اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198). جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی را می توانید در این مطلب مشاهده کنید که از شبکه اجتماعی ایستاگرام استخراج شده است. با این سلفی از کپسولِ خلاقیت در دنیای چهره ها، یعنی مهرداد صدیقیان مطلب را شروع میکنیم. همانطور که میبینید از تمامی سوراخ سنبه های این سلفی خلاقیت بیرون میزند!. با این برفی که در این چند روز در جای جای ایران آمده، نگران تلاقی عکس های برفی با عکس های خانه تکانی و جشنواره هستیم. مثلا عکسی که در آن بهاره رهنما با ی ...

اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)

اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)

جدیدترین عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی را می توانید در این مطلب مشاهده کنید که از شبکه اجتماعی ایستاگرام استخراج شده است.

 

با این سلفی از کپسولِ خلاقیت در دنیای چهره ها، یعنی مهرداد صدیقیان مطلب را شروع میکنیم. همانطور که میبینید از تمامی سوراخ سنبه های این سلفی خلاقیت بیرون میزند!

اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)با این برفی که در این چند روز در جای جای ایران آمده، نگران تلاقی عکس های برفی با عکس های خانه تکانی و جشنواره هستیم. مثلا عکسی که در آن بهاره رهنما با یک پاروی دسته بلند در حال روبیدن برف های فرش قرمز کاخ میلاد است! خلاصه برای هندل کردن اوضاع باید به فکر نیروی کمکی باشیم! سلفی برفی پویا امینی و پسرش عزیزش ایلیا.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)میترا حجار فعالیت های انتخاباتی را سه چهار ما زودتر از موعد قانونی اش آغاز کرده است!
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)عکس مجله ای رویا میرعلمی از قاب دوربین نیما مرادپور. عکسی که لایک هواداران یونتوس را به دنبال داشت.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)بنیاد شهید پس از دیدن این پست شهرام شکوهی طی بیانیه ای اعلام کرد: چشم.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)بهنام جان بی زحمت به سیستان و بلوچستان و مردمِ سیل زده و محرومش هم فکر کنید. تبعیض ها حتی به فکر سلبریتی ها هم رسوخ کرده است! اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)پیام صلح آرام جعفری به مردم جهان.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)ولی لعیا زنگنه برای مردم جهان پیام خاصی نداشت. اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)فکر کنم اثرات شام و خوردنی های سنگین شب گذشته اش باشد!
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)یکی از شهدای گرانقدر آتش نشان که در فاجعه پلاسکو از دست دادیم، از دوستان علیرضا حقیقی بود که علیرضا با این پست از این شهید یاد کرده است. روحشان شاد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سلفی خانوادگی شهرام محمودی. متاسفانه بیماری قدیمی شهرام محمودی هنوز درمان نشده است. بیماری شایعِ “آلرژی به لباس”.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)متاسفانه علاقه ای به یکی از برند های محبوب شکلات داشتم، از بین رفت…
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)حسین سلیمانی با این سلفی تولد محسن مسلمان بازیکن جوان فوتبال را میخواست تبریک بگوید که لوس بازی هایش مانع این کار شد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)یکی از بهترین عاشقانه هایی که تابحال در چهره ها دیده ام. آرزوی سلامتی داریم برای این زوج کاردرستِ صدا وسیما.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)ترانه علیدوستی، در پی دستور جدید دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا (هنوز آدم باورش نمیشود!) مبنی بر منع ورود ایرانیان و توابع شش کشور دیگر به آمریکا به بهانه تروریست بودن (!)، این مراسم را تحریم کرد و اعلام داشت که در آن شرکت نخواهد کرد. اقدامی ضد نژاد پرستانه و در خور ستایش که مورد توجه بسیاری

 

از رسانه های جهان قرار گرفت. پس از این اقدامِ ترانه، از اسکار با او تمام گرفتند و گفتند که ای بابا، حالا چیکار کنیم؟ شما نیای اصلاً مراسمو برگزار نمیکنیم! ترانه هم گفت “زهرمار” و گوشی را قطع کرد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)
خیلی ها از این اقدام ترانه علیدوستی تقدیر کردند که هومن سیدی یکی از آنان بود.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)عکسی صمیمی از دیدار جمعی از هنرمندان با استاد جمشید مشایخی در منزل ایشان. کیهان ملکی، رامتین خداپناهی و دوست عزیزی که به جا نیاوردیمشان، به همراه سام مشایخی عزیز، همدم و همراه این روزهای پدر.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سروش رفیعی و مایسا خانم؛ دخترکِ نازنین حسین ماهینی.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)لیلا خانم ایرانی هستند، کمدین برنامه دورهمی. طبق یک قانون نانوشته، تمامی چهره های ایرانی یک “پلنگِ درون” دارند که به وقت نیاز از آن رونمایی میکنند. اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)بیتا سحرخیز در کنار پدر و مادر عزیزش در پشت صحنه سریالی که این روز ها در دست کار دارند.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)ممنون از ایرج نوذری عزیز، یکی از معدود هنرمندانی که به یاد مردم سیل زده و هوطنان عزیز سیستان و بلوچستان بود. همان عزیزانی که علاوه بر غم و خسارت ناشی از سیل، چهار پاره تنِ خود را در اسارت وحشی های سومالیایی می بینند و صدای اعتراضشان به گوش کسی نمی رسد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)یک سر برو اینستاگرام تا برف زده شوی!
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)علیرضا عصار پس از 6 سال غوغا کرد و استقبال بینظیر مردم از کنسرت های وی نشان داد که اثر خوب و هنرمندِ کاردرست هیچگاه در گذر زمان فراموش نمی شود. پیمان معادی یکی از حاضرین در کنسرتِ علیرضا.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سلفی مهدی مهدوی در کنار خانواده عزیزش.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)محمدرضا غفاری با این عکس قدیمی جالب تولد خواهر عزیزش را تبریک گفت. تبریک به محمدرضا و خانواده محترمش.اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)نوستالژی بازی عباس جمشیدی فر با خاطراتِ پشت بامیِ گذشته ها. یادش بخیر، تابستان ها یک تهران در پشت بام میخوابید و به محض زدن آفتاب به چشمان و هجوم ناجوانمردانه ی مگس ها، باید رخت خواب به دست و درب و دیوار خوران، خود را از به نزدیک ترین سقف بالای سرت میرساندی و ادامه ی خواب را آنجا میدیدی.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)نفیسه جان آوار برداری ها روز پنجشنبه پیش از شروع بارش برف تمام شد. خودت را خیلی ناراحت نکن، سلفی ات بگیر تمام شود برود.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)پریناز ایزدیار در اقدامی تیزهوشانه، اینگونه مریم سلطانی را در روز تولدش سورپرایز کرد و تا یک سال از خدمات رایگان سالن آرایشی و زیبایی مریم، برخوردار شد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)دزدان دریایی سومالی حواسشان باشد و خیال نکنند فقط خودشان هستند و ما در ایران دزد دریایی نداریم!
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سلفی پژمان جمشیدی با استاد انوشیروان روحانی و علیرضا عصار در حاشیه کنسرت علیرضا. یک شرمندگیِ خاص در چشمان استاد روحانی دیده میشود. از آن شرمندگی ها که “آبرویی که در طول 30 سال خدمت به مردم به دست آورده ام، یک شبه به باد دادی، خاک بر سرت!” محسوسی در آن نمایان است.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)فروتن ترین محمدرضای دنیا در کنسرت عصار ترین علیرضای دنیا! (انگار مجبورم) اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)عکسی در ادامه اعتراض جامعه هنری ایران به اقدامات ترامپ! میگویند ترامپ پس از دیدن این عکس نه تنها تحریم منع ویزا را برداشته، بلکه خودش هم درخواست تابعیت ایرانی داده تا مقداری بخندد و روحیه اش عوض شود :))
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سینا سرلک و دختر عزیزش ساغر خانم که در خواب شیرین به سر میبرد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)هادی طباطبایی در کنار فرزندان عزیزش در حال خارجگردی. اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)لحظاتی پس از ثبت این سلفی توسط امیر غفارمنش، گوشیِ او که پیش از حد مجاز از سطح زمین فاصله گرفته بود، توسط پدافند ضدهوایی دانشگاه تهران ساقط شد. اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)مهدی سلطانی در کودکی هایش قصد داشت در آینده عضو شورای شهر شود، تصمیمی که بعد ها از آن منصرف شد و روی به بازیگری آورد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سلفی احسان کرمی در کنار آزاده صمدی، آیدا کیخایی، آزاده نامداری و همسرش پس از تماشای نمایش “آیسلند” در تئاتر باران. نمایشی که با ندیدنِ آن هم چیزی را از دست نمیدهید.اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)– بابا اون چی بود زدی رفت؟

+ کدوم بابا؟ هیچی نبود. این پیشی هه رو ببین!

– اگه هیچی نبود پس از چرا زود زدی رفت؟؟

– (سکوت میکند)
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)اشکان خطیبی با این پست تولد خوش ترین قصیده اش، یعنی آناهیتا درگاهی را تبریک گفت.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)عکس فوق العاده زیبایی که نیما کرمی از پدر عزیزش گرفته است. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی پدر های نازنین.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سوال روز: چه کسی پشت این کلاه پنهان شده؟

الف) خانم تناردیه

ب) نامادری سیندرلا

ج) اندیشه فولادوند

د) جادوگر شهر اُز
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سوال روز II: چه کسی پشت این گریم سنگین است؟

راهنمایی: مهران رجبی نیست.اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)زهیر یاری و عموی هنرمندش حسین خان یاری به همراه جانان بر سر مزار عزیزان در بهشت زهرا.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)عکس بانمک امیرمانی پسر بانمک مهسا کرامتی که برای شب یلدا گرفته شده بود. در کنار آرزوی خواندنی مهسا برای همه مردم.اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)عکس چپکیِ افسانه پاکرو، با چشمانِ دائم الخمار اش در کنار یکی از کاج های پارک لاله.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سلفی سارا خادم الشریعه و آتوسا پورکاشیان، دو نابغه شطرنج کشورمان در جوار جبل الطارق. آرزوی موفقیت داریم برای این دو عزیز در مسابقات جهانی. اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)روایت جانسوز هانیه توسلی از روزهای شیرین همکاری اش با فریدون “شیفته”، یکی از شهدای آتش نشان.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)داریوش کاردان، رضا توکلی و استاد محمود پاک نیت در جوار حرم مطهر امام رضا (ع). آرزوی سلامتی داریم برای استاد پاک نیت مهربان که این روز ها اندکی کسالت دارند و به لطف خدا به زودی حالشان خوب خواهد شد. اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)با این سلفی احسان روزبهانی در کنار عمو فردوس حاجیان، تقریبا کسی نمانده که احسان با او سلفی نگرفته باشد، البته به جز اقبال واحدی که آن را هم مطمئن نیستیم!
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)پستی که علی کریمی برای شهدای نارنینِ پلاسکو به اشتراک گذاشت. حضور در مراسم تشییعِ این عزیزان – که هنوز زمان قطعی آن اعلام نشده است – کمترین کاری است که میتوانیم در پاسخ به لطف و از جانگذشتگی آن ها انجام بدهیم.اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)پوریای ولی یک بار دیگر مُرد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)باشگاه استقلال در ادامه روند پیرگراییِ خود، توانست حمید گودرزی را هم جذب کند تا در کنار آندو و آن پیرمرد ازبک سه تایی روی سکو بنشینند، چون فیفا تیم را از عقد قرار داد منع کرده.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)گویا شبکه اصفهان سجاد رضایی را استخدام کرده است! شانس نداشتیم در کودکی یک نفر بیاید سوژه مان کند و فیلم بگیرد تا معروف و عاقبت به خیر شویم! اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سلفی خانوادگی بهاره رهنما در کنار پیمان قاسمخانی و دختر هنرمندشان پریا، پس از تماشای پرفورمنس دخترشان.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)چنین پستِ خوبی از محسن بعید بود :))
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)عکس برفی خواهران هنرمندِ برومند در ارتفاعاتِ تهران. اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)این هم مامان برفی، هنر دست مینا وحید که در طراحی و ساخت دست های آن از الگوی “مجید دلبندم” استفاده کرده است.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)آیا میدانستید، تنها شخصی که… تکرار می کنم، “تنها شخصی” که در ماجرای پلاسکو اخطار و تذکر گرفت، عادل فردوسی پور بود؟! اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)امید حاجیلی، لیلا بلوکات، بهرام رادان، پیمان معادی و خیلی های دیگر در شب بزم و رقص و طربِ علیرضا عصار که برای طرفدارانش بهترین نوا را ساز و بهترین تصنیف را آواز کرد.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)من در شماره های قبلی گفته بودم که علیرضا نیکبخت همیشه خوشتیپ است؟! خب غلط کردم!
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)سلفی قایقی هومن برق نورد و حامد کمیلی در پست صحنه کار جدیدشان. چون هیچکسی با دستمال گردن و کت سوار قایق تفریحی نمیشود و حتما مربوط به یک فیلم است!
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)جلال ملکی، مردی که در این ده روز خستگی را خسته کرد و نمودی از تلاش و خستگی ناپذیریِ تمامی آتش نشان های نازنین در عملیات پلاسکو بود. امیدواریم در همه مراحل زندگی اش موفق باشد و دیگر هیچگاه گرفتار غم و سختی و آواربرداری نشود.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)پست زیبا و پر از عشق بنیامین، در پیشگاه امام غریبان (ع).
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)به احترام همکارم ایمان عبدلی که اهلِ گنبد است، مراعات میکنم و چیزی به سردار نمی گویم.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)همیشه نام دانیال حکیمی را با عنوان هنرمند “خوش صدا” بیان میکردیم، زین پس باید به او “خوش پشت بازو” بگوییم. اتصافا در 54 سالگی خوب هیکلی برای خود ساخته است. دمش گرم.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)این پست محسن چاوشی از استاد شهریار نازنین بهانه ای خوب شد تا یکی از زیبا ترین غزلیات ایشان را با هم مرور کنیم و لذت ببریم.

 

“یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم/ تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم

تو جگر گوشه هم از شیر بریدی و هنوز/ من بیچاره همان عاشق خونین جگرم

خون دل میخورم و چشم نظر بازم جام/ جرمم این است که صاحبدل و صاحبنظرم

منکه با عشق نراندم به جوانی هوسی/ هوس عشق و جوانیست به پیرانه سرم

پدرت گوهر خود تا به زر و سیم فروخت/ پدر عشق بسوزد که در آمد پدرم

عشق و آزادگی و حسن و جوانی و هنر/ عجبا هیچ نیرزید که بی سیم و زرم

هنرم کاش گره بند زر و سیمم بود/ که به بازار تو کاری نگشود از هنرم

سیزده را همه عالم به در امروز از شهر/ من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم

تا به دیوار و درش تازه کنم عهد قدیم/ گاهی از کوچه معشوقه خود می گذرم

تو از آن دگری رو که مرا یاد تو بس/ خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم

از شکار دگران چشم و دلی دارم سیر/ شیرم و جوی شغالان نبود آبخورم

خون دل موج زند در جگرم چون یاقوت/ شهریارا چه کنم لعلم و والا گهرم”
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)حتما از اتفاقی که حین اجرای زنده برای رضا رشیدپور مجری خوب کشورمان افتاد، باخبر هستید. اتفاقی که امیدوار هیچگاه برای هیچ عزیز دیگری تکرار نشود. برای رضا آرزوی سلامتی داریم و از او خواهشمندیم من بعد بیشتر مراقب خود باشد.مطلب امروز به پایان خود رسید. از اینکه همراهمان بودید بینهایت سپاسگزاریم.
اخبار جدید هنرمندان و چهره های سرشناس ایران (198)

 

مطالب مرتبط :

عکسهای خبری بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (197)

سوژه های خبری ستاره ها و هنرمندان ایرانی (196)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی (195)

اخبار جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (194)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان (193)

خبرهای جنجالی اینستاگرام بازیگران و هنرمندان (192)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه