بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی. برخی از کارتون ها هستند که برای همه سنین مناسب می باشند و می توانند محتوای بسیار عالی داشته باشند تا درس زندگی به ما دهند. خیلی از کارتون هایی که جدیدا ساخته می شوند از بعضی لحاظ حتی بهتر از فیلم ها هستند. صحنه ها و شخصیت هایی که با دست نقاشی شده اند یا با کامپیوتر طراحی شده اند از آغاز تا پایان ماجرا چشم های ببینده ها را خیره می کند. بدونیم ۱۰ کارتون بی نهایت زیبا را معرفی کرده است که شما را غرق در دنیای سحرآمیز خواهد کرد. پس عقب بنشینید و از تماش ...

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

برخی از کارتون ها هستند که برای همه سنین مناسب می باشند و می توانند محتوای بسیار عالی داشته باشند تا درس زندگی به ما دهند. خیلی از کارتون هایی که جدیدا ساخته می شوند از بعضی لحاظ حتی بهتر از فیلم ها هستند. صحنه ها و شخصیت هایی که با دست نقاشی شده اند یا با کامپیوتر طراحی شده اند از آغاز تا پایان ماجرا چشم های ببینده ها را خیره می کند.

 

بدونیم ۱۰ کارتون بی نهایت زیبا را معرفی کرده است که شما را غرق در دنیای سحرآمیز خواهد کرد. پس عقب بنشینید و از تماشای کارتون مورد علاقه تان لذت ببرید.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

کوبو و دو تار ” Kubo and the Two Strings”

کوبو پسری جوان و وراث یک خانواده منحصر به فرد است. اما هنگامی که به طور کاملا تصادفی روحی از گذشته که تشنه انتقام است احضار می کند تنها دو تا از دوستانش به او کمک می کنند. تنها شانس کوبو برای زنده ماندن پیدا کردن زره ای افسانه است که زمانی پدرش که یک سامورایی افسانه ای بود استفاده می کرد. این کارتون ژاپنی با فلسفه عمیق و داستان تاثیر برانگیزش یک ماجرای فراموش نکردنی است.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

موآنا ” Moana”

موآنا دختر رئیس قبیله تصمیم می گیرد به سفری در سرتاسر اقیانوس آرام برود. او باید در این سفر که همراه یک مرد نیرومند به نام Maui از اقیانوس بگذرد، با هیولاهای ترسناک بجنگد و یک نفرین و طلسم قدیمی را بشکند. این داستان پرمفهوم و زیبا بیننده خود را ترغیب می کند هم اکنون به سفر بروند.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

شازده کوچولو ” The Little Prince”

دختر کوچکی به همراه مادرش که بسیار مراقب اوست زندگی می کند. تمام زندگی او با نظم و ترتیب برنامه ریزی شده است و هیچ وقتی برای دوستانش ندارد. اما زمانی که این دخترک با پیرمردی در همسایگی اش آشنا می شود و آن پیرمرد داستان شازده کوچولو را برایش تعریف می کند تغییر می کند. این داستان باعث می شود دوباره به همه چیز در زندگی تان فکر کنید.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

میون: نگهبان ماه ” Mune: Guardian of the Moon”

میون به طور غیر منتظره ای نگهبان ماه می شود. اما متاسفانه ماه را از دست می دهد و نگهبان سابق از ضعف های میون استفاده می کند و ماه را از او می دزدد. اکنون میون به همراه گلیم و سوهون به سفری مخاطره آمیز می روند. این کارتون غیر عادی با فضای جذاب و دنیای خیالی اش ارزش دیدن دارد.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

دایناسور خوب ” The Good Dinosaur”

طبق این داستان دایناسورها هرگز منقرض نمی شوند بلکه به شکل موجودات هوشمندی تکامل می یابند و روی زمین زندگی می کنند. انسان ها نیز در مراحل ابتدایی رشد و پیشرفت هستند. این داستان تاثیر برانگیز دوستی بین یک دایناسور و یک پسربچه می تواند بسیار الهام بخش باشد.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

کتاب زندگی ” The Book of Life”

کتاب زندگی یک داستان عاشقانه را که در روز مردگان مکزیک رخ داده است را بیان می کند. این داستان رمانتیک جذابیت های خاص خودش را دارد. این کارتون علاوه بر این که با موضوع مرگ در هم آمیخته است داستانی سرشار از عشق و خوش بینی است. کتاب زندگی به روح شما اجازه پرواز و احساس آرامش عمیق درونی می دهد.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

پورکو روسو ” Porco Rosso”

تمام کارتون هایی که توسط Hayao Miyazaki ساخته می شوند شاهکاری فراموش نشدنی هستند. این کارتون داستان خلبان باهوشی است که ناگهان تبدیل به خوک می شود اما هنوز شخصیت انسانی اش حفظ شده است.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

راز کلز ” The Secret of Kells”

برندان پسر یتیم دوازده ساله ای است که در صومعه ای در کنار راهبان زندگی می کند. زندگی او با دیدن “برادر آیدان” نگهدار کتاب های تصویری آشنا می شود. برادر آیدان او را با دنیای تصاویر و طراحی آشنا می کند و استعدادش را بیدار می کند. برندان در این راه با بزرگ ترین وحشت زندگی اش رو به رو می شود.

بهترین فیلم های کارتونی الهام بخش زندگی

در جستجوی دوری ” Finding Dory”

در جستجوی دوری دنباله داستان در جستجوی نمو می باشد. این بار مارلین و نمو در جستجوی دوستشان دوری هستند که مشکل فراموشی دارد. دوری تصمیم دارد مشکل فراموشی اش را رفع کند و خانواده اش را بیابد. این کارتون زیبا هم برای کودکان و هم برای بزرگ سالان مناسب است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه