اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183). برای شما آخرین تصاویر دیدنی و جالب بازیگران و افراد مشهور ایرانی را داریم که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند و ما هم منتخب آن ها را در زیر به نمایش گذاشته ایم. اولین پست این شماره، بدون شک عجیب ترین و سوال برانگیز ترینِ آن هم هست! یعنی چه اتفاقی افتاده و چه بلایی بر سر الناز آمده که اینگونه مبهوت و خیره به داشبورد شده و اینگونه از اعتماد به سینما پشیمان است؟! الناز جان شما هر چه که داری و نداری بدون شک از همین سینمای زپرتی داری، نباید بخاطر ...

اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)

اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)

برای شما آخرین تصاویر دیدنی و جالب بازیگران و افراد مشهور ایرانی را داریم که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند و ما هم منتخب آن ها را در زیر به نمایش گذاشته ایم.

 

اولین پست این شماره، بدون شک عجیب ترین و سوال برانگیز ترینِ آن هم هست! یعنی چه اتفاقی افتاده و چه بلایی بر سر الناز آمده که اینگونه مبهوت و خیره به داشبورد شده و اینگونه از اعتماد به سینما پشیمان است؟! الناز جان شما هر چه که داری و نداری بدون شک از همین سینمای زپرتی داری، نباید بخاطر یک بگو مگو و کانتکتِ خاله زنکی از ریشه همه چیز را بزنی!

اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)

خاطره بازیِ اتوبوسیِ آرش نوذری با این عکس قدیمی در کنار بیژن بنفشه خواه و دوست عزیزشان در مسیر گرگان. بیست و سه سال از زمالن ثبت این عکس گذشته، این یعنی بیژن و آرش را باید یواش یواش پیشکسوتِ بازیگری بدانیم.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)نیاز به دیده شدن و تاییدِ جمعی، یک اپیدمیِ رایج بین بسیاری از چهره هاست. همان هایی که توهم مهم بودنِ خود و همه جزئیات و کلیات زندگی خود را دارند و الف تا ی آن را به اشتراک میگذارند، صرفاً بخاطر لایک و کامنت و همان دیده شدن و تایید جمعی. ای کاش میشد این توانایی را در خودمان بوجود بیاوریم و این افراد را به صورت مجازی معروف نکنیم و بگذاریم خودشان با هنرشان دیده شوند، نه با این مسخره بازی های اینستاگرامی.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)ابراز رضایت و خشنودی هدیه تهرانی از سرپناهی که برای گورخواب ها درنظر گرفته شده است. هدیه سالیان متمادی است که دغد��ه اجتماع و مردم را دارد و پیش قراول فعالیت های خیرخواهانه و مدنی است.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)سلفیِ “ماذا هذا فازاً؟” و بدون توضیح از محسن چاوشی.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)نیلوفر شهیدی و سیما خضر آبادی، دو بازیگر درجه چند سینما و تلویزیون پس از یک روز سخت کاری (!) این عکس را گرفته اند. در کنار توضیحاتی مهم درباره حجم فیزیکیِ سیما خانم. سیما جان ما تا عکسی از شما و مقدار وزنتان روی ترازوی دیجیتالی نبینیم، قانع نمی شویم! موضوع ساده ای نیست که میخواهی همینجوری از کنارش ساده بگذریم!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)سیاوش جان در این عکس هیچ هوارووووو یی قابل تشخیص نیست، فقط جوش های پیشانی و برقِ لیمینتِ دندانت را میتوانیم تماشا کنیم!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)سلفی امیر جدیدی و دوستانِ ورزشکارش. امیر جان به جای ما از رفیقت خواهش کن یک چیزی بپوشد، ما هیکلش را قبول داریم، راضی نیستیم بخاطر ما کارش به دیالیز بکشد!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)سردار، هوای سرداریِ خود را بِدار! سردار فوتبال باش و نگذار حواشی سردارت شوند. نگرانت هستیم!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)وقتی دوستت آتلیه هنری داشته باشد، برای عکس سه در چهار پرسنلی هم باید از وی استفاده بهینه بکنی. آزاده مهدیزاده این موضوع را خوب میداند!هر کسی بتواند یک عکس غیرآتلیه ای از آزاده به ما نشان دهد… هیچی دیگر، نشان داده و ازش تشکر میکنیم!اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)یک گندم دیگر به مجمع گندم های فسقلیِ دنیای چهره ها اضافه شد. تبریک به فقیهه سلطانی و همسر عزیزش. امیدواریم قدمش خیر و مبارک باشد.اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)… یا هم در کنار مانی حقیقی.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)پوریا حیدری در کنسرت یکی از دوستان بابک جهانبخش را دید که این عکس یادگاری را در کنار او گرفت و در کپشن طوری وانمود کرد که مثلاً با هم رفاقت دیرینه ای دارند.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)سلفیِ نیکی نصیریان، کوچولوی دوست داشتنی سریال “بزنگاه” که ماشاالله برای خود خانمی شده. هنوز هم نمیخواهید قبول کنید که پیر شده ایم؟!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)نیوشا خانم ضیغمی، شب گذشته، در مراسم اکران خصوصی فیلم تجاری “ما همه گناهکاریم” ساخته حسن ناظر. خداوند گناهانشان را ببخشد.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)سلفی بازیِ رضا توکلی، شاهرخ استخری و امیرمحمد زند در یک دورهمی هنری. با وجود اقدامات درمانی بسیار، پیشرفت بخصوصی در روند درمان رضا توکلی دیده نمیشود. او گرفتار سندرم نادر “نیشِ همیشه باز” است.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)الهام حمیدی هم در اکران خصوصی فیلم “ما همه گناهکاریم” حضور داشت. در کنار یک دسته گل واقعاً زیبا.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)و زیبا خانم بروفه، بازیگر کم کار سینما و تلویزیون در همین مراسم.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)هادی ساعی در کنار ماری، اویی و هیوبو، سه شخصیت ماندگار تاریخ شرق آسیا.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)حسین رفیعی با رفتن به اسکی با این کلاه و جلیقه و شلوار چنان ضربه ای به دنیای لاکچریِ شاخ ها و ریچ کیدزهای تهران زد که نادر به هند نزد!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)شعار اصلی چهره ها: سلفی میگرم و کرده خود دلشادم، بنده ی اینستاگرامم و از هر دو جهان آزادم.(عذرخواهی بابت به لرزه انداختن استخوان های حضرت حافظ در گور)
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)واقعا دل بزرگی میخواهد به جان خریدنِ این حجم از “کوفتت بشه” و “تو گلوت بمونه ایشالا” بخاطر پست اینستاگرام!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)کاملاً مشخص است که شراره رخام در این سلفی نهایت تلاش خود را کرده که ساده و غیر تصنعی باشد، ولی خب همیشه تلاش کردن کافی نیست، گاهی باید ریسِت فکتوری کرد!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)عکس یادگاری بازیگران و عوامل فیلم سینمای “ماجرای نیمروز” در روزهای پایانی این پروژه سینمایی، به کارگردانی محمدحسین مهدویانِ جوان. با حضور احمد مهرانفر، هادی حجازی فر، جواد عزتی و سایر عزیزان. گویا معیار اصلی تهیه کننده و کارگردان برای گزینش همکار در این پروژه، جنسیت فرد بوده است! همانطور که میبینید بزرگترین اجتماع سبیل های سینما در پشت صحنه این فیلم رقم خورده است!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)افشین هاشمی، شبنم مقدمی و رضا مرتضوی (آهنگسازِ خوب سینما) در حاشیه یک کافه نشینی پیش بینی نشده. همان طور که نمی دانید اکثر کافه نشینی ها از یک ماه قبل توسط واحد تخصصی”کافه شناسی” پیش بینی و زمانشان تخمین زده می شوند!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)ورزش دشمن اعتیاد است و اعتیاد دشمن سلامتی، لذا طبق فرضیه مشهور “جیم خ”، ورزش، دشمن سلامتی است. ممنون از وحید هاشیمان که در این عکس نقش بیلبوردهای شهرداری کنار اتوبان را ایفا کرده است.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)سلفی کارت پستالیِ الهام جعفرنژاد در شمالِ زیبا.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)حمید فرخ نژاد از قطعی شدن حضور “خوب، بد، جلف” اولین ساخته پیمان قاسمخانی در جشنواره فیلم فجر خبر داد. نام پیمان به عنوان کارگردان این فیلم، آن را به یکی از فیلم هایی تبدیل کرده که منتظر اکران و دیدن آن هستیم.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)البته به جز ته دیگ سیب زمینی.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)ملیکا شریفی نیا، نعیمه نظام دوست، سارا خوئینی ها و بهنوش بختیاری در نمایی از مجموعه “محله گل و بلبل”. بعد میگویند که چرا کودکان جذب بِن تِن و باربی میشوند. واقعاً این چه جذابیتی میتواند برای یک کودک در سال 2017 داشته باشد؟! مخصوصاً هیولاهای امروزی!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)رضا صادقی و دوستِ جدیدش. از این به بعد شاهد حضور پر رنگ ترومپیت در آهنگ های عمو رضا خواهیم بود. هر چی باشد کلی پولش را داده!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)ایرج نوذری و هوادارانش در باغ فردوس. ایرج جان هنگام عکس گرفتن با هواداران به دو نکته اهمیت بده تا گرفتار کمیته انظباطی و کمیته اخلاق نشوی! اولی زاویه افق دید بدن که روش تنظیم آن را میتوانی در جزوه های آنلاین دکتر جدیدی پیدا کنی و بخوانی، نکته ی دوم، رعایت اصل مهم و اساسی “یک گوسفند فاصله” با برخی هواداران است. بخاطر خودت میگوییم که بعداً برایت شر نشود.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)– ها ها بالاخره گرفتمش! لامصب تا صبح نذاشته بخوابم!
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)– بابا… بازم سِلفی؟ مگه نگفتی اون آخریش بود؟!
+ این یکی آخریه دیگه واقعا.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)شبنم قلیخانی در یک تلویزیون اینترنتی مصاحبه ای کرده و در گوشه ای از آن یک جمله گفته که یکی از بازیگران تلویزیون صورتش عملی بود. همین موضوع باعث شده شیوا طاهری که کارنامه اش در چند سکانس از سریال ��ی در و پیکرِ “گذر از رنجها” خلاصه میشود، این صحبت ها را به خودش گرفته

 

و اینگونه با کشیدن پای بریژیت باردوی در حال احتضار (بر اساس خبری که روز 27 دسامبر در روزنامه دیلی میل منتشر شده بود که حالش خوب نیست) از پاریس به تهران، جواب شبنم را داده. بار دیگر به توضیحات عکس سوم همین مطلب ارجاعتان میدهم.

 

در ضمن شیوا جان کلمه ی “قوس قزح”، عربیِ واژه رنگین کمان است و هیچ ارتباطی به آن چیزی که مد نظر شماست، ندارد. #اطلاعات_عمومیِ_خانمِ_بازیگرِ_نچرال
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)تیر خلاص زهره حمیدی و مینا نوروزی بر تن من و همه ی امیدواران به این که عکس های کریسمسی تمام شده اند.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)چه عکس سنگینی. خوش و بش اساتید بنام موسیقی ایران، استاد احمد پژمان و استاد شهرداد روحانی در حاشیه اجرای اخیر ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)سلفی نیما مسیحا و همسرش درون ماشین. نیما و همسر جان برای متولدین دهه شصت و اوایل هفتاد چهره ای کاملاً نوستالژیک به حساب می آیند! دلیلش را خودمان خوب میدانیم :))
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)ماهایا پطورسیان و تولد و عکس کودکی هایش و خوددرگیری های مختصِ روز تولد. پس از عرض تبریک، او را به حال خود رها میکنیم.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)عکس یادگاری جواد نکونام و عادل فردوسی پور در حاشیه مصاحبه شب گذشته برنامه نود با کاپتان نکو. مطلب امروز هم به پایان رسید، تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.
اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی مشهور ایران (182)

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)

آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)

خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه