اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی. تصاویر زیبا و جذاب از بازیگران و خواننده ها و ستاره های جهان را برای شما در مجموعه زیر تدارک دیده ایم که می توانید مشاهده کنید. «ناتالی پورتمن» با این وضع و حالش هم حاضر نشد در خانه بنشیند و در کنار بقیه همنوعان خود به تبعیض نژادی و جنسیتی در دولت آمریکا اعتراض کرد. «کیم کارداشیان» با این عکس یادگاری، از جناب رئیس جمهور خداحافظی کرد. نورث هم به خاطر این که مادرش نمی گذاشته خوراکی اش را بخورد و می خواسته آن را به عنوان یک یادگاری از کاخ سفید ...

اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی

اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی

تصاویر زیبا و جذاب از بازیگران و خواننده ها و ستاره های جهان را برای شما در مجموعه زیر تدارک دیده ایم که می توانید مشاهده کنید.

 

«ناتالی پورتمن» با این وضع و حالش هم حاضر نشد در خانه بنشیند و در کنار بقیه همنوعان خود به تبعیض نژادی و جنسیتی در دولت آمریکا اعتراض کرد.

اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی

«کیم کارداشیان» با این عکس یادگاری، از جناب رئیس جمهور خداحافظی کرد. نورث هم به خاطر این که مادرش نمی گذاشته خوراکی اش را بخورد و می خواسته آن را به عنوان یک یادگاری از کاخ سفید نگه دارد، گریه می کند!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی

ظاهرا که فعلا هیچ رابطه عاشقانه ای بین «جرمی رنر» و «الیزابت اولسن»، همبازی اش در فیلم «رودخانه بادی»، وجود ندارد و در این عکس هم او فقط قصد دار قهوه لیز را کش برود.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«رابرت داونی جونیور» پس از دریافت جایزه بهترین هنرپیشه مرد فیلم اکشن در مراسم جوایز منتخب مردمی 2017
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«جیمی دورنان» روی جلد مجله «جی کیو» استرالیا.اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«جانی دپ» در هنگام دریافت جایزه شخصیت محبوب فیلم به طلاقش از «ایمبر هرد» اشاره کرده و از حمایت و اعتماد هوادارانش تشکر کرد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«جاستین تیمبرلیک» که در مراسم جوایز منتخب مردمی برنده دو جایزه آهنگ محبوب و خواننده مرد محبوب مردم شده است از تمام آنهایی که به او رای داده اند تشکر کرد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیمثل این که بارداری و ازدواج ناگهانی و غیر منتظره «آماندا سیفرید» آنقدر به خود او هم فشار وارد کرده که سبیل در آورده است.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیهیچ باور می کنید که این آقای خوش تیپی که در کنار «سوفیا ورگارا» ایستاده است پسرش باشد؟!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«آلیشیا کیز» بدون آرایش روی جلد مجله «الور».
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیخود «اما واتسون» فعالیت چندانی در اینستاگرام ندارد، این عکس را هم برای آنهایی که هفته ها در انتظار اِما بوده اند از میان صفحه های مجلات مختلف پیدا کردیم.اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«جسیکا چستین» در میان معترضان به رفتارهای تبعیض آمیز دونالد ترامپ علیه زنان، با تیشرتی که روی آن کلمات «زن کثیف» که ترامپ به هیلاری کلینتون گفته بود نوشته شده است.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«متیو مک کانهی» و «کامیلا آلوز» در کنار «وودی هارلسون» که صفحه اینستاگرامش را به تازگی راه اندازی کرده است و همسرش.اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«مایلی سایرس» هم بدون شک در این راهپیمایی گسترده شرکت داشت، آن هم نه فقط در یک روز از آن، بلکه در هر روز آن حضور پیدا کرد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«کریستن استوارت» قرار است اجرای برنامه معروف و محبوب «زنده شنبه شب» را در چهارم فوریه به عهده داشته باشد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«بلیک لایولی» و آقایان آرایشگری که به لطف هنر دست آنها توانست کم خوابی ناشی از بچه داری اش را مخفی کند.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«کیتی پری» در کنار «گلوریا استاینم» از پیشتازان و چهره های موثر جنبش فمینیستی، در حاشیه تظاهرات ضد ترامپ.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«بری لارسون» هم به صورت نه چندان محسوس و نمایشی در این تظاهرات حضور یافت.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«جیک جیلنهال» از جمله آقایانی بود که در این تظاهرات حضور فعالی داشتند، او در کنار خواهرش مگی و هزاران زن دیگر به رفتار تبعیض آمیز رئیس جمهور جدید آمریکا اعتراض کرد.اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«سلما هایک» با این عکس از «اوباما» خداحافظی کرده و گفت که دلش برای او تنگ خواهد شد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیانتظار که نداشتید «جیمز فرانکو» در این راهپیمایی، آن هم با موضوع زنان شرکت نکرده باشد؟!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«روبی رز» لباس گلدار هم که بپوشد باز با چکمه ها و منظره پشت سرش باید سبک ثابت خودش را نشان بدهد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«دیو فرانکو» و نامزدش «الیسون بری» در افتتاحیه فیلم مشترکشان به نام «The Little Hours» در جشنواره فیم ساندنس.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«مارک رافلو» در راهپیمایی اعتراضی علیه ترامپ در کنار «بیل دو بلاسیو» شهردار نیویورک!!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«جیسون موموا» این بار هم در قالب فردی خشن در سریال «مرز» حضور پیدا کرده است؛ مجموعه ای که برخی آن را نسخه ای تقلیدی و البته ناموفق که سعی دارد تاریخ کانادا را تبدیل به «بازی تاج و تخت» دیگری کند می دانند.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیوقتی همه در حال انجام تظاهرات خیابانی بودند «ریس ویترسپون» داشت در آشپزخانه همراه با مادر و پسرش آشپزی می کرد و عکس یادگاری می گرفت.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«کیلی کوئوکو» در کنار سایر ستاره ها و عوامل سریال «تئوری بیگ بنگ» که جای خالی «جیم پارسونز» در میان آنها به شدت احساس می شود.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«ریحانا» پس از شرکت در تظاهرات و با تیشرتی که روی آن پیغام «همه ما باید فمینیست باشیم» نوشته شده است.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«رایان رینولدز»، «پیرس برازنان» و «هیو جکمن» در قالب سه میمون پند گو یا به قولی خردمند که حتما استیکرهایش را هم در تلگرام و واتساپ دیده اید.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«جرد لتو» با زیر پیراهنی سفید، آن هم از نوع پاره.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«شارلیز ترون» با آن خنده زیبا و منحصر به فردش که به آدم برای مسواک زدن انگیزه می دهد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«میشا کالینز» در جکسون ویل در این اعتراض خیابانی شرکت کرد، جایی که انگار هوایش خیلی با برف و سرمای نیویورک و واشینگتن فرق دارد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«میسی ویلیامز» از این که قرار است در انیمیشن «انسان نخستین» به کارگردانی «نیک پارک» و در کنار «ادی ردمین» صدا پیشگی کند کلی ابراز خوشحالی کرد. «تام هیدلستون» نیز از دیگر صداپیشگان این انیمیشن است.اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«مارک والبرگ» هوادارانش را تشویق کرد به باشگاه گلف «اپیک» بروند، از دست ما که کاری جز لایک کردن بر نیامد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیدر حالی که «لیدی گاگا» ازجمله اسم هایی بود که انتظار می رفت در پیاده روی اعتراضی زنان حضور داشته باشد هیچ اشاره ای به حضور او در این جمع نشده است و ظاهرا هوای گرم خانه را به خیابان های سرد و برفی ترجیح داده است.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«آنا کندریک»، «ریبل ویلسون» و بعضی از دوستان دیگرش در فیلم «آوازخوان حرفه ای» در استادیوم.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«اولیویا هالت» با این عکس گفت که دلش برای موهای بلندش تنگ شده است، خوب کوتاه نکن دوست عزیز، آخر این چه عادتی است که خانم ها دارند؟! هنوز کوتاه نکرده پشیمان می شوند!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیبر عکس روال همیشه، عکس ستاره های کره ای را بلافاصله بعد از هالیوودی ها گذاشتیم تا هر چه سریعتر عکس جدید «لی مین هو» را به هوادارانی که مدت ها در انتظار او بوده اند نشان داده باشیم.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیقبول دارید این سمت صورت «سو یو جین» که چال لپش قرار گرفته اصلا در مقابله با طرف دیگر صورتش یک چیز دیگری است؟
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیاگر «کیم سو هیون» اینقدر زیبا نبود باز هم می توانست در چنین سن کمی تا این حد موفق باشد؟!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیکسی می داند جناب «سونگ ری» با این کلاه پاندایی که سرش کرده چه پیامی در دستانش برای هوادارانش دارد؟
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«بائه سوزی» که بالاخره اولین آلبوم انفرادی خود را منتشر کرده است در صحنه ای از موزیک ویدیوی «Yes? No? Maybe».
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«ایم یونا» برای مجله مد و لباس «Dazed» با بهترین برندهای لباس جلوی دوربین رفت.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیبوراک توزکوپاران» هنرپیشه نقش اوزن در سریال «از هم گسیخته» یا به قول بعضی ها «گوزل».
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«مریم اوزرلی» با وجود این که ساعات زیادی را صرف کار کردن در تلویزیون و سینما می کند زمان زیادی را هم برای وقت گذراندن با دختر کوچولویش کنار می گذارد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«دنیز چاکر» با همان لحن ترکیبی فیلسوف – شاعر گونه اش زیر این عکسش نوشته در تاریک ترین زمستان زیباترین بهار را زندگی کن و غیره و غیره و غیره.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«تولگاهان ساییشمان» همراه با نامزدش «آلمدا آبازی» در دومین جشن ازدواج «مورات ییلدریم» و «ایمان البنی» در مراکش، سرزمین مادری ایمان، نیز شرکت کرده و دوستان خود را تنها نگذاشتند.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«باده ایشچیل»، بعد از یک ازدواج ناموفق و مورد خشونت همسرش قرار گرفتن و جدایی، دیگر به اندازه دوران سریال «کوزی گونی» زیبا به نظر نمی رسد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیاین لباس های پشمالویی که «چائاتای اولوسوی» هم یکی از آنها را به تن کرده است بیشتر بین خانم ها محبوبیت دارند، ولی خوب به چائاتای هم خیلی آمده است.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«پریانکا چوپرا» این شکلی تلویزیون نگاه می کند، شما چطور؟!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیخوب، این هم از رمز جوانی «سری دوی کاپور» در پنجاه سالگی! مراکز سم زدایی و یوگا آن هم در این منظره بهشتی! مگر می شود با این شرایط پیر هم شد؟!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیشدیدا به «شاهرخ خان» توصیه می کنیم که از عینک های سه بعدی فقط زمانی که در خلوت خانه خودش است استفاده کرده و آوازه خوش تیپی خودش را زیر سوال نبرد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی«شاهد کاپور» برای برادرش ایشان، البته منظور ضمیر سوم شخص جمع نیست و اسم برادرش همین است، در اولین تجربه هنرپیشگی اش آرزوی موفقیت کرد.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیبه نظرتان اگر «سلمان خان» و «جکی چان» بخواهند در یک فیلم روبروی هم و یا در کنار هم بجنگند نتیجه چه خواهد بود؟!
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجیدرست است که این هفته یک عکس دیگر هم از «سلمان خان» دیدید، اما گفتیم این کتش را هم ببینید که اگر فردا پس فردا خواستیم به لباس پوشیدنش گیر بدهیم کسی ناراحت نشود.
اخبار داغ اینستاگرامی بازیگران و ستاره های خارجی

 

مطالب مرتبط :

خبرهای داغ هالیوود و ستاره های مشهور جهان

اخبار داغ بازیگران هالیوود و چهره های معروف دنیا

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

اخبار چهره های اینستاگرامی ستاره های خارجی

عکسهای داغ ستاره های خوش اندام و زیبای خارجی

اخبار داغ هالیوود و سوپر استارهای مشهور جهان

اخبار داغ هالیوود و بازیگران مشهور جهان در اینستاگرام

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه