بازیگران و نزدیک شدن به مرگ در پشت صحنه. بسیاری از بازیگران هنگام ایفای نقش با حوادث گوناگونی مواجه شده اند که حتی آن ها را تا پای مرگ هم پیش برده است که جالب ترین آن ها را با هم مرور می کنیم. ساخت فیلم اصولا کار پر مخاطره ایست ،اما در این میان بعضی فیلمها تا جایی پیش می روند که ممکن است به قیمت جان بازیگران تمام شود. در این گزارش مروری بر چند بازیگر داریم که سر صحنه فیلمبرداری تا پای جان خود پیش رفته و بازگشتند. 1. دنیل دی لوییس. این هنر پیشه همیشه عادت دارد خودش را به خاطر نقشهایش به خطر ...

بازیگران و نزدیک شدن به مرگ در پشت صحنه

بازیگران و نزدیک شدن به مرگ در پشت صحنه

بسیاری از بازیگران هنگام ایفای نقش با حوادث گوناگونی مواجه شده اند که حتی آن ها را تا پای مرگ هم پیش برده است که جالب ترین آن ها را با هم مرور می کنیم. ساخت فیلم اصولا کار پر مخاطره ایست ،اما در این میان بعضی فیلمها تا جایی پیش می روند که ممکن است به قیمت جان بازیگران تمام شود.در این گزارش مروری بر چند بازیگر داریم که سر صحنه فیلمبرداری تا پای جان خود پیش رفته و بازگشتند.

 

1.دنیل دی لوییس

بازیگران و نزدیک شدن به مرگ در پشت صحنه

این هنر پیشه همیشه عادت دارد خودش را به خاطر نقشهایش به خطر بیاندازد اما سکانس نزاع دسته ‌جمعی فیلم «دار و دسته نیویورکی »در سرمای طاقت فرسا به دلیل نیاز به فعالیت فیزیکی شدید نزدیک بود به بروز عارضه قلبی برای این بازیگر منجر شود، اما خوشبختانه تیم پزشکی به موقع به داد«دی لوییس»رسید.

 

2. جنیفر لارنس

بازیگران و نزدیک شدن به مرگ در پشت صحنه

در هنگام فیلمبرداری از سکانسی مه‌آلود در فیلم «هانگِر گِیمز»، به علت خرابی ناگهانی دستگاه مه‌ساز ناگهان مقادیر زیادی دود به درون تونل دمیده شد و جنیفر لارنس در معرض خفگی ناشی از بخارات سم آلود قرار گرفت،اما قضیه در نهایت به خیر گذشت .

 

3. جوزف گوردون لِویت

بازیگران و نزدیک شدن به مرگ در پشت صحنه

این هنر پیشه پس از آنکه بازی در فیلمهای پرمخاطره ای چون«بتمن» و «جی آی جو»را با سر سلامت به پایان رساند در سکانس دوچرخه سواری،با سرعت 50کیلومتر در ساعت از فیلم«پریمیوم راش» پس از تصادف با یک تاکسی دچار آسیب جدی از ناحیه سر و شکستگی استخوان دست شد.

 

4. جکی چان

بازیگران و نزدیک شدن به مرگ در پشت صحنه

جکی چان معروف است به اینکه هرگز برای نقش خود از بدلکار استفاده نمی‌کند.در سکانسی از فیلم «زره خدایان»که در ایران با نام «شمشیر خدایان»شناخته می شود وی حین َسُر خوردن از شیب تند یک آسمانخراش شیشه ای و همچنین معلق ماندن از هلیکوپتر در حال پرواز چنان سقوطی کرد که جمجمه اش ترک برداشت

 

و به لطف جراحی مغز طلوع صبح فردا را دید.با آنکه این حادثه در اوایل دهه نود میلادی برایش رخ داد تا به امروز همچنان بدلکاری هایش را خودش انجام می دهد.

 

5. دونالد ساترلند

بازیگران و نزدیک شدن به مرگ در پشت صحنه

این هنرپیشه حین فیلمبرداری فیلم «قهرمانان کِلی»در سال 1968به دلیل ابتلا به مننژیت نخاعی به حالت کما رفته و به گفته خودش مرگ را به وضوح تجربه کرده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه