اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171). آخرین عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی را می توانید در زیر ببینید که در اینستاگرام این ستاره ها به اشتراک گذاشته شده است. عکسی خارجکی و کلافه طور از پیمان جان معادی، بازیگر و کارگردان بین المللی و کاردرست سینمای کشورمان. نامزد شدن سریال “The Night Of” برای کسب عنوان بهترین سریال سال 2016 در جشنواره معتبر گلدن گلوب که پیمان یکی از بازیگران اصلی آن است باعث شده بیشتر از قبل به او افتخار کنیم. سریالِ “The Night Of” از شبکه معروف HBO پخش میشد ...

اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)

اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)

آخرین عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی را می توانید در زیر ببینید که در اینستاگرام این ستاره ها به اشتراک گذاشته شده است.

 

عکسی خارجکی و کلافه طور از پیمان جان معادی، بازیگر و کارگردان بین المللی و کاردرست سینمای کشورمان. نامزد شدن سریال “The Night Of” برای کسب عنوان بهترین سریال سال 2016 در جشنواره معتبر گلدن گلوب که پیمان یکی از بازیگران اصلی آن است باعث شده بیشتر از قبل به او افتخار کنیم. سریالِ “The Night Of” از شبکه معروف HBO پخش میشد و یکی از محبوب ترین سریال های امسال بود.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)سلفی رضا گلزار و “هم باند” هایش در فرودگاه کیش. باندِ رضا گلزار و دوستانش ارتباطی به ابزارِ پانسمان و یا ضبطِ صوت ندارد و یک باند موسیقی است. اسمش هم “رضازار” است.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)عکس یادگاری فرشته کریمی ستاره فوتسال کشورمان در کنار محمد علیزاده پس از تماشای کنسرت اخیرش در تهران. شاید باورش برایتان سخت باشد، ولی محمد علیزاده هم برای اجرای کنسرت هایش لباس مخصوص و از پیش طراحی شده می پوشد!

 

مثلاً همین ردای بدون دکمه ی ژنرال دوگل که یک طرفش با آب داغ شسته شده و طرف دیگرش با آب یخ، حاصل تلاش ستودنی گروه طراحی لباس جناب علیزاده است و همینجوری الکی بر قامت ایشان فرو نرفته!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)…. الهی عکسامون نصفشون کم نشه!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)حافظ ناظری پس از سال ها حفظ کردنِ ظاهر و آبروداری بالاخره کم آورد و ذات خودش را لو داد! او یک تتلیتی است!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)عکسی جالب از کودکی های برادران هنرمند کیایی، مصطفیِ عزیز و محسن جان که با پوششی حداقلی و منقش به عکس تام و جری در عکس حاضر شده است.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)سارا منجزی، علی انصاریان و بهاره رهنما در حاشیه کنسرت محمد علیزاده.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)هر گاه متوجه شدید که یکی از عزیزانِ “نچرال فِیس” پس از مدت ها غیبت و عکس نگذاشتن به اینستاگرام بازگشته و عکسی با این زاویه از خود به اشتراک گذاشته است، با دقت بیشتری او را ورانداز کنید، حتما دست به تغییری زده است.
کیمیا جان، دماغِ نو مبارک!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)یعنی زن و بچه ی ژاوی آنقدر عکس در کنار او ندارند که مرتضی پورعلی گنجی در اینستاگرامش دارد! جنبه هم تیمی شدن با ستاره های نیمه خاموش در یک لیگ درجه چندم آسیایی را هم نداریم!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)سلفی رامین ناصرنصیر و رفقیش در حال لواسانگردی، در کنار کپشنی که عالم متون عاشقانه را دچار تحول عظیمی کرده است. علی الخصوص وقتی اول متن را میخوانی و سپس به چهره رامین در عکس نگاه میکنی!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)الناز حبیبی با این عکس تولد خواهر عزیزش را تبریک گفت. تبریک بی پایان به الناز و خواهر محترم.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)بیتا سحرخیز به همراه گروه تشریفات و اسکورت ویژه اش در مسیر رفتن به لوکیشن سریال “ماه و پلنگ”.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)امیر جان اینچنین از مشهد یهویی میروی ژنو، از درون تَرَک نخوری یک موقع؟!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)سلفی بهرام رادان و برادر عزیزش که پس از مدت ها در خاک وطن حضور یافته اند و از این حجم دایورت های شما بسیار شگفت زده اند! به فرزندان خود بیاموزیم که هر چیزی ارزش دایورت ندارد!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)ماهیت و وجود برخی عزیزان، تفسیر این دو حرف است:
“من سلفی میگیرم، پس هستم.”
“من هستم، پس سلفی میگیرم.”
در همین حد تباه.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)ای کاش کسی در آن حوالی بود و به عزیزان میگفت که تعداد علامت تعجب های یک متن هیچ اثری در تاثیر گذاری و هنری شدن آن جمله ندارد!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171) هم قباد مو مشکیه، هم شهرزاد. معلوم نیست بچه به این بوری به کدومشون کشیده! (سبزی های پاک شده را درون سبد میریزد)
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)کامنت عجیب یک هموطن زیر پست فرهاد اصلانی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این عزیزمان یا فرهاد و همه را سرکار گذاشته، یا اینکه انتظارات سورئالی از به تصویر کشدن وقایع تاریخی دارد!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)محسن تنابنده و همسر عزیزش در یک قاب صمیمی. محسن جان از قدیم گفته اند که لباس مشکی و تیره آدم را لاغر تر نشان میدهد، ببین در چه مرحله ای هستی که این تکنیک هم بی اثر شده! با این اوصاف در پایتخت بعدی باید در وزن +120 روی تشک بروی.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)“خب که چی؟” عبارتی بسیار متدوال و به جا، پس از تماشای برخی پست هاست. مثلا همین پستِ سحر جعفری جوزانی.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)گالری گردیِ سام درخشانی و همسر جان در شمال شهر.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)رضا بهبودی، یکی از خوب های تئاتر که اخیرا حضورش در سینما هم پررنگ شده، در مراسم اکران خصوصی جدید ترین فیلم سینمایی اش، یعنی “یک روز طولانی” که به طور قطع در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شده است. رضا در فیلم “لانتوری” ساخته رضا درمیشیان هم بازی کرده بود.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)عکس خندان محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری، زوج پیشکسوت و عزیزِ سینما که امیدواریم همواره سلامت باشند.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)انتظارمان از کسی که این همه را تا چابهار رفته، گرفتن عکس هایی جادویی از طبیعت و زیبایی ها منحصر به فرد این سرزمین است. در بدترین حالت گرفتن عکس در کنار تمساح های پوزه کوتاه! از این عکس ها در همین تهران هم که میشد گرفت و آپلود کرد.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)وقتی الهه خانم رضایی از این عکس های کریسمسی و جلف میگذارد دیگر با چه رویی به بقیه عزیزان گیر بدهیم؟! چرا کار ما را انقدر سخت میکنید؟!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)حمید سوریان و رفقایش در یک سفره خانه سنتی نشسته اند و منتظر رسیدن چای و نبات و پاستیل و آلبالو خشک و سایر موارد هستند. سایر مواردی با طعم پرتقال خامه.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)سحر جان حتماً تا حالا شباهنگام حین استحمام برق خانه تان نرفته که لبخند و خنده را کلاً فراموش کنی!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)عکس جالب مهراوه شریفی نیا و همکاران عزیزش در پشت صحنه کار جدیدشان.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)کمیل جان قاسمی قهرمان ساروی کشتی کشورمان در کنار خانواده عزیزش در یک رستوران.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)سعید عزت اللهی هم وارد دنیای مدلینگ شد. زندگی حرفه ایِ یک فوتبالیست حرفه ای، پر از موقعیت های حرفه ای و بیزنس های حرفه ای است که چنین مواردی در این بین، اتفاقی کاملاً رایج و حرفه ای است! (همین الآن خبر رسید که رکورد استفاده از کلمه حرفه ای در یک جمله با موفقیت شکسته شد. تبریک هموطن!)

اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده، بدان حتماً قمیشی پلی کرده.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)شیوا خنیاگر، یکی از چهره های حاضر در نمایشگاه “پدر سگ ها”، با بنری که خودتان ملاحظه میکنید و نیازی به توضیح ندارد. در اینکه کلمه سگ خودش به تنهایی فحش نیست هیچ شکی وجود ندارد، این چیزی که این کلمه را تبدیل به فحش میکند، موقعیت زمانی و مکانی ایرادِ آن و صد البته لحن

 

و حالتِ روحی گوینده ی محترم است! البته عواملی نظیر پیشوند و پسوند هایی که این کلمه به همراه دارد هم در این امر بسیار مؤثرند. وگرنه ما کاملاً قبول داریم که سگ فحش نیست و یک حیوان است!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)نام: تینا آخوند تبار
پیشه: چند سال پیش یکی دو سکانس فیلم بازی کرده بود، ولی چند سالی است که رابط بین باشگاه انقلاب و اینستاگرام است.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)پست زیبا و پر از مهرِ آرزو افشار و دختر نازنینش در یک جایی که نمیدانیم کجاست.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)هنرمندی که اختیارش را به دست دخترش بدهد حقش است با چنین عکس های مسخره ای زیر سوال برود!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)فرزاد فرزین برای یاحا کاشانی همان نقشی را ایفا می کند که ژاوی برای مرتضی پورعلی گنجی دارد! شاید از آن هم شدید تر!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)نه اینجا آزمایشگاه شیمی است و نه این عزیزان دانشمند، بلکه اینجا یکی از کافه های تهران است و این عزیزان هم چهره های سینما و تلویزیون ما هستند!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)یک دیدارِ دوستانه و تمام شیرازی در پشت صحنه تئاتر “می سی سی پی نشسته میمیرد”. سجاد افشاریان و علی زند وکیلیِ نازنین.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)متاسفانه نرمی و لطافت از مطلبمان رخت بسته است. بیایید کمی نرم و تلطیفش کنیم.
ای جانم!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)مهرداد جان خیالت راحت، ما نه شما را ارزیابی میکنیم، نه قضاوت! خودت را خیلی درگیر این افکار نکن، چون اصلاً در این سطحی که خیال میکنی، مهم نیستی!
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)سلفی خوش حس و حالِ سامان جان احتشامی، موزیسین و پیانیست چیره دست کشورمان در کنار همسر عزیزش که امیدواریم همیشه خوشبخت و شاد باشند.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)سلفی عالیِ شبنم مقدمی و پانته آ پناهی ها، با گریم های منحصر به فردی که در فیلم سینمایی “نفس” ساخته نرگس آبیار داشتند. هنرنمایی بی نقص و هنرمندانه این دو عزیز در فیلم نفس، دلیلی لازم و کافی برای رفتن به سینما و دیدن این فیلم است. مطمئناً از دیدن نفس پشیمان نخواهید شد.
اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)

 

مطالب مرتبط :

خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)

جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)

اخبار جنجالی بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (168)

اخبار جدید چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (167)

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان و ستاره ها در ایران (166)

آخرین اخبار چهره ها و هنرمندان معروف ایران (165)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه