بازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند +عکس

بازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند مادر بودن جایگاه ویژه ای دارد و این جایگاه برای همه قابل احترام است. دراین میان مردم با توجه به علاقه شان به ستاره های سینما و تلویزیون دوست دارند بدانند که کدام بازیگر یا مجری مشهور ازدواج کرده، با چه فردی ازدواج کرده و آیا فرزندی دارد یا خیر؟!

 

این ها سوالاتی است که در ذهن خیلی از علاقه مندان به هنر نقش می بندد و برای همین است که به اخبار نشریات زرد علاقه زیادی نشان می دهند و در محافل و مراسم خانوادگی هم درباره زندگی خصوصی هنرمندان بحث می کنند. در این‌ مطلب اسامی ستاره هایی را که سال گذشته مادر شدند، در اختیارتان قرار می دهیم.

 

-ترانه علیدوستی و حنا خانم

اولین حضور علیدوستی در سینما سال 80 و با بازی در فیلم سینمایی «من ترانه 15 سال دارم» بود. حبیب رضایی برای انتخاب این نقش از بیش از 600 نفر تست گرفت و از بین همه آن ها، ترانه پذیرفته شد و به دلیل بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد. با آن که موقع بازی در فیلم من ترانه 15 سال دارم، نه ازدواج کرده بود و نه مادر شده بود، آن قدر نقش خود را خوب ایفا کرد که همه تحسینش کردند.خبر مادر شدن این ستاره کم حاشیه سینما آبان ماه سال گذشته منتشر شد. حنا نام دختر علیدوستی است.

 

بازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند +عکس

-خاله شادونه و رسانه ای شدن تولد فرزند

اواسط دی سال گذشته در حرکتی غیر قابل باور بینندگان صدا و سیما در کمال حیرت مشاهده کردند که تولد فرزند ملیکا زارعی ، مجری برنامه خاله شادونه، یکی از عناوین رسمی ترین اخبار صدا و سیما، یعنی بخش خبری 21 شد و محمدرضا حیاتی ، این خبر را اعلام کرد. البته در حالی که گفته شد خاله شادونه سومین فرزند خود را به دنیا آورده پس از چندی این موضوع تکذیب شد.

بازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند +عکس

-روناک یونسی و آقا مهرسام !

«مهرسام» پسر روناک یونسی و همسرش محسن میری، سال گذشته به دنیا آمد .به طور حتم بازی خوب یونسی را در سریال«رستگاران»به یاد دارید.او با بازی در این سریال، در نقش خجسته همسر احمد رضا تا حد یک ستاره مشهور شد. خبر مادرشدن این ستاره سینما و تلویزیون آذر سال گذشته در فضای مجازی به همراه عکس یونسی و همسر و فرزند تازه متولد شده اش منتشر شد.

بازیگران ایرانی که سال گذشته مادر شدند +عکس

خراسان

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه