جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169). بازیگران ایرانی و ستاره ها در شبکه های اجتماعی عکس های زیادی به اشتراک می گذارند که ما جالب ترین آن ها را گلچین کرده و به شما نمایش می دهیم. یکی از ده ها عکسی که با محتوایی سرشار از کالری در استوری نرگس محمدی آپلود شده و میشود. بعد می گویند که چرا فلانی انقدر به حجمِ محیطی و فضای اشغال شده توسط خود بی اهمیت شده است و کاری نمی کند. خب معلوم است دیگر، هر کس دیگری هم بود تا حالا چهار برابر آن عزیز مهاجرت کرده به شبکه جِم شده بود (قطعا منظورم ر ...

جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)

جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)

بازیگران ایرانی و ستاره ها در شبکه های اجتماعی عکس های زیادی به اشتراک می گذارند که ما جالب ترین آن ها را گلچین کرده و به شما نمایش می دهیم.

 

یکی از ده ها عکسی که با محتوایی سرشار از کالری در استوری نرگس محمدی آپلود شده و میشود. بعد می گویند که چرا فلانی انقدر به حجمِ محیطی و فضای اشغال شده توسط خود بی اهمیت شده است و کاری نمی کند. خب معلوم است دیگر، هر کس دیگری هم بود تا حالا چهار برابر آن عزیز مهاجرت کرده به شبکه جِم شده بود (قطعا منظورم رامسین کبریتی نیست!).
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)حالا رضا جان شما اگر نا امید هم شدی اشکال چندانی ندارد. خیلی روزگار را سخت نگیر! دنیا محل گذر است!
در ضمن آن رگال فابریک روی ماشین بود یا بعداً خودت به آپشن های ماشین اضافه کرده ای؟!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)عکس یادگاری عزیزان در شبی که چندی از اهالی موسیقی به یاد زنده یاد واروژان دور هم جمع شده بودند. واروژ هاخباندیان که در بین اهالی موسیقی به واروژان معروف است، یکی از نامدار ترین و تکرار نشدنی ترین آهنگساز ها و تنظیم کننده های کشورمان بود که آثار شاهکارش هنوز هم با گذر سال های متمادی روح نواز و بسیار خاص جدیدترین خبرهای داغ از بازیگ��ان و ستاره ها (169)عکس زیبای لاله صبوری در کویر مرنجاب. همراه با عرضه متد نوین بستن شال در کنار رونمایی از افق های روشنِ کپشن و عکس های “گودرز و شقایق” طور.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)سلفی یهویی حمید فرخ نژاد و پیمان قاسمخانی در بزرگترین محل اجتماع چهره های ایرانی در ساعات اولیه صبح، یعنی باشگاه ورزشی انقلاب. البته جو خاص و فضای لاکچری آن اجازه حضور زامبی های اینترنتی را در این باشگاه نمیدهد که بخواهند برای عزیزان هنرمند دردسر و اعصاب خردکنی درست کنند، وگرنه مگر میشود چنین مکانی باشد و آب خوش از گلوی چهره ها پایین برود؟!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)ذوق زدگیِ ناشی از کار! نام معضل جدید برخی چهره های عزیز است. آن هایی که از بس در هیچ فیلم و سریالی بازی نکرده اند و صرفاً چهره اینستاگرامی محسوب میشوند، حالا که نقشی نصفه و نیمه به تورشان خورده خودشان هم باورشان نمیشود و سکانس به سکانس این اتفاق را در استوری و اینستاگرام پوشش میدهند! حالا این وسط اعصاب چند صد هزار نفر به یغما میرود، اصلا موضوع مهمی نیست!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)تا صحبت از یغما شد، یکهو خودش پیدا شد! به به! داشتیم نگران میشدیم یغما جان! در “بازپُستِ” عکست در کنار استاد شاملو زیادی تاخیر داشتی و واقعاً نگران شده بودیم!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)سلفی هومن سیدی و مهناز افشار در حال ارتباط مستقیم و خبرگیریِ لحظه به لحظه از منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر که به سلامتی در اتاق عمل و منتظر ورود فسقلیِ خود به این دنیای زیبا هستند.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)تست گریم متفاوت ساعد سهیلی برای هنرنمایی در فیلم “ماهور” به کارگردانی حمید زرگر نژاد. بجای اینکه این همه ساعد بیچاره و گریمور عزیز را به زحمت بیاندازید، از همان اول نادر فلاح را می آوردید تا نقش را بازی کند و نیازی هم به این همه تغییر چهره نبود!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)دارا حیایی خودش میداند که خیلی خوشتیپ تر و فتوژنیک تر از پدرش است؟
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)بهزاد خداویسی و افتخار حضور در مراسم تقدیر و گرامیداشت از استاد ناصر ملک مطیعی. سایه شان بر سر سینمای این مملکت مستدام باشد.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)متاسفانه حال آدمی همیشه خوب نمی ماند و یک شوک بزرگ میتواند آن لحظه و ساعت و حتی تمام آن روز را زهرمار کند! خبری مثل خواننده شدن و انتشار کلیپ موسیقی از یک عزیزِ سابقاً ورزشکار! عزیزی که قبل تر های کلیپ های دیگری ازش به بیرون منتشر شده بود و خیلی با کلیپ و تیتر یک شدن نا آشنا نیست! با همه این ها برای همه این عزیزان در عرصه های جدید فعالیتشان آرزوی موفقیت داریم.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)وقتی دیدید یک هنرمند نامی و محبوب چنین عکسی از چنین دورانی از خود به اشتراک گذاشته است، باید حال او را دریافت و متوجه شد که اوضاعش خوب نیست! او دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)پدرام شریفی، بازیگر جوان و پرکار سینما در یک قاب کاملاً پاییزی از نگاهِ دوربین همکار عزیزم نیما مرادپور.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)عکس دیدنی حسن شکوهی بازیگر سال های نه چندان دور سینما و تلویزیون و نوه عزیزش سپنتا.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)خبر خوب و خوشحال کننده محسن تنابنده برای مردم. امیدواریم سیروس مقدم و تیم قوی اش روند صعودی خود در داستان و پرداخت سوژه ها را مثل چهار سری قبلیِ این سریال حفظ کنند و پایتخت جدید هم برای مردم شیرین و دوست داشتنی باشد.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)دیروز تولد بیتا خانم سحرخیز بود، بازیگری که این روز ها به دلیل حضور فعالش در تلویزیون باز هم در صدر توجهاتِ مردمی قرار گرفته است. تبریک بی پایان به بیتای عزیز.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)اگر این دو عزیز ستاره های امروز سینمای ایران نباشند، پس چه کسی میتواند باشد؟ چه کسی هنرمند تر از نوید محمدزاده؟ چه کسی جذاب تر از امیر جدیدی؟
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)بهناز جعفری، کامبیز دیرباز و همکار جوانشان در پست صحنه سریال جدید دوستان که کماکان در مرحله فیلمبرداری است.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)تازگی ها شعر گفتن خیلی آسان تر از قبل شده است. فقط کافیست هنگام تایپ یک جمله معمولی مدام Enter را فشار دهی و هی سطر اضافه کنی.
“به همین
سادگی
که
فکرش را هم
نمیتوانستید
بکنید…
من هم
شاعر شدم.”
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)بازگویی خاطراتِ مبهم و سردرگم کننده روزبه نعمت اللهی در سفری که اخیراً به یکی از کشورهای شرق آسیا داشت و در آنجا عاشق یک خانمِ چشم بادامی شده بود.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)وقتی در دوران کودکی کار اشتباهی انجام میدادیم و پس از تحمل به پکیج کامل از انواع کتک های مادرانه و پدرانه، با نیش باز میگفتیم: “هه هه هه اصلا هم درد نداشت!”
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)وضعیت نود درصد از مردم تهران، ساعت هفت صبح، اتوبان شهید همت.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)مجید جان این چیزی که ما میبینیم فرا تر از خستگیِ تمرین بنظر میرسد، احتمالاً ورود هرگونه تیغ و ادوات خودکشی به استودیو های تهران ممنوع شده است که اینگونه پکر هستی!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)هر چه باشد امیرجسین جان زحمت کشیده و برای این تعریف از زندگی، کلی فسفر سوزانده. نهایت سعیتان را بکنید تا بتوانید از آن پند بگیرید.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)ای کاش فریبرز عرب نیا هیچگاه عضو اینستاگرام نمیشد تا آن تصویر و وجهه جذابی که با مختار و سایر هنرنمایی های با صلابت اش ساخته بود، اینگونه با سلفی های جلف و پست های سبک به قهقرا نمی رفت.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)تبریک به مهتاب کرامتی بابت دریافت جایزه بهترین تهیه کنندگی در جشنواره فیلم “حقیقت” که روز گذشته در پردیس چارسو به پایان رسید. مهتاب تهیه کنندگی مستند “صفر تا سکو” را بر عهده داشت.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)سلفی حمیدرضا آذرنگ و همکارانش در پشت صحنه کار جدید. اشتباه نکنید، فیلم و لوکیشنِ عزیزان ارتباطی به دربند ندارد و منظور حمیدرضا در “بند” بودنِ دستانش در این عکس است.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)فریبا نادری و دوست عزیزش که به خوبی زاویه طلایی صورتش را بر زاویه لنز دوربین منطبق ساخته است. هنری که اغلب بانوان سرزمینمان در صدد کسب آن هستند و البته خیلی ها به آن دست یافته اند و همیشه پدر جد عکاس ها را به خاطر همین موضوع جلوی چشمانش می آورند.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)بنیامین و خانواده عزیزش با نیشوانِ گشوده در مراسم اکران مردمی فیلم “سلام بمبئی” در پردیس کوروش.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)علیرضا طلیسچی و شلوارِ سه ربع اش در یکی از کشورهای شرق آسیایی. علیرضا جان با شلوارت کاری کردی که خوشحالی مان بابت مجاز شدنت به بیش از یک هفته نیانجامد!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)خیلی وقت بود عکس در کابین خلبان نداشتیم و خیال میشد که چهره ها پس از سال ها بالاخره بیخیال این نوع عکسِ به شدت تکراری شده اند که سیاوش خیرابی نشان داد کاملاً در اشتباه بودیم!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)عکسی زیبا از جمشید خان مشایخی و پسر بزرگش سام مشایخی که همراه و همدم این روز های پدر است. نادر، پسر دیگر استاد مشایخی هم که از موزیسین های خوب و کاردرست کشورمان است.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)سلفی خلاقانه امید حاجیلی در آسانسورِ هتل محل اقامتش در بندر عباس. با دیدن اینجور عکس ها هر لحظه منتظر هستم که یک نفر با پنجه ی فلزی ببر وارد محیط آینه ای شود و شکم امید را خطخطی کند، ولی خب بروس لی خیلی وقت است که از بین ما رفته و باید با این واقعیت کنار بیایم.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)نجمه جودکی مجری محبوب تلویزیون در کنار همسر عزیزش. همانطور که ملاحظه میکنید دیگر خبری از آن مانتوی سفید گلی گلیِ نجمه خانم نیست که این خودش یک گذار تاریخی در دنیای چهره ها محسوب میگردد!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)کار هر کسی نیست که یتواند به صورت همزمان هم به مفهوم عمومیِ گذر زمان و گذشته و آینده گند بزند، هم به حالِ طرفداران دکتر وایت! واقعاً هنر میخواهد!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)یکی از نامزد های اصلی کسب عنوان “بی خود و بی جهت ترین عکس سال”. البته آنا نعمتی از این قبیل عکس ها کم ندارد.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)یکی دیگر از نامزد های عنوان بالا!
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)– سلام، خوبی داداش، کجایی؟
+ قربونت، هستم دیگه، خونه، چخبر، چی شده؟
– هیچی حوصله م یخورده سر رفته، میای یه سر پریم پاریس؟
+ اوکی، بذار جورابامو بپوشم، بریم.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)و بالاخره فرزند نارنین یکتا ناصر و منوچهر هادی به سلامتی به دنیا آمد و پدرش با این پست این خبر مبارک را اعلام کرد. تبریک بی پایان به این زوج هنرمند و خانواده های عزیزشان. امیدواریم مادر و فرزند هر دو در سلامت کامل باشند و قدم سوفیا کوچولو سرشار خیر و برکت برای این خانواده باشد.
تا فردا، یا حق.
جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

اخبار جنجالی بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (168)

اخبار جدید چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (167)

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان و ستاره ها در ایران (166)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)

جدیدترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (164)

اخبار جدید بازیگران و هنرمندان سرشناس ایران (163)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه