اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202). آخرین تصاویر بازیگران و افراد سرشناس ایرانی را می توانید مشاهده نمایید که در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای طرفداران به اشتراک گذاشته اند. کامران جان تفتی، هنرمند خوش اخم سینما و تلویزیون که تنها افتخاری که در ادوار مختلف جشنواره داشته مربوط به حضور چند دقیقه ای اش در فیلم رسوایی است، شبی نیست که در کاخ جشنواره حضور نداشته باشد. واقعاً آدم دلیل برخی اصرار ها و تاکید ها را نمیتواند بفهمد. ژاله خانم صامتی در روز سوم جشنواره در برج میلاد حاضر ش ...

اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)

اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)

آخرین تصاویر بازیگران و افراد سرشناس ایرانی را می توانید مشاهده نمایید که در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای طرفداران به اشتراک گذاشته اند.

 

کامران جان تفتی، هنرمند خوش اخم سینما و تلویزیون که تنها افتخاری که در ادوار مختلف جشنواره داشته مربوط به حضور چند دقیقه ای اش در فیلم رسوایی است، شبی نیست که در کاخ جشنواره حضور نداشته باشد. واقعاً آدم دلیل برخی اصرار ها و تاکید ها را نمیتواند بفهمد.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)ژاله خانم صامتی در روز سوم جشنواره در برج میلاد حاضر شد و بدون فوت وقت به فودکورت و رستورانِ برج رفت :))
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)– بسیار خوشحالم که بازیگر هستم و میتوانم هر روز بدون هیچ گیر و گوری به برج میلاد بیایم.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)رویا خانم نونهالی در محاصره طرفداران و عکس های یادگاری شان در برج میلاد.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)حدیثه تهرانی و مریم دوستی، بازیگر و کارگردان فیلم «دریاچه ماهی» یکی از فیلم های بی سر و صدای جشنواره که مراسم فرش قرمز آن روز گذشته برگزار شد.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)فرش قرمزِ”نگار”ِ رامبد، با حضور نگارِ رامبد. موهای عجیب و غریب نگار جواهریان آنقدر مورد توجه بود که باعث شد کسی متوجه موهای ماشین کرده با شماره 6 لادن مستوفی نشود.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)پریناز ایزدیار و طناز طباطبایی در مراسم فرش قرمز فیلم “ویلایی ها”، ساخته منیر قیدی، کارگردان فیلم اولیِ جشنواره. فیلمی که فراتر از حد انتظار بوده و استقبال فوق العاده ای از آن شده است. به طوری که در برخی شب ها و در برخی سینما ها به سانس ویژه کشیده است. سعید ملکان که تهیه کننده این فیلم است،

 

تخصص عجیبی در کشف کارگردان های جوان دارد و در جشنواره پیشین با ابد و یک روز و سعید روستایی، کاری کرد کارستان، کاری که بنظر میرسد احتمال تکرار آن با ویلایی ها و خانمِ قیدی وجود داشته باشد.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)محسن کیایی هم یک سر آمد تا لباس های جدیدش را با لنز عکاس های مختلف تست کند.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)مهتاب کرامتی در سومین روز پیاپی در تریبون نشست خبری حضور پیدا کرد، این بار برای فیلم “ماجان” ساخته رحمان سیفی آزاد. به همراه سیما تیراندازِ عزیز.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)رامبد و سبک بازی هایی که برای همه عادی شده است.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)بانو ثریا قاسمی در حاشیه نشست خبری “ویلایی ها”. آرزوی سلامتی داریم برای مادر مهربان سینما.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)فیلم “نگار”ِ رامبد جوان، فیلمی کاملاً متفاوت از همه چیز هایی است که تابحال از رامبد دیده ایم. فیلمی که جزو فیلم های متوسط به بالای جشنواره به حساب می آید.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)در اخبار تکمیلی از نشست خبری و فرش قرمز برخی فیلم ها آمده است که عکاس ها و خبرنگاران با آب قند و سی پی آر توانسته اند جلوی قش و ضعف و ایست قبلی خود را بگیرند.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)این هم از عکس دسته جمعی عوامل “ویلایی ها”. فیلمی که ارزش صف ایستادن را دارد.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)حضور آناهیتا افشار در سطح اول سینمای ایران با «ویلایی ها».
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)هومن بهمنش نازنین در برج میلاد. هومن یکی از خوب های فیلمبرداری در سینمای ایران است.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)تا حالا یک فیلم را هم از دست نداده است 🙂
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)محمدحسین مهدویان، کارگردان جوان و چیره دست سینما و از آن شخصیت هایی که ای کاش میشد چندین بار عکس هایشان را لایک کرد! از فیلمش هم که هیچ ایرادی نمیتوان گرفت و با “ماجرای نیمروز” به احتمال خیلی زیاد جایزه بهترین فیلم هیئت داوران را کسب خواهد کرد. حتما و حتما و حتما “ماجرای نیمروز” محمد حسین مهدویان را ببینید

 

تا سفری جذاب به سال های دهه شصت داشته باشید. البته بازی بی نقص هادی حجازی فر، جواد عزتی، احمد مهرانفر و مهرداد صدیقیان در این موفقیت بی تاثیر نبوده است. مخصوصاً جواد عزتی که با شخصیت متفاوتی که خلق کرده آدم را شوکه میکند.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)پژمان بازغی با موتور به برج میلاد آمده بود.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)گپ و گفت سینمایی پژمان جمشیدی و ژاله صامتی در کاخ جشنواره.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)شک نکنید اگر ورود عکاسان را به جشنواره محدود و یا ممنوع کنند، 90 درصد عزیزان پایشان را به جشنواره نمیگذارند.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)حضور دسته جمعی عوامل فیلم “آباجان” ساخته هاتف علیمردانی در قلهک و دیدن فیلم همراه مردم در سینما فرهنگ. با حضور بانو سیمین معتمد آریا، شبنم مقدمی، محمدرضا غفاری، ملیسا ذاکری و سایر عزیزان.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)امیر جدیدی هم در کاخ جشنواره دیده شد. امیر در جشنواره امسال فیلم “قاتل اهلی” استاد کیمیایی را دارد که اکران مردمی آن از امروز شروع میشود. فیلمی که نام بزرگی نظیر استاد کیمیایی آدم را به دیدن آن مجاب میکند.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)غزل شاکری در فرش قرمز فیلم “سارا و آیدا” ساخته مازیار میری، یکی دیگر از فیلم های معمولیِ جشنواره امسال.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)مظفری ها در کاخ جشنواره. نیکی از پدرش به خاطر زحماتی که در کاخ جشنواره میکشد تشکر کرده، زحماتی که هیچکسی نمیداند دقیقا در چه حوزه ای است! اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)مصطفی زمانی یکی دیگر از بازیگران “سارا و آیدا”، در حاشیه مراسم فرش قرمز این فیلم در پردیس ملت. اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)سام درخشانی به همراه همسرش به تماشای فیلم “خوب، بد، جلف” ساخته پیمان قاسمخانی در پردیس کوروش رفتند.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)حسین یاری و دختر عزیزش شهرزاد خانم در پردیس ملت.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)بهاره کیان افشار و رقابت شدیدی که با سروش صحت دارد!اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)الناز شاکردوست، در انتظار اکران تنها فیلمش در جشنواره، یعنی “خفه گی” فریدون جیرانی که اظهار نظر ها در مورد آن زیاد و متفاوت است. فیلمی در حال و هوای فیلم های قدیمی جناب جیرانی.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)پردیس احمدیه یکی دیگر از ستاره های «خفه گی»، در انتظار اکرانِ آن.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)پگاه آهنگرانی هم در مراسم فرش قرمز فیلم “سارا و آیدا” حاضر شد.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)جواد عزتی و همسرش در کنار محمد حسین مهدویان عزیز در پردیس کوروش، در انتظار اکران فیلمشان، یعنی “ماجرای نیمروز”.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)شقایق فراهانی و پدر عزیزش در سومین روزِ جشنواره.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)گرفتن جشن تولد حین مراسم فرش قرمز برای مازیار میری. کلا متخصص در کار های عجیب و غریبیم!
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)رضا کیانیان و حسین پاکدل در اختتامیه جشنواره تئاتر فجر که خیلی بی سر و صدا شروع شد و به پایان رسید.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)حمید فرخ نژاد به تماشای “خوب، بد، جلف” در پردیس کوروش نشست. حمید در جشنوراه امسال دو فیلم دارد که هر دوی آن ها کمدی است.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)هدایت جان هاشمی، برنده یکی از جوایر اختتیامیه جشنواره تئاتر فجر.اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)بانو شیرین یزدان بخش، یکی از مادرانِ خلاق و تاثیرگذار سینمای امروز، در فرش قرمز “سارا و آیدا”.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)عکس های غیر جشنواره ای را با این پست مسعود شجاعی شروع میکنیم. پستی که در آن ، پیوستن دوستان و هم تیمی هایش در تیم ملی به باشگاه های جدیدشان را تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت کرده است. کریم انصاری فرد به بهترین تیم یونان پیوسته، علیرضا حقیقی در لیگ محلاتِ پرتغال، اشکان به ولفسبورگ بازگشته و آندو هم به سکو های کمپ مرحوم حجازی پیوسته است.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)یکی از بهرین سلفی های هفته :))
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)یعنی آقای مدیری هم..؟؟!
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)سلفی مهراوه در کنار امیر جعفری و حمیدرضا آذرنگ در حال تمرین تئاتر.اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)گویا قرار نیست کنسرت های علیرضا عصار پایان داشته باشد و دارد تلافی 6 سال را یک جا در می آورد! علیرضا جان زودتر تمامش کن تا کار به گاز اشک آور و کوکتل مولوتوف نرسیده!
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)تیز بین ها خودشان نکته را میبینند. نیازی به تشریح ما نیست.
مانی رهنما هم بلایی بود برای خودش و نمیدانستیم!
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)جواد نکونام با این پست تولد شهریار فوتبال ایران را تبریک گفت. ما نیز این روز را به افتخار فوتبال آسیا و تاج سر ورزش ایران تبریک عرض میکنیم.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)امان از این ترامپ که سفر های آمریکای همه را به کانادا تغییر داده است!
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)رضا جاویدنیا و پرستو صالحی در مراسم تشییع پیکر زنده یاد کاظم افرند نیا بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون. روحشان شاد.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)علیرام نورایی شما را به دیدن ادامه مطلب دعوت میکند.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)نه رضا جان نگران نباش، هنوز خیلی داری. دور تا دورش پر است!
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)آپدیت جدید لیلا بلوکات رسید! اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)سلفی شاهین جمشیدی در کنار مجید اخشابی و سیروس کهوری نژاد در همایشی که احتمالاً مربوط به دهه مبارک فجر است. اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)جشن تولد رختکنی کاپیتان استقلال. تبریک به سیدمهدی عزیز و همه هواداران این تیم.اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)پست قابل تامل رامبد جوان که با آن درگذشت کولبر های سردشتی را تسلیت گفته است. کارگران زحمتکشی که بخاطر دستمزد اندک وسیله دست قاچاقچیان میشوند و جان خود را در این راه میگذارند.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)نیوشا ضیغمی با این پست از هواداران اش خواسته که برای سلامتی پدرش دعا کنند. آرزوی سلامتی داریم برای همه بیماران عزیز، علی الخصوص پدرِ نیوشا.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)اتفاقی عجیب در کنسرت محسن یگانه در بم رخ داد و همه را متعجب و متاسف کرد. استفاده از گاز فلفل در حین اجرا و جزئیاتی که محسن به آن اشاره کرده است! واقعاً نمیتوان چیزی گفت، جز ابراز تاسف به حال کسانی که همین اندک لحظات خوش را هم بر مردم زهرمار میکنند. همین. به انتهای مطلب امروز رسیدیم، آخر هفته خوبی داشته باشید.
اخبار داغ آخر هفته بازیگران و هنرمندان مشهور (202)

 

مطالب مرتبط :

خبرهای جالب از بازیگران و هنرمندان معروف ایران (201)

اخبار چهره ها و هنرمندان و اتفاقات داغ هفته (200)

اخبار داغ سلبریتی های و چهره های مشهور ایرانی (199)

اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)

عکسهای خبری بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (197)

سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه