بازی این سه فرد مشهور در یک فیلم. کلینت ایستوود در دنیای بازیگری و جاستین بیبر در دنیای خوانندگی و رونالدو در دنیای فوتبال,این سه قرار است در یک فیلم بازی کنند. بیبر در اینفیلمدر نقش فوتبالیستی جوان و آینده دار تیمش در لس آنجلس را به مقصد رئال ترک می کند. کلینت ایستوود هم نقش پدربزرگ او را داد. در این فیلم قرار است رونالدو در نقش خودش ظاهر شود. دو ستاره سینمای آمریکا در فیلم جدیدی همراه رونالدو ایفای نقش می‌کنند. کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال‌مادرید در فیلمی درباره تیمش کنار بزرگانی از ...

بازی این سه فرد مشهور در یک فیلم

بازی این سه فرد مشهور در یک فیلم

کلینت ایستوود در دنیای بازیگری و جاستین بیبر در دنیای خوانندگی و رونالدو در دنیای فوتبال,این سه قرار است در یک فیلم بازی کنند. بیبر در اینفیلمدر نقش فوتبالیستی جوان و آینده دار تیمش در لس آنجلس را به مقصد رئال ترک می کند. کلینت ایستوود هم نقش پدربزرگ او را داد. در این فیلم قرار است رونالدو در نقش خودش ظاهر شود.دو ستاره سینمای آمریکا در فیلم جدیدی همراه رونالدو ایفای نقش می‌کنند.

 

کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال‌مادرید در فیلمی درباره تیمش کنار بزرگانی از سینما هالیوود به نام‌های کلینت ایستوود و جاستین بیبر، خواننده- بازیگر مشهور به ایفای نقش می‌پردارد.بودجه این فیلم 100 میلیون دلار تخمین زده شده و ژانویه 2017 اکران می‌شود.

 

بیبر در این فیلم در نقش فوتبالیستی جوان و آینده دار تیمش در لس آنجلس را به مقصد رئال ترک می کند. کلینت ایستوود هم نقش پدربزرگ او را داد. در این فیلم قرار است رونالدو در نقش خودش ظاهر شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه