اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184). برای شما بهترین عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی را داریم که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند و ما هم گلچین آن ها را به نمایش گذاشته ایم. شروع می کنیم با این عکس خوب از آقا بهزاد خداویسی در حال اهدای خون. کاری پسندیده که هم به سلامتی خود فرد کمک میکند و هم میتواند گره گشای هموطنان و نیازمندان عزیز در مواقع خاص بشود. لازم به ذکر است اگر خونتان از فرط وجود نیکوتین و قطران به غلظت و رنگِ قیر است، وجدان داشته باشید و در فرم اهدا، ...

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)

برای شما بهترین عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی را داریم که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند و ما هم گلچین آن ها را به نمایش گذاشته ایم.

 

شروع می کنیم با این عکس خوب از آقا بهزاد خداویسی در حال اهدای خون. کاری پسندیده که هم به سلامتی خود فرد کمک میکند و هم میتواند گره گشای هموطنان و نیازمندان عزیز در مواقع خاص بشود. لازم به ذکر است اگر خونتان از فرط وجود نیکوتین و قطران به غلظت و رنگِ قیر است، وجدان داشته باشید و در فرم اهدا، گزینه ی انتقال به سطل زباله را انتخاب کنید. ممنون.

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)

سلفی تعداد زیادی بازیگرِ خانم (به اضافه یک عدد سبیل) در افتتاحیه ی یک جایی (که طبیعتاً از آن همان یک عدد سبیل است.). لیلا بلوکات هم که ماشاالله عکس به عکس تغییر میکند و روی “میو میو” را کم کرده است! لیلا جان برای پروتز گونه پیش کدام دکتر رفته ای؟! بنظر می آید یک جای کارش میلنگد، چون در هیچ جای دنیا برای برجسته کردنِ گونه از توپ پینگ پونگ استفاده نمیکنند! حتماً به یک دکتر خوب نشان بده!

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)– ای بابا… اگه تونستین دو دقیقه چیزی نَگین! اگه قرار بود شما بخونین که من این همه خودمو گرفتار نمیک��دم!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)گویا نرگس محمدی به عنوان بازیگر نقش سوگلی ناصرالدین شاه در پروژه بعدی جناب ورزی، یعنی “چیستانِ ناصرالدین شاه” انتخاب شده و حسابی دارد خود را برای این نقش به شرایط ایده آل می رساند!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)بهنوش جان برای هضم این دلتنگی ها و رفع این چیزناله ها تنها کاری از دست ما بر می آید، معرفی حسن ریوندی است تا با تماشای کنسرت خنده هایش، درد خودت را فراموش کنی و به حال وِی گریه کنی…
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)عکس قدیمی و شش نفره ی منوچهر هادی و آقای باجناق، به همراه عیال و خواهرِ عیال و دو کوچولوی در راه.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)شاید باورتان نشود ولی چشم و هم چشمی ها به زیبایی و لاکچری و خفن بودنِ آسانسوری که در آن سلفی گرفته میشود هم رسیده.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)سلفی علیرضا جهانبخش و هم تیمی اش در راه اسپانیا. علیرضا با این هدست فقط می تواند حامد زمانی، علیرضا افتخاری، سالار عقیلی و آهنگ انرژی هسته ای تتلو را گوش بدهد. سایر ترانه ها را قبول نمیکند.

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)عکسی که لادن طباطبایی از پدر و دختر عزیزش در آخرین روز حضورشان در آمریکا گرفته است. شاید هم آخرین روز حضور پدر در آمریکاست!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)بهرام رادان و مهرداد صدیقیان در حال شادی بعد از “گل”.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)توصیه های الهام بخش سوپراستارِ چشم قشنگ.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)سلفی ساره نورموسویِ نازنین ستاره بلامنازع فیلم “نفس” در کنار کاشف اش در سینما، یعنی نرگس آبیار. پوشش ممتاز و متفاوت ساره کوچولو نسبت به هم سن و سال ها و حتی همکاران بزرگسال تر اش، یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد اوست.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)– خسته ام آقای دکتر… من فکر نمیکردم اینطوری شه… من نمیخواستم این “باران تویی” تبدیل به ابزار روشنفکری و خودنمایی بشه… اینم یه آهنگ بود، مثل بقیه آهنگا…
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)لذت کندن نارنج به روایت شبنم فرشاد جو. البته بنده لذت چکاندنِ آن روی کله پاچه را به لذت چیدن آن ترجیح میدهم!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)علی جان متن خیلی تاثیرگذاری بود، ولی جسارتاً آن زمان لبو و باقالی و چای را یک جا میخوردید؟! کلِ خانواده با هم؟! بعد زیر کرسی میخوابیدید؟! اوه اوه اوه…
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)حاضرم شرط ببندم که علی اوجی تا پیش رسیدن به مقبره ی شوپن حتی اسمش را نشنیده بود! در ضمن علی جان وقتی داری متنی را از ویکی پدیا کپی میکنی، اول به تاریخچه ویرایش آن دقت کن که مربوط به تازگی ها نباشد تا صحت مطالب آن قابل تایید باشد و اینکه پس از کپی کردن این علائم ارجاع به منابع [1] و [2] را پاک کن!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)عارف جان مطمئنی که سقف مقبره اصلی ناپلئون است؟! فکر کنم سقف سروس بهداشتی مقبره ناپلئون باشد!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)خاطره جان محض اطلاع امروز چهار شمبه است.طوری میگویند شنبه های بی سلاح انگار مثلاً جمعه ها با با اس 300 در انتهای تقویم منتظرند!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)سختی های زندگی برای همه یکسان است و چهره و غیر چهره نمیشناسد. همانطور که ملاحظه میکنید مهریه سنگین مهدی پاکدل را بر آن داشته که بعد از ظهر ها با موتور مسافرکشی کند.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)عرض تسلیت داریم به سروش جمشیدی نازنین که در غم از دست دادن مادربزرگ اش داغدار است. از خداوند متعال میخواهیم به حرمت تمامی لبخند هایی که سروش بر لب هموطنان اش نشانده، غم به زودی از دلش رخت ببندد.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)سلفی آسانسوری هستی مهدوی با کفش متناسب با شرایط جویِ آلاسکا، شلوار (که چه عرض کنم) متناسب با شرایط جوی سواحل قناری و کاپشنی که میتوان به عنوان نمونه ای مناسب با شرایط جوی ایران قبول کرد.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)دوستان و آشنایانِ آرمین هر زمان برق ساختمان و محلشان میرود، از آرمین دعوت میکنند و از او خواهش میکنند که مدادم بخندد، تا بتوانند به کارهایشان برسند.اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)وقتی پس از کلی تاکید به آرایشگرت که مو ها همرنگ ریش ها شوند، خروجی را میبینی.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)امیر جدیدی از آمدن فیلم “من” ساخته سهیل بیرقی به شبکه نمایش خانگی خبر داد. فیلم خوبی است، اگر در سینما ندیده اید، ارزش خریدن دی وی دی اش را دارد.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)بانو معتمد آریا و همراهان در آخرین روزهای ضبط فیلم سینمایی “آباجان” ساخته هاتف علیمردانی.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)الآن چرا باید با دیدن این عکس از جنابعالی در کنار این دلقک شبمان خوش بشود؟!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)محسن جان از هواداران خجالت نمیکشی از لایکِ خانم مهتاب کرامتی خجالت بکش! دست از این پست های سبک بردار!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)آفرین به علی مشهدی که خیلی خوب وزن کم کرده و هیکلش دارد روی فرم می آید. آفرین، بقیه کمدین ها یاد بگیرند!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)بنظرتان عکاس در جواب سوال “چه ژستی بگیرم؟”، چه گفته که بهناز این صحنه را رقم زده است؟! بگذاریم به حساب سوال روز.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)سلفی الناز حبیبی در کنار متنی که روح پائولو کوئِلیو (نه کوئیلو) هم از گفتن آن خبر ندارد. در ضمن این متن با وجود تلاش بسیار الناز برای تبدیلِ آن به شعر (با دکمه Enter)، یک جمله ی ادبی است و شعر نیست!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)طبق منطقِ هردمبیلی عزیزان، این جمله را هم حتماً ژان پل سارتر گفته. اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)امیرحسین قهرایی کارگردان تحصیلکرده و کادرست برنامه های کمدی که به اولین دوربین مخفی ساز ایرانی معروف است، در سری جدید “شوخی با هنرمندان” مجید خراط ها را گیر انداخته. احتمالاً در یک تیغ فروشی او را سرکار گذاشته است.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)یک “خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است”ِ خاصی در خنده ی ناصر خان محسوس است. در ضمن استاد جسارتاً این شالگردن است یا روتختی است؟! میتوان با پارچه ی آن برای 7 زوج لحاف و تشک دوخت!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)جناب اخشابی در مرحله اول ثابت کن که در این عکس حضور داری، بعد معمای فلسفی مطرح کن!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)نمردیم و مفهوم ادیت را هم فهمیدیم.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)عرفان برزین بازیگر خردسال سینما و تلویزیون که در اینستاگرام حسابی فعال است، این عکس را از آخرین سکانس فیلم “ماجان” ساخته رحمان سیفی آزاد در کنار مهتاب کرامتی گرفت. ماجان در زبان مازنی به معنای مادربزرگ است. اگر اشتباه میکنیم شما تصحیح اش کنید، ممنون (ایموجی قلب).
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)هر دو عزیز درست فکر میکردید! :)))
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)حمید گودرزی، داریوش کاردان، بیژن بنفشه خواه و سایر عزیزان در یک قاب زیرخاکی از سال های دهه هفتاد.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)استاد لاچینی (پس از گرفتن عکس): این کی بود؟!

– نمیدونم استاد، فکر کنم بازیگر بودن.

+ کجا بازی کرده؟

– دقیق نمیدونم استاد. تو بیو اینستاگرامش نوشته actress
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)عکسی مربوط به شبِ خراب شدنِ حسین سلیمانی، امیر عظیمی و سایر دوستان بر سر مهران غفوریان.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)جان؟! لاله خانم مفهوم نیست، دقیقاً دارید در چه مورد صحبت میکنید؟! ارتباطش با عکس چیست؟!
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)علی منصوریان که دیده بخاری از بازیکنان بلند نمیشود و پولی هم برای خرید بازیکن جدید ندارند، لذا دست به کار شده و دارد خود را برای بازی در نیم فصل دوم آماده میکند.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)خاطره بازی تهمینه میلانی با این عکس قدیمی در کنار زنده یاد عباس کیارستمی و نیکی کریمی در حاشیه یک جشنواره سینمایی.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)بهاره افشاری در کنار یکی از دوستان عزیزش.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)نرگس محمدی و سلفیِ هنری طوری که پس از خوردن پوست خرمالو و یا گاززدنِ بِه گرفته است. مطلب امروز هم به پایان رسید، تا مطلب بعدی مراقب خود باشید. یا حق.
اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی مشهور ایران (182)

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)

آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه