آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178). شما می توانید در این مطلب بهترین و زیباترین عکس های زیبای بازیگران و چهره های مشهور ایرانی را مشاهده نمایید. شروع می کنیم با این عکس زیبا از نورا خانم هاشمی و پسر بانمکش که در این عکس به دوست داشتنی ترین خرس تهران تبدیل شده است!. – کی از همه رو مُخ تره؟. + من، من، من، من!. و این یک اشتباه بزرگ است که با علم به وجود چنین حیواناتی، باز برای دختر 16 ماهه خود صفحه اینستاگرام باز می کنیم. یا صفحه نسازید، یا اگر میسازید، کامنت ها را نخوانید و اگ ...

آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)

آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)

شما می توانید در این مطلب بهترین و زیباترین عکس های زیبای بازیگران و چهره های مشهور ایرانی را مشاهده نمایید.

 

شروع می کنیم با این عکس زیبا از نورا خانم هاشمی و پسر بانمکش که در این عکس به دوست داشتنی ترین خرس تهران تبدیل شده است!

آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)– کی از همه رو مُخ تره؟
+ من، من، من، من!
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)و این یک اشتباه بزرگ است که با علم به وجود چنین حیواناتی، باز برای دختر 16 ماهه خود صفحه اینستاگرام باز می کنیم. یا صفحه نسازید، یا اگر میسازید، کامنت ها را نخوانید و اگر هم میخوانید، به آن ها بی اهمیت باشید که مورد آخری کاری بس دشوار است.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)امروز تولد آقا هاوش پسر بزرگ علی کریمی است و جادوگر با این پست تولد گل پسر اش را تبریک گفته است.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)“چَترینگ”ِ علیرضا حقیقی و مسعود شجاعی بر سر اشکان دژاگه کماکان ادامه دارد.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)هانیه توسلی وکیومرث مرادی، بازیگر و کارگردان نمایش موفق “نامه های عاشقانه از خاورمیانه”. به جز هانیه، طناز طباطبایی و پانی پناهی ها هم در این نمایش هنرنمایی میکنند.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)یکی از جدید ترین اصول و متد روشنفکر و خاص بودن این است که جلو تر و یا عقب تر از زمان حال باشی! صابر ابر مورد دوم یعنی سیر و سیاحت در زمان گذشته را انتخاب کرده است و همانطور که ملاحظه میکنید ظاهر و پوشش اش مانند یک معلم ریاضی در سال 72 است. در کنار امید نعمتی پس از تماشای کنسرت گروه دوست داشتنیِ پالت.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)حسین کیانی، یکی از بهترین های تئاترِ امروز، در کنار همسر هنرمندش رویا میرعلمی که او نیز هنرمندی تواناست و پسر عزیزشان آقا کارن.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)خدا بد ندهد نفیسه خانم!این الآن “یه جراحی کوچیک” است؟! از زانو تا شست باندپیچی شده! خلاصه هر چه که هست امیدواریم زودتر سلامتی حاصل گردد. در ثانی این چیزی که شما به عنوان وجدان حرفه ای از آن یاد کرده اید، نام صحیح اش “حماقت” است. به خطر انداختن سلامتی بخاطر یک مراسم زپرتی؟! در پایان ما خراب و لِهِ نتیجه گیری تان از رفتار های بقیه هستیم.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)ستاره دنیای مدلینگ هستند، مُدلِ محصولات آرایشی و بهداشتیِ «تیزبَر». در ضمن میتوان از این عکس برای آموزش مصداقیِ مبحث “چگونه چندش آور باشیم؟!” هم استفاده کرد.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)وقتی حین اجرای تئاتر ناگهان یکی از اقوام رودربایستی دار را میبنی.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)دورهمی دوستانه علی اوسیوند و همسرش حمیرا ریاضی در کنار مرجانه گلچین و دوست عزیزشان به صرف چای.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)این اپلیکیشن های امروزی کار را بسیار راحت کرده اند! ای کاش در آپدیت های بعدی ماهی گُلی را هم به استیکر های خود اضافه کنند تا برای عکس های نوروزی (که از آنچه در تقویم میبینیم به ما نزدیک تر است) نیازی به هولوکاستِ این موجودات زیبا و نازنین نباشد.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)سامیه جان گویا دکمه # کیبرد گوشی ات گیر کرده است. یک نگاهی بهش بیانداز.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)عکس آتلیه ای عشقولانه شاهرخ فروتنیان و افسانه چهره آزاد، دو هنرمند پیشکسوت و عزیز. امیدواریم تا سالیان سال در کنار هم شاد باشند.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)عکس برفی زیبای بانو احترام السادات برومند و دختر عزیزش لیلی رشیدی در حاشیه جشنواره فیلم کودک و نوجوان که هفته گذشته در همدان برگزار شده بود.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)متین ستوده، امیرحسین رستمی و امیر کاظمی در پشت صحنه سریال “لیسانسه ها”، جدید ترین آب بندیِ تلویزیونیِ صدا و سیما.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)سلفی بختیار رحمانی با منظره ی یک دریاچه بسیار زیبا. بختیار قرار است به زودی در یک فیلم سینمایی بازی کند، فیلمی با عنوان “میلیاردرِ نیمکت نشین” به کارگردانی علیرضا منصوریان.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)مصطفی زمانی که بار ها نشان داده یک فوتبالی چند آتیشه و اصیل است، این بار با عکسی معروف از احمد رزمی، ستاره فوتبال بوشهر و و کاپیتان فراموش نشدنی برق شیراز این موضوع را ثابت کرده و با وارد کردن دلار به قضیه، توانایی های طنز خود را به رخ کشیده است!
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)متاسفانه درخت کاج کریسمس منزل سولماز آقمقانی مبتلا به بیماری آلبینیسم است که برای این درخت عزیز آرزوی سلامتی داریم!
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)سلفی بنیامین و هواداران در حاشیه کنسرت شب گذشته اش.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)گزارش سعید روستایی از هنرنمایی سعید ملکان تهیه کننده هر دو فیلمِ سعید روستایی. البته جناب ملکان سابقاً از گریمور های خوب سینما بودند و وقتی دیدند نان در تهیه کنندگی است، وارد این عرصه شدند.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)عکس افق محورِ بهنام تشکر، دقایقی پس از خواندن نظریه نسبیت آلبرت اینشتین (که آثارش در موهای بهنام مشهود است)، در چابهار زیبا.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)تست گریم متفاوت مهران احمدی در فیلم سینمایی “من دیوانه نیستم” ساخته جدید علیرضا امینی. فیلم سانسور شده “انتهای خیابان هشتم” مشهور ترین ساخته علیرضا امینی کارگردان جوان سینمای کشورمان است که بیصبرانه منتظر کار جدید او هستیم.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)مرسی هدی جان که اسمت را پای جمله نوشتی، وگرنه ما خیال میکردیم جمله را کلود ماکِلِلِه گفته است.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)سلفی شهرام قائدی و دختر عزیزش سارینا خانم.

آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)این هم از عکس آتلیه ای بهداد سلیمی و خانواده عزیزش که احتمالاً به زودی روی جلد یکی از مجلات کیوسک خواهد رفت.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)عقاب است دیگر، دلش هوای پرواز دارد! لذا هر چند وقت یک بار با فرست کلاس به یکی از کشورهای اروپایی پرواز میکند.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)عکس یادگاری حامد کمیلی و اشکان خطیبی پس از تماشای تئاتر “موسیو ابراهیم” ساخته علیرضا جلالی. معلوم است که حامد زیادی غرق این تئاتر شده، به طوری که با گذشت یک ساعت از اتمامِ نمایش، چشمانش هنوز هم در حالتِ “محوینگ” قرار دارند.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)بیتا سحرخیر، حسام محمودی و همکار عزیزشان در نمایی از سریال “شکوه یک زندگی” ساخته رضا بهشتی است که مشخصا تعریف متفاوتی از “شکوه” در زندگی را به نمایش خواهد گذاشت. چون ما در عکس های این سریال شکوهی که تعریف رایج جامعه است را نمی بینیم.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)– به به، امیرعباس جان موهاتو کدوم آرایشگر انقدر خوب درآورده؟

+ بهرام اکسپرس. البته آرایشگاه نیست، اتوشویی ئه.

– خیلی هم عالی!
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)پنجره و پرده کرکره را از قلم انداختی الناز جان.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)گریم متفاوت هومن سیدی در فیلم “کمدی انسانی” جدیدترین ساخته دکتر محمدهادی کریمی کارگردان خوب سینمای کشورمان که یک فیلم کمدی موقعیت از زندگی تراژیک فردی خاص در جامعه ی عادی است. فیلمی تحسین شده که منتظر اکران عمومی آن هستیم.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)ما که هدف عارف از این سلفی را به روی خود نمی آوریم، شما هم به روی خود نیاورید، خوبیت ندارد.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)سلفی مرتضی پورعلی گنجی و خانواده عزیزش که آرزوی شادی و سلامتی برای این عزیزان داریم. مرتضی جان شما همان فینگلیش بنویس. خیلی بهتر از به صلابه کشیدنِ دستور زبان فارسی است.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)عکس آتلیه ای – اسپورتِ مریم طوسی، تقدیم به همه ی ما خوبان.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)مسعود دهنمکی این عکس را به اشتراک گذاشته است. عکسی نسبتاً قدیمی در کنار حاج صادق آهنگران و کامبیز دیرباز در سفر به مکه مکرمه. جناب دهنمکی با این عکس تلویحا به کامبیز متذکر شد که “خیلی برای او شاخ نشود”.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)استاد کیهان کلهر استثناست و در هر جایی که دلش بخواهد میتواند محو شود و هیچ کسی هم حق اعتراض ندارد. ای قربون تو افق محو شدنتون برم!
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)سلفی کم کیفیت خاطره حاتمی با مامان قشنگش.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)خوب شد آن پتوی مسافرتی دم دست بود مریم خانم، وگرنه هیچگاه این عکس و این ویوی زیبا را نمیتوانستیم ببینیم!
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)سلفی آینه ای رضا نیکخواه بازیگر کهنه کار طنز و دختر عزیزش.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)با این سلفی زیبا از جواد نکونام و پسرش آریان، مطلب امروز هم به پایان میرسد. ممنون از همراهی تان.
آخرین اخبار بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (178)

 

مطالب مرتبط :

خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)

خفن ترین اخبار بازیگران و هنرمندان مشهور ایران (176)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان مشهور ایران (175)

اخبار جنجالی بازیگران و ستاره های سرشناس (174)

اخبار چهره ها و هنرمندان در شبکه های اجتماعی (173)

اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه