می توانید در این مطلب ببینید و از بازیگران و ستاره های مورد علاقه خود با خبر و مطلع شوید.

 

سلام از ماست! ارادتمندیم سحر خانم!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)علی پهلوان با ظاهری تابستانی (استرالیا الآن چله تابستان است) در حال غذا دادن به این جانور بلاتکلیف که نه کانگورو است و نه خرگوش! علی جان مراقب جهش های ناگهانی این حیوانات باش و سعی کن همیشه زاویه ای امن و مناسب هنگام مواجهه با این حیوانات انتخاب کنی!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)هر گاه دیدید که سردار عکسی سوار بر اسب از خود منتشر کرده، بدانید که به مرخصی و گنبد آمده است.

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)شیرین کاری مهناز افشار با این اپلیکیشن های مسخره ای که آدم را شکل ساکنین محوطه غربی پارک ارم می کنند. گناه لیانا چیست مهناز جان؟!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)عکسی زیبا از استاد کیهان کلهر و همراهان گروه موسیقی اش در یکی از بوستان های تهران.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)محسن افشانی صبح از خواب بیدار شد و با چک کردن اینستاگرام متوجه شد که دوستانش به اسکی رفته اند و به او خبر نداده اند، لذا این پست را گذاشت.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)این رفتار، یعنی بیرون آوردن صورت و سر از پنجره ی ماشین حین حرکت، رفتاری رایج و معمول در همه جای دنیاست. البته نه از جانب انسان ها، بلکه از جانب یکی از بهترین دوست انسان ها!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)دایانا حکیمی و مریم خدارحمی در یک کافه در حال خوردن کیک کربُنی.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)هنگامه حمید زاده، بازیگر جوان و آینده دار سینما و تئاتر در مراسم اکران خصوصی فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” ساخته کارگردان جوان و فیلم اولی سینما، یعنی حمیدرضا قربانی.

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)وقتی بچه ی تخس و بی تربیت میهمان منزلتان که خیلی با والدین اش رودربایستی و تعارف دارید، جلوی جمع تف میکند تو صورتتان.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)افسوس و هزار افسوس. دنیا فنی زاده هم رفت. همان دستی که کلاه قرمزی را خلق کرد و کودکی های ما را زیباتر ساخت، بال پرواز خانم فنی زاده شد. کلاه قرمزی همه دنیا را به شوخی میگیرد کاش مرگ شما هم یکی از آن شوخی ها بود. جهان بی شما لحظات شیرینی کم خواهد داشت خانم فنی زاده.

دروغ چرا؟ تا قبر آ…آ…آ…آ
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)ایرج طهماسب بهتر از هر کسی حالِ کلاه قرمزی و تمامی کودکان دیروز و امروز را میفهمد. آرزوی صبر داریم برای خانواده خانم فنی زاده و همه دوستان و همکاران عزیزش.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)این است ادبیات ملکه اینستاگرام و خانم نویسنده و بازیگر.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)خدارو شکر که این بار حداقل به تهران اشاره ای شده است و مثل همیشه گنگ محض نیست. جدا از این ها، خیلی دوست دارم نقاش تابلویی که در عکس پیداست را از نزدیک ببینم و دقایقی با او صحبت کنم!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)عکس مجله ای آزاده نامداری و گندم اش. آنقدر که در سال 95 اسم گندم روی بچه ها گذاشته شده است، تولیدی گندم در کشور نداشته ایم!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)کاش یک “چه” هم به عبارت روی عکس اضافه میکردی بهاره جان!

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)یادداشت خواندنی مهراب قاسمخانی از روزهای تلخ مرگ نوستالژی ها. بحث کری فیشر و جرج میشل نیست، متاسفانه در حال گذران سال هایی هستیم که در آن ها باید شاهد مرگ تک تک اسطوره های کودکی مان باشم، که موضوعی بس غم انگیز و اجتناب ناپذیر است.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)چقدر مطلب امروز تلخ شد. گور خواب ها پیدا شدند، گزارش هایی نوشته شد، واکنش هایی صورت گرفت و ابراز احساساتی که بروز پیدا کردند. احتمالاً در این لحظه گورستان نصیر آباد از حضورشان تخلیه شده و به همین سادگی همه چیز تمام شده است. امروز هم تمام نشود، گذر زمان قدرت عجیبی در پاک کردن هر موضوعی دارد. امیدوارم در این گوشه و کنار کسی باشد که از خودش بپرسد آن زنده به گور ها قرار است امشب را کجا بخوابند؟
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)خنده ی متفکرانه علی شادمان، بازیگر نوسبیلِ سینما و تلویزیون.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)نام طراح لباس بنیامین را هم به لیست “کسانی که باید قبل از مرگ، از نزدیک دید”، اضافه می کنیم.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)هوتن جان شکیبا، بازیگر خوب و کاردرست تئاتر و سینما که این شب ها در حال درخشش در سریال “لیسانسه ها” است. جدیدترین ساخته سروش صحت که از معدود کارهای خوب و خوش ساختِ این شب های تلویزیون است.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)امروز تولد سحر قریشی، بازیگر پرطرفدار سینما و تلویزیون است. آرزوی سلامتی داریم برای سحر که در کنار تمامی حواشی ای که همیشه بر متنِ خود غالب داشته است، یکی از با اخلاق ترین، با جنبه ترین و مردم دار ترین دختران سینماست که امیدواریم سی سالگی اش مبارک باشد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)کریم انصاری فرد در حال بازسازی خاطرات اردبیل در ارتفاعات برفی اتریش. هیچ سوز سرمایی سوز سبلان نمی شود و کریم این را خوب می داند.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)سلفی ارسلان قاسمی در کنار امید جهان و … بقیه چه اهمیتی دارند؟ وقتی امید هست…
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)حجت علیخانی، لِوون هفتوان و خسرو احمدی؛ سه تئاتریِ دوست داشتنی در یک قابِ خوشمزه!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)نصف پالتو ات که چسبید به بخاری میفهمی عکس اینستاگرام ارزش هر کاری ندارد.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)نگران نباشید، پدرام شریفی حال اش خوب است و سو تغذیه هم نگرفته، بلکه طی اقدامی کریستین بِیل طور خود را برای فیلم جدید شهرام مکری آماده کرده است. دمش گرم.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)امیدواریم آخرین عکس کریسمسیِ امسال باشد. واقعاً خسته شدیم از این همه شو آف.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)سلفی زمین به هوای امیر غفار منش در کنار مهدی سلوکی و سروش جمشیدی، با حضور افتخاری غبغب سروش جان!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)قاسم و قاسم، در حاشیه یک مراسم.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)والا شاهرخ جان ما که چیزی به یاد نداریم، ولی خب حالا که اصرار داری، چشم، فالوئش میکنیم!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)آناهیتا نعمتی منتظر ابوالفضل پور عرب است که با هم بروند دنبال احمد مهرانفر تا به دیدار پوران درخشنده بروند و در آن ها در باره سیمون دوبوار صحبت کنند، ولی اشتباهی فریبرز عرب نیا به همراه آناهیتا همتی رفتند دنبال مهران احمدی و جمیعاً به دیدار رخشان بنی اعتماد رفتند و درباره سیمون بولیوار بحث و گفتگو کردند. اشتباه است دیگر، پیش می آید.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)این دیگه آخریشه! ماهچهره جان مشخصات این دوستت را جست و جو کردیم و صفحه اش را یافتیم. سوالی که پیش آمد این است که چرا یکی از بهترین عکاس های پاپارازتیِ بریتانیا کلاً هزار و پانصد نفر فالوئر دارد؟!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)وقتی حساب و کتاب میکنی و میبینی که معدلت در این ترم 11.93 میشود.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)آفرین پسر خوب، بالاخره رفتی آرایشگاه.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)وقتی پس از مسافرت ده روزه از شمال بازمیگردی و قیمت دلار را چک میکنی.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)امیر حسین آرمان، امین محمودی و شهرزاد کمالزاده هم در سریال جدید “مرز خوشبختی” حضور دارند.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)بهنام صفوی با این پست از الطاف و حمایت های سیروان و خانواده عزیزش تشکر کرد. امیدواریم بهنام هر چه زودتر سلامتی کامل خود را بدست بیاورد و باز هم با “عشق من باش” روی صحنه غوغا به پا کند.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)دورهمی هنری و دوستانه ی یک خواننده، یک کارگردان، یک مجری تلویزیون و یک ترانه سرا. مانی رهنما، سیروس الوند، صبا راد و بابک صحرایی.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)شهرزاد جان کاملا مشخص است که مادر را مجبور کرده ای در قاب سلفی ات جای بگیرد!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)سوال روز: کدام یک از این دو کودک، یکی از ستاره های سینمای کشورمان است و او کیست؟! به عزیزانی که پاسخ درست بدهند، به قید قرعه و به مدت سی ثانیه به صورت دو انگشتی و به اتفاق شما، برایش “آفرین، صد آفرین” خواهیم خواند.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)رویا تیموریان در کنار سحر جعفری جوزانی و استاد مسعود جعفری جوزانی در پشت صحنه فیلم سینمایی “پشت دیوار سکوت” پروژه جدید جناب جوزانی. استاد کمی اسفناج داخل پیپ بریز که اندکی سرحال شوی!
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)ملانی آوانسیان، موزیسین و خواننده بینهایت خوش صدایی که اخیراً به عضویت گروه موسیقی بنیامین درآمده است، دقیقاً شب کنسرتِ بنیامین از حضورش روی صحنه جلوگیری شد و این صحنه های تلخ رقم خورد. کلی چرای بی جواب در ذهن همه ما و شما هست. امیدواریم بالاخره جوابی برای آن ها پیدا شود.
جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)

خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)

خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)

اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)

اخبار چهره ها و هنرمندان در شبکه های اجتماعی (173)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه