جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید. برخی از کتاب ها هستند که به محض باز کردن ان ها باید تا انتها بخوانیم و مجذوب کتاب می شویم. ما لیست کتاب های جذاب را به شما پیشنهاد می کنیم. برخی کتاب ها به حدی ما را جذب خود می کنند که به کلی خواب و خوراک را فراموش می کنیم. می خواهم چند نمونه از این کتاب ها را برای شما معرفی کنم که با خواندنشان هرگز دلتان نمی خواهد آن ها را کنار بگذارید. بازی تاج و تخت از مجموعه رمان ترانه یخ و آتش اثر جرج آر. آر. مارتین. این کتاب نیازی به معرفی ندارد چون همه ما ...

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

برخی از کتاب ها هستند که به محض باز کردن ان ها باید تا انتها بخوانیم و مجذوب کتاب می شویم. ما لیست کتاب های جذاب را به شما پیشنهاد می کنیم. برخی کتاب ها به حدی ما را جذب خود می کنند که به کلی خواب و خوراک را فراموش می کنیم. می خواهم چند نمونه از این کتاب ها را برای شما معرفی کنم که با خواندنشان هرگز دلتان نمی خواهد آن ها را کنار بگذارید.

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

بازی تاج و تخت از مجموعه رمان ترانه یخ و آتش اثر جرج آر. آر. مارتین

این کتاب نیازی به معرفی ندارد چون همه ما سریال آن را دیده ایم یا حداقل درباره آن شنیده ایم. ماجرای این داستان در قاره وستروس اتفاق می افتد. جایی که همه در تکاپوی تاج و تخت هستند. دسیسه های سلطنتی، جنگ و خیانت تمام موضوعاتی هستند که ذهن خواننده را در این داستان درگیر می کند.

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

دختر گمشده اثر گیلیان فلین

زوج جوانی تصمیم می گیرند سالروز ازدواج خود را جشن بگیرند. اما به ناگهان یکی از شخصیت های داستان ناپدید می شود. نشانه های خون و درگیری در خانه یافت می شود. همه علائم بر علیه همسر اوست. اما آیا واقعا او باعث ناپدید شدن ناگهانی همسرش است؟

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

هرگز رهایم نکن اثر کازو ایشی گورو

این رمان پاد آرمان با موضوع واقعی خود ترس را به خواننده راه می دهد. در یک مدرسه شبانه روزی بچه های زیادی به درس خواندن و یادگیری هنر می پردازند. پس از گذشت زمان دانش آموزان درمی یابند که سرنوشت آن ها اهداء اعضای بدنشان برای درمان بیماران ناعلاج است.

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

کتاب دزد اثر مارکوس زوساک

در ژانویه ۱۹۳۹ در آلمان طی حوادث غم انگیزی که در کشور رخ می دهد دختری ۹ ساله به نام “لیزل” همراه با خانواده اش مجبور به ترک خانه می شوند. در میان راه برادر کوچک ترش به مرگ نائل می شود. داستان شگفت انگیز دختر کوچکی که صرفنظر از سن و سال کمی که دارد حوادث رقت بار زیادی را متحمل می شود.

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

کفاره اثر ایان مک یوون

این اثر به تاوان نیز معروف است. این رمان رمانی است ژرف و تغزلی درباره خیانت، درباره هنر و درباره اشتباهاتی که یکی از شخصیت ها ناچار به پرداخت تاوان آن در ادامه زندگی اش می شود. دختری جوان تاریخچه زمان های از دست رفته را می نگارد و به یاد وقایع دوران کودکی می افتد. از روی داستان این کتاب فیلمی ساخته شده که در جشنواره فیلم ونیز اکران شده است. این فیلم برنده دو جایزه گلدن گلوب شده است.

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

سایه باد اثر کارلوس روئیس سافون

داستان این کتاب در سال ۱۹۴۵ در بارسلونا رخ داده است.شخصیت اصلی داستان پسری ۱۰ ساله است که زندگی اش با یافتن کتابی مرموز تغییر می کند. او به مدت ۲۰ سال سعی می کند اسرار این کتاب را کشف کند و در این مسیر با افراد زیادی آشنا می شود.

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

اطلس ابر اثر دیوید میشل

این یک داستان شگفت انگیز است که از اواسط قرن ۱۹ آغاز می شود و تا آینده پس از آخرالزمان ادامه دارد. اطلس ابر شامل ۶ داستان است درباره خیانت، عشق، مرگ و فداکاری. هرشخصی درک خودش را از این داستان ها می تواند داشته باشد. داستان های این کتاب همانند پازلی می مانند که توسط خواننده چیده می شود.

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

خدایان آمریکایی اثر نیل گیمن

این کتاب یکی از معروف ترین آثار نیل گیمن می باشد. داستان این کتاب درباره خدایانی که توسط انسان های مختلف از سراسر دنیا به آمریکا آورده شد و پس از مدت زمانی به فراموشی سپرده شدند و درباره موضوعی که هیچ انسانی نمی تواند نسبت به آن بی تفاوت باشد: جستجوی پدر، میهن، معشوقه خود و درباره مرگ به صورت سمبلیک و واقعی.

جذاب ترین کتاب ها که تا انتها می خوانید

بادبادک باز اثر خالد حسینی

داستانی است از دوستی و فداکاری دو پسر به نام های امیر و حسن. یکی از آن ها متعلق به طبقه اشرافی است و دیگری از اقلیتی منفور. داستان این دو در یک روستای کابلی است که با طوفانی سهمگین تغییراتی در آن ایجاد می شود. هر کدام از این دو به دنبال سرنوشت خود می روند اما رابطه محکمی که بین این دو وجود دارد از همان کودکی پابرجا می ماند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه