اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174). شما می توانید آخرین تصاویر بازیگران ایرانی و افراد مشهور ایرانی را در این مطلب ببینید که جالب و دیدنی هستند. مهناز افشار و بچه هایش در فیلم سینمایی “گیلدا” ساخته کیوان علیمحمدى و امید بنکدار که در تلاش است خود را به جشنواره برساند. عکس جدید فریدون جان زندی، یکی از خوش استیل ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران، بدون شک. امیدوارم فریدون در دنیای مربیگری موفق باشد و اشتباهات دوران بازی خود را تکرار نکند. سلفی عزیزان در حاشیه یک دورهمی هنری. سیما تی ...

اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)

اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)

شما می توانید آخرین تصاویر بازیگران ایرانی و افراد مشهور ایرانی را در این مطلب ببینید که جالب و دیدنی هستند.

 

مهناز افشار و بچه هایش در فیلم سینمایی “گیلدا” ساخته کیوان علیمحمدى و امید بنکدار که در تلاش است خود را به جشنواره برساند.

اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)عکس جدید فریدون جان زندی، یکی از خوش استیل ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران، بدون شک. امیدوارم فریدون در دنیای مربیگری موفق باشد و اشتباهات دوران بازی خود را تکرار نکند.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی عزیزان در حاشیه یک دورهمی هنری. سیما تیرانداز، مارال فرجاد، شبنم قلیخانی و سام قریبیان.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)نازنین بیاتی در حال انجام اُپتیمتری.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)پست های یلدا تا زمان گردآوری عکس های این شماره هنوز آن طور که باید شروع نشده بودند و در حد همین سلفی و یا تبریک پیشاپیش و تصاویر مقدمه سازیِ میز و کُرسی امشب بودند. انشاالله در شماره بعدی که به احتمال زیاد ��وز شنبه خواهد بود عکس های یلدایی عزیزان را پوشش خواهیم داد.اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)حدیث میرامینی پس از خروج از صف انارِ بازار تره بار تجریش.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)بنیامین و بارانا با نسیم دیداری تازه کردند که این عکس مربوط به همین دیدار است. خداوند متعال روح مادرِ بارانا را در کنار تمامی رفتگان مورد رحمت خویش قرار دهد.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)– آره خانم، داشتم از وانتی هندونه میخریدم که دو نفر اومدن گیر دادن سلفی بگیریم.
+ کی بودن؟
– چه بدونم، از طرفدارا. البته خودشون میگفتن که هنرمندن…
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)عزیزان هنرمند برای حضور در یک جشن یلدا به قزوین دعوت شده اند. مجید صالحی، امیرمحمد زند، سامان گوران، امیر نوری، شهرام قائدی، عباس جمشیدی، رضا توکلی و شاهرخ استخری. شاهرخ جان دیگر نیازی به گفتن من نیست، خودت حواست باشد و از خود مراقبت کن!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی جالب شقایق فراهانی با یک جمله پشت وانتی جالب.
آبروی اهل دل از خاک پای مادر است
هر چه دارند این جماعت از دعای مادر است
آن بهشتی را که قرآن می کند توصیف آن
صاحب قرآن بگفتا زیر پای مادر است
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)پستِ ناله محورِ بهنوش طباطبایی که معلوم نیست خواسته یلدا را تبریک بگوید یا حالِ یک ملت را خراب کند. در احوال بهنوش جان دخالت نمیکنیم و میگذاریم در حال خودش باشد. او و چند تا شمع!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)لیلا جان حاتمی در مراسم اکران خصوصی فیلم “وارونگی” ساخته جدید بهنام بهزادی. پالتوی قهوه ای، کیف قرمز، پیراهن طوسی، دستکش سبز، شال صورتی! لیلا جان کدام دیوار مهربانی شهر انقدر تنوع جنس دارد؟! آدرسش را بگو ما هم یک سر برویم!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)ای کاش در خندوانه هم مثل دورهمی در بخشی از برنامه شوخی شوخی با موزر به جان میهمانان می افتادند و کمی به روزبه نعمت اللهی صفا میدادند!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)شهاب حسینی و عادل فردوسی پور، پس از مصاحبه جذاب و شنیدنی که شب گذشته در ویژه برنامه یلدای 90 داشتند و شب خوبی برای مخاطبین این برنامه رقم زدند. عادل هم خوشحال از اینکه بالاخره یکی از مصاحبه هایش مجوز پخش گرفت!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی سمانه پاکدل در حال بازگشت از خشکشویی.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)ضمن تایید صحبت های فرهاد مجیدی درباره بی اخلاقی هدایت شده در سکوهای فوتبال ایران، لازم است بگوییم که جسارت نباشد، ولی فرهاد جان اینکه دو بار تیمت را وسط فصل وِل کنی بروی و آن را فلج کنی هم کم شرم آور نیست!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)فریبا متخصص، سحر جعفری جوزانی و سیما تیرانداز در اتاق گریم پروژه جدیدشان که نامش “دیوار سکوت” است.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)پریناز ایزدیار طی بیانیه ای از دنیای اینستاگرام خداحافظی کرد. در این چند سال از این خداحافظی ها کم ندیده ایم و شکی در بازگشت وی وجود ندارد. نهایتش این است اگر دیدیم بازگشتش به تاخیر افتاده، علی فتح الله زاده و امیر عابدینی را میفرستیم برای مذاکره و بازگرداندنش. کارشان ردخور ندارد.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی رسول خطیبی و پسر گلش آقا فراز پیش از رقم زدن هلوکاستی دیگر در مقیاس میز یک رستوران.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)هر چه بیشتر میگذرد و برف ها بیشتر آب میشوند، چهره های عزیز مجبورند خود را به ارتفاع بالاتری از سطح دریا برسانند تا عکس برفی بگیرند. اصلاً بعید نیست فردا یکی از عزیزان در قله کیمانجارو برایتان عکس برفی پست کند!اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)عکسی جالب از نوجوانی حمید سوریان که از آن موقع به خوبی داشت مشق قهرمانی میکرد. در کنار علیرضا دبیر، یکی از تکرارنشدنی های کشتی کشورمان.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی “مثلاً حواسم نیست” حامد بهداد در حال رانندگی. فرض کنید یک نفر پشت فرمان و در حال رانندگی باشد و از خود در حالی که حواسش جای دیگری است، سلفی بگیرد. عزیزان دارند مرزهای تخیل را جابجا میکنند!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)تبریک یلدایی فقیهه سلطانی با این عکس در کنار همسر عزیزش جناب امیدیان.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)آخرین عکس های پاییزی در آخرین روزهای پاییزی. با تشکر از مصطفی کیایی و خانواده محترم.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی بدون شرح سعید نعمت الله از عجیب ترین زاویه ای که میتوان درون خودرو سلفی گرفت! با حضور استاد بهزاد فراهانی و بهناز جعفری.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)بابک کریمی، حی و آماده برای شروع مراسم اش. مردِ خوبی بود. حیف شد. (دور از جانش)
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)مهتاب کرامتی با این عکس 70 سالگی یونیسف و ده ساله شدن عضویتش در این سازمان جهانی را تبریک گفت! گویا سوژه برای تبریک گفتن ته کشیده است.اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)بله همانطور که گفتم عکس های برفی رفته رفته دارد برای چهره ها هزینه ساز میشود.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)عکسی جالب که سیاوش خیرابی به مناسبت تولدش به اشتراک گذاشته است. تبریک بی پایان به سیاوش عزیز.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)عکس آتلیه ایِ مُنحَسِس از نیما نکیسا دروازه بان سال های دور تیم ملی کشورمان. مرسی نیما جان که گوشزد کردی خودمان باشیم، چون تا پیش از این شوهر عمه ی خود بودیم.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)ماهچهره جان الآن شما این پست را با امواج ساطع شده از پشمک حاج عبدالله آپلود کرده ای دقیقا؟!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)استاد محمود دولت آبادی در مراسم تشییع پیکر استاد جعفر والی. آرزوی سلامتی و طول عمر داریم برای فخر ادبیات ایران.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی پژمان بازغی در کنار دخترش نفس و دوستان دخترش در جشن یلدای مدرسه نفس اینا. همانطور که میبینید نفس با دیار دختر امیررضا دلاوری و جانان دختر آتیلا حجازی هم مدرسه ای است! یعنی بستگان درجه دوی این عزیزان به این خوبی که ما آن ها را میشناسیم و تشخیص میدهیم، نمیشناسند!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)شکنجه های مادرانه لاله صبوری +عکس
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)یک تایلند رفته اند پدر ما را درآوردند! فقط هم عکس از فیل و فیل بازی این سفرشان میگذارند! واقعاً خیلی زرنگند!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)مطابق این کپشن، در این عکس حال گلاره عباسی خوب است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)این عکس پرستاره، خبر از یک پروژه تلویزیونی جدید میدهد. پروژه ای که به قطع یقین یک کار طنز است، وگرنه حمید لولایی و یوسف تیموری برای یک کار ملودرام عاشقانه در یک قاب جمع نمیشوند. امیدواریم این یکی خوب از آب دربیاید و پس از یک هفته پخش شدن از شبکه سه، ناگهان به شبکه مستند شیفت نشود..
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)این عکس تمام قد از لیلا صرفا به این خاطر گذاشتیم که در بدتیپیِ ایشان به اطمینان و اتفاق نظر برسیم!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)عکسی لو رفته از عامل اقدامات تروریستی شب گذشته ی برلین و ترکیه. همانطور که در اخبار آمده، باشگاه بارسلونا مسئولیت این حملات را بر عهده گرفته است.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سحر خانم دولتشاهی در مراسم اکران خصوصی “وارونگی”.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سوگل طهماسبی هم عکسی از کودکی هایش گذاشت تا یک موقع فکر نکنیم در آن دوران دوربین عکاسی نداشتند.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)وقتی کفگیر به ته دیگِ ژست می خورد.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)مهرداد جان یک سلفی ارزش به فنا دادن سینوس هایت را ندارد. نه سینوس هایت، نه کسینوس هایت! (بی مزه هم خودتی)
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)حال مطلبمان را با عکسی از پارسا پیروزفر عزیز، خوب می کنیم.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)تصویری لو رفته از یکی از عوامل نفوذی ارتش آمریکا که سالیان سال است با کاراکتری مبدل در سینمای ایران فعالیت دارد.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)محسن افشانی هم مدل شد. گویا مدلِ کفیِ کفش شده است.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی امیرحسین رستمی و پسر عزیزش عرشیا و سایر عزیزان حاضر در عکس.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)عکس مجله ای افسانه خانم بایگان در کتابخانه منزلش. یلدا را تبریک نگفته ولی به رسم ادب ما به ایشان تبریک میگوییم!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سحر قریشی در حال گرفتن مشاوره برادرانه از جناب کارچی.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی علیرضا رئیسی و احمد پورمخبر در پشت صحنه کار جدید عزیزان. یک “باتری لاوِ” عجیبی در چشمان عمو احمد پنهان است. امیدواریم حین فیلمبرداری ترن آف نشود!
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)ذوقِ اینستاگرامی پوریا پورسرخ از هدیه ای که یکی از رفقایش برای او جور کرده و از ستاره های رئال امضا گرفته است.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)سلفی مونا برزویی و همسر جان در حاشیه کنسرت رستاک حلاج، شب گذشته در سالن نمایشگاه بین المللی. همین خوب است مونا خانم، استوری بعد یک روز می پرد، ولی این یکی ماندنی تر است.
اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

اخبار چهره ها و هنرمندان در شبکه های اجتماعی (173)

اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)

اخبار چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (171)

خبرهای داغ بازیگران و ستاره های معروف ایران (170)

جدیدترین خبرهای داغ از بازیگران و ستاره ها (169)

اخبار جنجالی بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (168)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه