اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205). آخرین عکس های بازیگران و چهره های معروف ایرانی را به همراه تصاویر جشنواره فیلم فجر در زیر می توانید مشاهده نمایید و لذت ببرید. شروعی خواستنی با این عکس زیبا از دخترانگیِ باران کوثری بر گونه پدر عزیزش در حاشیه نشست خبری فیلم “سد معبر”. غلام کویتی پور، خواننده اصیل و حماسه خوان بی تکرار موسیقی کشورمان در فرش قرمز فیلم “ویلایی ها” در پردیس ملت. جناب کویتی پور در تیتراژ این فیلم، “یاران چه غریبانه” ی محبوب خود را بازخوانی کرده اند. مصطفی زما ...

اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

آخرین عکس های بازیگران و چهره های معروف ایرانی را به همراه تصاویر جشنواره فیلم فجر در زیر می توانید مشاهده نمایید و لذت ببرید.

 

شروعی خواستنی با این عکس زیبا از دخترانگیِ باران کوثری بر گونه پدر عزیزش در حاشیه نشست خبری فیلم “سد معبر”.

اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

غلام کویتی پور، خواننده اصیل و حماسه خوان بی تکرار موسیقی کشورمان در فرش قرمز فیلم “ویلایی ها” در پردیس ملت. جناب کویتی پور در تیتراژ این فیلم، “یاران چه غریبانه” ی محبوب خود را بازخوانی کرده اند.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

مصطفی زمانی و افسانه کمالی در نشست خبری فیلم “یک روز بخصوص” ساخته همایون اسعدیان، یکی دیگر از فیلم های متوسط جشنواره.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

الناز شاکردوست در نشست خبری “خفه گی” حاضر شد تا عنان از کف عکاس ها برود و اینستاگرام برای ساعاتی به “النازگرام” تبدیل شود. دردسر های چهره ی خوب و فتوژنیک یک بازیگر چیزی جز این نیست.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)ای کاش یک اسنایپر بودم، در ساختمانی بلند در حوالی اتوبان نیایش.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سهراب جان پورناظری، خالق موسیقی متن فیلم “رگ خواب” در نشست خبری این فیلم. فیلمی که به احتمال خیلی زیاد سیمرغ موسیقی را خواهد گرفت.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)پدرام کریمی و همسر جان در حاشیه روز هشتم جشنواره.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سام قریبیان، شبنم قلیخانی، مهران رنجبر و سایر عزیزان در فودکورت برج میلاد، به بهانه جشنواره فیلم فجر.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)صالح میرزاآقایی، بازیگر خوب و با اخلاق سینما و تلویزیون در کاخ جشنواره.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)حشن شکوهی و همسر جان هم بی نصیب از این جشن بزرگ سینمایی نماندند.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)نگار جواهریان در پردیس ملت، با آثاری که نشان میداد از چهار شب پیش تا دیشب به موها آب نزده تا پول آرایشگاه حیف نشود.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)و خداوند همیشه خوب در و تخته را با هم جور میکند.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)گویا حمیدرضا آذرنگ اشتباهی به جای شال گردن، چادر مجلسی خاله اش را دورگردن انداخته است.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)مهرداد جان داداچ اشتباه اومدی! جشنواره فیلم کوبا هنوز شروع نشده و در ایران نیست!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)و زوایای جدیدی که رامبد از شایستگی های خود به نمایش گذاشت!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)رعنا آزادی ور در شب هشتم جشنواره. نمیدانم چه دردی است که کل مو در زیر شال جای میگیرد اما آن دو تکه، نه!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)مهوش وقاری و زهره حمیدی در کاخ جشنواره. در لحظه ای که تمامی عکاس ها و دوربین دار های حد فاصل انقلاب تا تجریش خود را به نشست خبری “خفه گی” با حضور الناز شاکردوست رسانده بودند و عزیزان به این عکس با گوشی رضایت دادند!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)بله، برای همین نشست!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سحر قریشی در فرش قرمز فیلم “کارگر ساده نیازمندیم” ساخته منوچهر هادی. فضای جشنواره امسال طوری شده که آدم آن را با جشن تقدیر از بهترین سوپرمارکت تهران، اشتباه میگیرد.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سیما خانم تیرانداز در برج میلاد.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)وقتی دلگیری و تنها …
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)هدی زین العابدین، ستاره فیلم “اسرافیل”، یکی از بهترین های جشنواره امسال.اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)رضا داوودنژاد بازیگر فیلم “فِراری” در کنار همسرش غزل بدیعی در محوطه برج میلاد. جای دارد یادی بکنیم از عسل بدیعی عزیز که جایش در این جشن و سینمای ایران خیلی خالی است. روحش شاد باشد.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)هانیه در روز هشتم.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)مهران غفوریان به پردیس ملت آمد و شور و غوغای عجیبی در بین مردم منتظر برای اکران بوجود آورد.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سلفی همایون اسعدیان در کنار مازیار میری و فرهاد اصلانی در حاشیه نشست خبری “یک روز بخصوص”.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)علیرضا کمالی در نشست خبری فیلم “سد معبر”، ساخته محسن قرایی جوان و یکی دیگر از فیلم های خوب جشنواره. اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سام نوری هم با لبخند همیشگی اش به برج میلاد آمد.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)ماهایا پطروسیان، یکی دیگر از ستاره های فیلم “خفه گی”ِ فریدون جیرانی.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)ملانی آوانسیان، هنرمند خوش صدا و نوازنده چیره دست ویولون سل، در حاشیه روز هشتم جشنواره.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)پیمان معادی به تحریم خود پایان داد و برای تماشای “نگار” به پردیس ملت رفت.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)مازیار فلاحی و همسر عزیزش در حاشیه اکران یکی از فیلم ها.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)تا تو نمک می فِکنی، کار من لایک کردن است.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)روشنک گرامی، بازیگر فیلم های “آزاد به قید شرط” و “تابستان داغ” در فرش قرمز یکی از این فیلم ها.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)عکس دسته جمعی عوامل فیلم “کارگر ساده نیازمندیم” در فرش قرمز این فیلم. پدرام کریمی، مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی، آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سحر قریشی و منوچهر هادی.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)لیلا حاتمی و کوروش تهامی، ستاره های دوست داشتنی فیلم “رگ خواب” ساخته حمید نعمت الله. یکی از فیلم های محبوب جشنواره و از آن هایی که حتما باید در جشنواره دید، چون ناگهان دیدی مثل “خانه پدری”، “عصبانی نیستم” و “رستاخیز” پایش به اکران عمومی نکشید!اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سقف تلاش های خانم حاتمی برای خوش پوش بودن. برای تقدیر از این “تلاش”، ایستاده تشویقشان می کنیم!اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)بخشی از نشست خبری فیلم “به کارگر ساده نیازمندیم” که با ملاحظه ی دوستان ختم به خیر شد.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)محسن قاضی مرادی عزیز با ویلچر به کاخ جشنواره آمد و دل جمعی را شکست. امیدواریم این روزهای سخت آقای قاضی مرادی با بهبودی شان به پایان برسد. عکس های جشنواره ای روز هشتم به پایان رسید، میرویم سراغ سایر عکس ها.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)پیکر حسن جوهرچی، بازیگر محجوب و با اخلاق سینما و تلویزیون که هنوز رفتن اش را باور نکرده ایم، صبح دیروز از مقابل خانه سینما تشییع و در بهشت زهرا به خاک سپرده شد. عکس هایی از حضور چهره ها در این مراسم را شاهد هستید. رضا رفیع و یغما گلرویی در حاشیه مراسم وداع با زنده یاد حسن جوهرچی.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)علیرضا شجاع نوری، مرد کم کار و گزیده کارِ سینما، در حاشیه مراسم تشییع.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سختی داغ پدر را هیچکسی جز فرزندان نمیتوانند درک کنند و بفهمند. برای آوا و علی عزیز آرزوی صبر داریم. همین.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)جواد افشار و حسن پورشیرازی در خانه سینما.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)عمو رضا ناجی هم به خانه سینما آمده بود تا با دوست قدیمی اش وداع کند. اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)شهرزاد عبدالمجید مثل همیشه در مراسم بدرقه همکارش به خانه ابدی حاضر شده بود.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)استاد امین تارخ، مغموم تر از همیشه.اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)لعیا زنگنه هم آمد تا یاد روزهای خوب سریال “در پناه تو” برای همه زنده شود.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)بی تابی رضا توکلی در فراق دوست و همکار دیرین اش.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)بهروز جان بقایی هم در مراسم حضور داشت، در کنار خیلی های دیگر که محدودیت تعداد عکس در مطلب مانع گذاشتن عکس تمامی عزیزان میشود.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)پست تهمینه میلانی درباره پاسخ فیروز نادری یکی از مدیران پیشین ناسا که ایرانی الاصل هستند، به ترامپ.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)این اولین بار نیست که خانم میلانی مطالب دروغ، شایعه و غلط را به اشتراک عمومی میگذارد و به آن شایعه دامن میزند. کلا خانم کارگردان با سرچ و تحقیق مشکل اساسی دارد!

 

تکذیبیه دکتر نادری در صفحه فیسبوک اش را شاهد هستید. در ثانی دکتر نادری “معاون ارشد ناسا” نبودند و معاون مدیرکل بخش تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش‌رانش جت در ناسا و مدیرکل اکتشافات منظومهٔ خورشیدی (از ۱۵ اوت ۲۰۱۱) بوده اند* که با معاون ارشد ناسا تفاوت زیادی دارد. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی دانشمندان و افتخار آفرینان وطن در هرکجا که هستند.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)* از ویکی پدیا

سلفی خاطره سازان سریال “در پناه تو” که بمناسبت سفر ناگهانی حسن جوهرچی پس از سال ها دور هم جمع شده بودند. رامین پرچمی، پارسا پیروزفر، معصومه کریمی، سعید داخ و اتابک نادری.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)ز سختی گذر کردن آسان بُوَد/ و راهش جدایی زِ اینستا بُوَد
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)حسین ماهینی هم نتوانست طاقت بیاورد و برای دختر دو ماهه اش اینستاگرام ساخت.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)پرسپولیس طی یک یازی زیبا و هجومی تراکتور را بُرد تا کارلوس کی روش به مدت یک هفته به “کِنِف کی روش” تغییر نام بدهد. طعنه مهدوی کیا به سرمربی پرتغالی تیم ملی را شاهد هستید.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)هوتی ماوس.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)نمی دانستیم مارال بنی آدم در شهرداری کار می کند.اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)جشن تولد نگار عابدی بازیگر خوب سینما و تلویزیون در کنار پدر و مادر عزیزش. تبریک بی پایان به نگار عزیز.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)سعید نعمت الله با این پست به صورت تمام قد از برادرش و فیلم خوبی که در جشنواره دارد حمایت کرد. البته اینگونه پیازداغ فزایی در عالم دو برادر طبیعی است و اشکالی ندارد.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)آرش جان بخدا هواداران استقلال هم به این کُری های مریض و بی مناسبت شما راضی نیستند! (امروز از آن روزهایی است که قرار است به “شاهین نیای لنگی” تبدیل شوم، برخلاف برخی روزها که “شاهین نیای کیسه کش” صدایم می کنند!) اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)علی جان جرأت داری کامنت ها را باز بگذار تا چنان تنفری نشانت بدهند که یک بار دیگر از فوتبال خداحافظی کنی!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)آرمین جان ضرب المثل ها را تحریف نکن، بنظر میرسد یک کلمه مهم را جا انداخته باشی!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)تولد سه سالگی تیارا خانم صادقی در کنار پدر و مادر عزیزش. چرا رشد این بچه ها روی دور تند است؟! مگر همین دیروز نبود که متولد شدن تیارا را تبریک گفتیم؟! سه سال؟!!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)عکسی از عباس غزالی که فقط یک کپشن “در حد و اندازه م نبودی… هِه…” کم دارد تا دنیای شاخ ها را به خاک و خون بکشد.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)ای کاش یک اسنایپر بودم… (2)
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)ببخشید مزاحم شدیم شراره جان، الآن میرویم. به کارت برس.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)نه تنها جعفر دهقان، بلکه خود حافظ شیرازی هم ارتباط این شعر با عکس را متوجه نشده است!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)وقتی یک سانس را اشتباهی به دو خواننده میفروشند.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)بالاخره یک هنرمند پیدا شد که از عباس جدیدی حمایت کند. حمایتی که خودش از هزاران تخریب، مخرب تر بود :))
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)آقای پرستویی، لطفاً بیخیال شو و خودت را بیش از این از چشم عاشقان سینما نیانداز! شما الگوی همه ما هستی، تمام کن ماجرا را!
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)عکس آتلیه ای زیبا از علی زند وکیلی و مادر عزیزش. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی مادر های عزیز.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)شوالیه آواز در یک نرگس زار قدیمی در بهبهان.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)آرش مجیدی که یک پاراگلایدرباز حرفه ای است، عکسی از ورزش مهیج خود به اشتراک گذاشت تا پست پایانی مطلب ما باشد.

تا فردا، یا حق.
اخبار ستاره و بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (205)

 

مطالب مرتبط :

خبرهای داغ سلبریتی های محبوب ایرانی (204)

اتفاقات خبری از بازیگران و هنرمندان محبوب ایرانی (203)

اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)

اخبار چهره ها و هنرمندان و اتفاقات داغ هفته (200)

اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه