اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190). عکس های زیبای بازیگران ایرانی و افراد مشهور ایرانی را در فضای مجازی می بینید که امروز به اشتراک گذاشته شده اند و دیدنی هستند. اتفاقی تکراری در صفحه بهنوش بختیاری، یعنی جوگیر شدن و گذاشتن پستی که نباید و حذف آن پس از چند ساعت. ای کاش یک سنسور “جو سنج” در اینستاگرام برخی عزیزان تعبیه میشد. تا در صورت بالا رفتن این فاکتور از حد مجاز، صفحه فرد را از دسترس خارج میکرد. این بار اول بهنوش نیست که مجبور به حذف یک پست میشود و گویا تا چوب این بی ظرفی ...

اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)

اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)

عکس های زیبای بازیگران ایرانی و افراد مشهور ایرانی را در فضای مجازی می بینید که امروز به اشتراک گذاشته شده اند و دیدنی هستند.اتفاقی تکراری در صفحه بهنوش بختیاری، یعنی جوگیر شدن و گذاشتن پستی که نباید و حذف آن پس از چند ساعت. ای کاش یک سنسور “جو سنج” در اینستاگرام برخی عزیزان تعبیه میشد

 

تا در صورت بالا رفتن این فاکتور از حد مجاز، صفحه فرد را از دسترس خارج میکرد. این بار اول بهنوش نیست که مجبور به حذف یک پست میشود و گویا تا چوب این بی ظرفیتی اش را نخورد پشیمان نخواهد شد.

اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)…. من انقدر مغرورم که فقط عکس کلوز آپ و روتوش شده میگذارم تا هیچ کسی نتواند بگوید چقدر پیر شده ای و حالم را بد کند.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)ودود مؤذن خواننده صاحب سبک و خوش آواز کشورمان و پسر زنده یاد سلیم مؤذن زاده با این پست نشان داد که دستی هم در نقاشی دارد و هنرش یکی دو تا نیست.اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)محسن فروزان این سلفی را برای ملکه اش گرفته است و ما مردم عادی حق دیدن و لایک کردن آن را نداریم. اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)واکنش عمومی مردم پس از دیدن این پستِ فروزان.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)چشم پهلوان. تو بهترین وزنه بردار دنیا نباشی پس کی باشد؟ حتما رأی میدهیم.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)سلفی شهرام محمودی و فرهاد ظریف در کنار محسن مسلمان و مهدی طارمی که به تماشای بازی والیبالشان در تیم بانک سرمایه رفته بودند.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)ارسلان جان حواست باشد هنگام شمردن خاطره ها، خاطرات شیرینت با امید جهان را فراموش نکنی.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)یک سلفی بی کیفیت از دو عزیز فوق العاده با کیفیت. راما جان قویدل و کوروش تهامی عزیز.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)گویا حیوانات باغ وحشی که نفیسه بیست و چهاری در آن پلاس بود، به خواب زمستانی رفته اند و او ناچاراً مجبور است زمستان را با گیاهان گلخانه ای سر کند.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)شاهرخ استخری با این پست، هزینه عینکی که از فروشگاه بغلی اش در پالادیوم پسندیده بود را حساب کرد. اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)مهتاب کرامتی و لوون هتفوان به همراه سایر همکاران در مراسم فرش قرمز جشنواره فیلم داکا در بنگلادش. تا پیش از این پست فکر نمیکردم کشور بنگلادش سینما هم داشته باشد!
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)اصلان؟! چه اصلان نازی! ای کاش کارگردانان در انتخاب اسم نقش ها و تناسب آن با گریمِ آن نقش، دقت بیشتری کنند!اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)سلفی پرستاره عزیزان پس از تماشای نمایش “نامه های عاشقانه از خاورمیانه”. سحر دولتشاهی، هانیه توسلی، هانا کامکار، طناز طباطبایی، پانته آ پناهی ها و سایر عزیزان که در سلفی حضور دارند.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)عکس یادگاری مریم حیدرزاده در کنار احسان کرمی، پس از تماشای (!) نمایش آیسلند به کارگردانی آیدا کیخایی که این شب ها در تئاتر باران در حال اجراست.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)سلفی لوسِ مامان ترین مجری دنیا در کنار قوی ترین مرد دنیا. اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)ارژنگ جان از جانب خودت حرف بزن، چرا تهمت میزنی؟! ما نه مرجان میشناسیم، نه صدف! الگی پایمان را گیر دعواهای ناموسی نکن!
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)لیلا بلوکات از اتفاقی که هنگام دوش گرفتن برایش افتاده، میگوید.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)الهام پاوه نژاد در حال نشان دادن کارت داوطلبین اهدای عضو، به دوربین. در کنار تشبیهی از مرگ که حتی حضرت عزرائیل هم با دیدن آن دقایقی هنگ کرد و در فکر فرو رفت! دستانش از ابتذال شکننده تر بود!
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)شایسته ایرانی، زیبا بروفه و غزل شاکری در کنار سایر دوستان و همکاران در حاشیه یک افتتاحیه.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)سلفی پروازی میلاد میداوودی در کنار دختران نازنینش آمیتیس و آتریسا در مسیر مشهد که شهرِ تیم جدید میلاد است. یعنی تیم سیاه جامگان که مطابق مصلحت اندیشی های انجام گرفته، نامش به اف سی مشهد تغییر کرده است.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)این صحنه را میبینی و خود را موظف میدانی حال هزاران فالوئر خود را به هم بزنی و افت فحش خون ات را جبران کنی!
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)حسام نواب صفوی و برگی از زندگی و نقش های او. حسام جان همه ی نقش هایت یک طرف، نقشی که در عکس گوشه پایین سمتِ راست این پست داشتی، یک طرف!اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)پست بدون شرح احسان علیخانی با شعری تلخ و نه چندان خواندنی. شعری که میتوان با دقت و رمزگشاییِ آن، تعدادی از سوژه ها و میهمان های برنامه ماه عسل سال بعد را حدس زد!
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)مطابق این پست، امیرحسین آرمان در یکی از سریال های نوروزی پیش رو حضور خواهد داشت. حدود دو ماه تا عید مانده، باید رفته رفته خود را برای پست های خانه تکانی و ماهی و سبزه آماده کنیم.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)محسن کیایی و همسرش در حاشیه مراسم اکران خصوصی “خانه ای در خیابان چهل و یکم” ساخته حمیدرضا قربانی که یکی از فیلم های خوب روی پرده است و ارزش رفتن به سینما را دارد. علی الخصوص بازی بی نقص علی مصفا و سارا بهرامی.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)بله، این هم خودِ سارا خانم بهرامی، بازیگر توانمند و با شخصیت سینما و تئاتر در اکران خصوصی این فیلم که اگر اشتباه نکنم در ایوان شمس برگزار شده بود.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)آزاده خانم زارعی هستند، لیدر جدید باشگاه استقلال.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)واقعاً اگر این شال نبود چهره های ما هنگام عکس گرفتن میخواستند چه کار کنند؟!
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)رضا قوچان نژاد در یک رستوران. از یقه اسکیِ رضا که زیر پولیورش پوشیده میتوان به این موضوع پی برد که او یک ایرانی اصیل است.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)اصغر آقا فرهادی و همسر محترم، میهمان ویژه مراسم اکران “خانه ای در خیابان چهل و یکم”.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)عکسی قدیمی از شیوا خانم خنیاگر و فرزند نازنین اش که با کلی زحمت و کادر بندی توانستیم آن را در مجموعه قرار دهیم! در ضمن خانم خنیاگر اگر منظورتان از هشتگ های “Chiled” و “Mather” همان مادر و فرزند است، باید خدمتتان عرض کنیم که این واژه ها وجود خارجی ندارند و درستِ آن ها Child و Mother است. گفتیم شاید در پست های بعدی به درد بخورد. اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)سلفی اکرم محمدی در کنار همسر عزیز و دختر نازنین اش. مطمئناً بازی خانم محمدی در سریال های پدرسالار و خانه سبز را فراموش نکرده اید.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)حمید فرخ نژاد و آقا پسرش و دوستِ کوچکشان سزار. به همراه عینک هایی که فربد از چهارراه استامبول با شرط ضمن خرید “یکی بخر، دو تا ببر” تهیه کرده است.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)احسان جان چهره ات در این عکس بیشتر از اینکه تداعی کننده یک فرد با ادب باشد، حال و روز مستأصلِ کسی را نشان میدهد که 80 درصد صندلی های کنسرت اش در سیاتل خالی بوده است.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)پست ارزشمندی که بهاره کیان افشار درباره بیماری شایع سرطان پستان به اشتراک گذاشته بود و وظیفه خود دانستیم آن را نشر دهیم تا قدمی کوچک در پیشگیری و آگاهی بخشی درباره این بیماری برداشته باشیم.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)وقتی بین اینکه کدام فیلترِ اینستاگرام را برای سلفی ات انتخاب کنی، شک داری. اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)ه��من سیدی و پست هایی که هر روز سوررئال تر از دیروز می شوند! اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)زحمت پست “بی خود و بی جهت” امروز را ویدا جوان کشیده است. دستش درد نکند.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)نگاه خانم یگانه با یک لباس عروس زیبا. آرزوی سلامتی و موفقیت داریم برای همه کوچولو های نازنین.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)نتیجه گیری از پست: اسب سواری موجب بالا رفتن سطح فکر افراد می شود که در کل موجب موفقیت فردی و حرفه ای میگردد.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)شما هم متوجه شباهت بین این عکس و عکس بالا شدید؟! فقط کمی دقت و نکته بینی میخواهد :)))
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)منوچهر هادی و مهناز افشار در پشت صحنه سریال “عاشقانه” که همین امروز و فرداست که عرضه اش آغاز شود.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)سلفی زمستانی و شاخ طورِ کیمیا علیزاده. کیمیا جان شما بواسطه قهرمانی هایت به اندازه کافی خودت شاخ و خفن هستی، نمیخواهد با این سلفی ها آن را اثبات کنی! بجایش روی تکرار موفقیت ها تمرکز کن و وقتت را به جای اینستاگرام، روی شیاب جانگ بگذران. از طرف یک هموطنِ نگران.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)فخر هنر ایران استاد آیدین آغداشلو و یک آفتاب پرستِ کوچک.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)محسن جان محل زندگی تان دقیقاً کجاست که این همه برف در آن نشسته؟ آلاسکا یا گرینلند؟
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)– داداش چی شد؟ خبری که نیست؟
+ نه دادا، خبری نیست، چیزی دیدم میگم، تو کارتو بکن.
– اوکی، دمت گرم.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)سردار آزمون این متن فینگیلیش و پر ایراد را در استوری اینستاگرام اش خطاب به وزیر ورزش آپلود کرده، حتما انتظار هم دارد وزیر خیلی زود به وضعیت ورزش اسب دوانی رسیدگی کند!
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)خودشیفترینگ، به کمکِ آفتاب. اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)تفریحات لاکچریِ خانم بازیگرِ لاکچری.
اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)حسن ختام مطلب امروز، عکسی جدید از استاد محمدرضا شجریان است که در حال سپری کردن مراحل درمانی خود در خارج از کشور است. خیلی خوشحالیم که ایشان را سرحال و خوب میبینیم. با توکل به خدا و دعاهای همه مردم، انشاالله هر چه زودتر لباس عافیت به تن خواهند کرد و دوباره با صدای ماورائی شان، آسمان آواز را پر از ستاره و باغ موسیقی را مملو از گل خواهیم دید.تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.اخبار جدید بازیگران و هنرمندان معروف ایرانی (190)

 

مطالب مرتبط :

اخبار چهره ها و هنرمندان سرشناس ایران (189)

خبرهای جالب از بازیگران و ستاره های مشهور (188)

سوژه های خبری از بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (187)

اخبار چهره ها و شخصیت های هنری ایران (186)

اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه