اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام. آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های سرشناس خارجی را که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند می توانید در زیر مشاهده نمایید. «رایان گاسلینگ» با این کت و شلوار از برند «گوچی» و در نهایت خوش تیپی در مراسم صنف هنرپیشگان سینما (SAG) 2017 شرکت کرد. «جاستین تیمبرلیک» در حال تبلیغ آبمیوه های شرکتی که خودش از سرمایه گذاران آن است. «سلنا گومز» و «د ویکند» در یک تعطیلات رمانتیک در ایتالیا که در آن یک لحظه هم از دست دوربین های خبرنگاران راحت نبودند. «تیلور ...

اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام

اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام

آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های سرشناس خارجی را که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند می توانید در زیر مشاهده نمایید.

 

«رایان گاسلینگ» با این کت و شلوار از برند «گوچی» و در نهایت خوش تیپی در مراسم صنف هنرپیشگان سینما (SAG) 2017 شرکت کرد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«جاستین تیمبرلیک» در حال تبلیغ آبمیوه های شرکتی که خودش از سرمایه گذاران آن است.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«سلنا گومز» و «د ویکند» در یک تعطیلات رمانتیک در ایتالیا که در آن یک لحظه هم از دست دوربین های خبرنگاران راحت نبودند.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«تیلور سوییفت» تولد «لیدلی دونالدسو» مدل انگلیسی را با این عکس تبریک گفت.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«زین مالیک» در صحنه ای از موزیک ویدیوی تازه منتشر شده آهنگ «I don’t wanna live forever».
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگراممیکی موس شدن برای کسی با جذبه «تام هاردی» درست مثل میکی موس شدن پرویز خودمان است.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرامعکس «برونو مارس» برای مجله «لاتینا»؛ هر چند برونو به اشتباه احساس می کند مایکل جکسون زمان است، اما زیبایی صدا و هنر اجرایش را نمی توان نادیده گرفت.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«جیمی دورنان» روز یکشنبه برای اولین بار با مدل موی جدیدش در فرودگاه لوس آنجلس دیده شد. او با کچل کردن موهایش بسیاری از هوادارانش را دلخور و حتی عصبانی کرده است.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«سلما هایک» در جشنواره فیلم ساندنس، با این عینک و مدل مو و لباس هایی که انتخاب کرده است کمی مسن تر از همیشه به نظر می رسد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«ریحانا» در کنار کودکانی که به نظر او قهرمانان واقعی این دنیا هستند.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«شیا لوبوف» به خاطر پخش برنامه زنده علیه ترامپ دستگیر شد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«کاترین هیگل» و «جاش کلی» بالاخره عکس پسر کوچولویشان را با هوادارانشان به اشتراک گذاشتند. این پسر دوست داشتنی پس از دو کودک دیگری که از کره و آمریکا به فرزندی پذیرفته بودند، سومین فرزند آنهاست.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«میسی ویلیامز» همراه با عروسکی که قرار است صدایش را به او قرض بدهد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«میگیل هاوسمن» در حال خوش و بش کردن با هوادارانش در فرش قرمز مراسم صنف بازیگران سینما (SAG).
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«جان کراسینسکی» در مراسم صنف بازیگران سینما همسرش، «امیلی بلانت» را که برای بازی در فیلم «دختری در قطار» نامزد دریافت جایزه بهترین هنرپیشه زن شده بود، با غرور و افتخار همراهی کرد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرامپلنگ، پلنگ، پلنگ، پلنگ، «سوفیا ورگارا» خیلی پلنگ است!
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام
این هم یک عکس گروهی از «ایان سامرهلدر»، «پال ویسلی» و «کندیس کینگ»، تقدیم به طرفداران سریال «خاطرات خون آشام».
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام
«جرد لتو» کلاه های این مدلی را که سرش می گذارد تمام شیطنت قیافه اش محو می شود، در حدی که آدم دلش برایش می سوزد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«جیمز فرانکو» در میان معترضان به فرمان ترامپ در رابطه با ممنوعیت ورود مردم هفت کشور مسلمان به آمریکا.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«جرمی رنر» در یک فوتوشوت به مناسبت اکران فیلم جدیدش «Wind River» در جشنواره فیلم ساندنس.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«کیتی پری» هم وارد دنیای مد شده و یک برند تولید کفش به نام خودش را راه اندازی کرده است که از نیمه های فوریه شروع به کار خواهد کرد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگراماین هم از عکس جناب آقای «کیت هرینگتون» برای آنهایی که دلشان برای او حسابی تنگ شده و دارند روزهای باقی مانده تا شروع فصل جدید «بازی تاج و تخت» را می شمارند.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگراماین روزها شایعاتی مبنی بر مسلمان شدن «لیندسی لوهان» در اینترنت منتشر شده بود که هنوز از طرف خود لیندسی تایید و یا رد نشده است. او تمام عکس های قبلی خود در اینستاگرام را پاک کرده و عکس های جدیدش هنوز بی حجاب و همگی در ترکیه و بیشتر در جوار رئیس جمهور ترکیه «رجب طیب اردوغان» هستند.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«ترزا پالمر» در مراسم جایزه صنف تهیه کنندگان نماینده فیلم «ستیغ اره ای» بود.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«اکتاویا اسپنسر» در مراسم جایزه صنف تهیه کنندگان، به نمایندگی از عوامل فیلم «ارقام پنهان» شرکت کرد. او پیش از نیز در فیلم «خدمتکار» بازی فوق العاده ای ارائه داده بود که حتما با پای شکلاتی که درست کرده بود در ذهنتان باقی مانده است.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«وایولا دیویس» که این روزها با بردن جایزه گلدن گلوب و جایزه صنف هنرپیشگان سینما در سال 2017 بیش از قبل شناخته شده است، تولد «اوپرا وینفری» را تبریک گفت.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرامفکر می کنید مرد جوانی که کنار «جیمز مارسدن» ایستاده است چه نسبتی با او داشته باشد؟ او جک مارسدن پسر 15 ساله جیمز است که با کمی دقت می شود به شباهت بسیاری که بین آنها وجود دارد پی برد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«هیلاری داف» از آرایشگرهایش برای این که او را برای شرکت در مراسم صنف هنرپیشگان سینما خوشگل کرده اند تشکر کرد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«سیه را» که بارداری نتوانسته در هیچ زمینه ای برایش ایجاد محدودیت کند، اعلام کرد که با کمپانی «برادران وارنر» قرارداد بسته و از این به بعد آلبوم هایش توسط این شرکت منتشر خواهند شد.اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«ریس ویترسپون» هم تولد «اوپرا وینفری»، این غول دنیای رسانه (البته منظور ما فقط درت و توانایی های اوپرا است و هیچ کاری به ابعاد فیزیکی خودش نداریم) را تبریک گفت.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«کریستن دانست» با این حلقه جواهری که به دست دارد باعث شد شایعاتی مبنی بر این که او و «جس پلمونس» به طور مخفیانه ازدواج کرده اند منتشر شود.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«دایانه کروگر» در میان معترضان به محدودیت ورود مسلمانان به آمریکا و ساخت دیوار مکزیک.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«اسکارلت جوهانسون» پس از کمتر از سه سال زندگی مشترک از همسر فرانسوی اش جدا شد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«کیلی کوئوکو» و «کارل کوک» در حال انجام ورزش مورد علاقه کیلی.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«کریس رونالدو» از هوادارانش دعوت کرد برای روز ولنتاین پتوی مارک کریس رونالدو به عشقشان هدیه بدهند؛ به احتمال زیاد آقایان از این ایده زیاد خوششان نخواهد آمد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرامقبول دارید «نیمار» وقت هایی که کلاه می گذارد و موهایش معلوم نیست خیلی جذاب تر می شود؟
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«جرارد پیکه» در انتظار یکی از دوست هایش خودش را با این عینک جدیدش استتار کرده است، البته گویا کمی هدف تبلیغاتی هم به طور نیمه نامحسوس داشته است.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«فاهریه اوجن» چند عکس از دسته گلی که نامزدش «بوراک اوزچیویت» برای او فرستاده بود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و کلی هم قربان صدقه اش رفت.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«کادیر دوئولو» اعلام کرد که قسمت آخر سریال محبوب «دوست داشتن را برایم تعریف کن» این هفته پخش خواهد شد. این سریال خیلی زودتر از زمان برنامه ریزی شده و به دلیل پایین آمدن ریتینگ آن به دنبال تغییر روز و ساعت پخش، پایان یافت.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«هازار ارگوچلو» در کنار دوستان دوره دبیرستان.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگراموقتی زیر پاهای «مورات دالکیلیچ» در انتظار دوستش علف سبز می شود و به قول خودش از انتظار هلاااک می شود.

اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«بوراک اوزچیویت» در حاشیه فیلم برداری سریالی که این روزها در آن مشغول ایفای نقش است.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«پارک سئو جون» با تیری در قلبش در کمال خونسردی و بدون درد و خونریزی آب می خورد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگراماصلا به شلوار «تی. او.پی» گیر ندهید که اگر یک نگاه به اطرافتان بیندازید می بینید پر است از این شلوارهای آب رفته!
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرامبهتر است در مورد عکس «تای یانگ» هیچ توضیحی ندهیم.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«کریس» در حال گذراندن یک تعطیلات کاملا آفتابی
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«لی جون کی» در برگزاری جشن های سال جدید.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«آجای دوگان» که چند سال اخیر به نسبت قبل کم کار تر شده است اعلام کرد که قصد بازنشستگی ندارد.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«دیپیکا پادوکونه»، چهره تبلیغاتی برند «LOWEVE».
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«مدوری دیکسیت» از جمله ستاره های هندی است که قرار است اولین مراسم جوایز اسکار هند را برگزار کنند.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«هریتیک روشن» و «یامی گوتام»، همبازی اش در فیلم «Kaabil» در برنامه تلویزیونی «سلمان خان».
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«شاهد کاپور» در حال وقت گذراندن در حیاط پشتی، در مورد نمایش دادن عضلاتش هم که دیگر هیچی نگوییم، که ظاهرا هر کاری می کند تنها به این قصد است.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام«شاهرخ خان» با کمی فاصله از انبوه هوادارانی که برای دیدن او جمع شده اند.
اخبار چهره ها و ستاره های مشهور جهان در اینستاگرام

 

مطالب مرتبط :

اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی

خبرهای داغ هالیوود و ستاره های مشهور جهان

اخبار داغ بازیگران هالیوود و چهره های معروف دنیا

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

اخبار چهره های اینستاگرامی ستاره های خارجی

عکسهای داغ ستاره های خوش اندام و زیبای خارجی

اخبار داغ هالیوود و سوپر استارهای مشهور جهان

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه